Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingaa

JEANINE-prosze o pomoc

Polecane posty

Gość bellae
Jeśli mam być szczera... Brałam Jeanine prawie rok. To były moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Przytyłam 10 kg. Po odstawieniu udało mi się je zrzucić. Moje piersi z miseczki C stały się tak duże, że musiłam nosić D. Były napięte. Czułam się, jak mleczna krowa. I to wszystko w wieku 18 lat. Jeanine ma bardzo dużą dawkę hormonów. Jak dla mnie - za dużą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam wcześniej Cilest, od chyba 3 miesięcy biorę Jeanine. Libido mam tak samo mniejsze jak po Cileście, choć może jest nieco lepiej. Okres dostaję z dzień albo 1,5 wcześniej jak przy Cileście. A biust przed okresem mi się mnie powiększa, więc jestem zadowolona. Co prawda woda się zatrzymuje, ale może odrobinę mniej, szczególnie w biuście... Za to okres nieco bardziej obfity :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
Witam :) Ja biorę jeanine od 3 miesięcy i niestety cera mi sie nie poprawiła;/ Uważam że Diane_35 jest skuteczniejsza wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola21
Bralam Jeanine przez dwa lata i nie bylo zadnej poprawy jezeli chodzi o cere.A tak poza tym to te tabletki sa na naszym rynku przynajmniej od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
jesli ktos bierze Jeanine na tradzik to odradzam lepsza jest diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editwonsemite
gdfgdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letisja
Po odstawieniu tabletek Jeanine strasznie wypadaja włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerta30
Sprzedam 7 op. jeanine. każde po 30zł. proszę pisać: qwerta30@wp.pl w temacie jeanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×