Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingaa

JEANINE-prosze o pomoc

Polecane posty

Gość nia
ja kupuje za niecale 35zl....-tylko trzeba poszukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore je od jakiegos czasu bo po przednich stasznie sie dziwnie czulam... a kupuje tez za niecale 35,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giselle
ja dopiero zaczne brac jeanine ale juz sobie wykupilam, zaplacilam 37zl. ale ja nie narzekam na cene, bo zrzucamy sie na tabletki z moim chlopakiem - Wy nie praktykujecie tego? w koncu to dotyczy obojga partnerow i powinni dzielic sie wydatkami.... co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrcze
no oczywista, ze sie skladam. .w zyciu sama bym tyle nie placila za tablety! zreszta.. nawet gdyby one kosztowaly 5zl to i tak wolalabym od niego ,bo to w koncu nie tylko moja sprawa, prawda? :p niestety przyjemnosc kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
Ja za Jeanine płacę 40 zł :( Wcześniej przez ok 8 m-cy używaliśmy z chłopakiem prezerwatyw i za każdym razem on je kupował, dlatego teraz postanowiłam, że nie chcę aby on się dokładał-nie mam problemów finansowych, więc dam sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
Ja za Jeanine płacę 40 zł :( Wcześniej przez ok 8 m-cy używaliśmy z chłopakiem prezerwatyw i za każdym razem on je kupował, dlatego teraz postanowiłam, że nie chcę aby on się dokładał-nie mam problemów finansowych, więc dam sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomai
ja zaczynam w niedziele 2 opakowanie , jest ok tylko piersi mnie troche bolały, cena 35 zł promocja w jednej aptece tak to sa po 40 zł , jestem z dąbrowy górniczej a apteka to apteka pod świtem koło banku pko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapula
ja w krakowie płace 34zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapula
ja w krakowie płace 34zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grusia
mam pytanie: czy aby odpowiednio dobrać tabletki trzeba robic jakieś badania? słyszałam coś o poziomie hormonów ale nie wiem do końca. Brałam różne tabletki (Cilest-puchjnące łydki, Logest-straszne samopoczucie) i chciałabym spróbowac czegoś co będzie pasowało. HELP me girls ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka27
HEJKA :) ja jestem w połowie pierwszego opakowania jeanine, są to moje pierwsze tabletki hormonalne. Skutki uboczne są : ból w dolnej części brzucha, mdłości i piersi bardzo bolące - ale pierwsze dwa objawy tylko wieczorkiem dają znac o sobie , no a tradzik jak jest tk jest - jak nie przejdzie do miesiaca to zmieniam tabletki. pozdrowionka paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko lolkkaa
Mam takie pytanie czy jeanine to tabletka jednofazowa( czyli 21 tabl w opakowaniu)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaak
sa to tabletki jednofazowe dwuskladnikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkropka
Zdecydowanie odradzam. Po tych tabletkach strasznie wychodza mi wlosy ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkropka
Zdecydowanie odradzam. Po tych tabletkach strasznie wychodza mi wlosy ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaa
mnie tez wlosy wypadaly, ale tylko w pierwszym miesiacu brania.. teraz jest ok.. zreszta tak sie mzoe dziac takze przy inych tabletkach! zreszta, ze ze Tobie sie cos po nich dzieje, nie znaczy, ze od razu wszystkim nam bedzie sie dziac to samo!!! kazda kobieta jest inna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusi_a
hej! mam pytanie do Krapuli i innych dziewczyn z Krakowa, które biorą Jeanine: gdzie kupujecie tak tanio? Ja płacę 37,60 w Cefarmie kolo Almy (dawnej Krakchemii) a tak podobno wszystkie lekarstwa są tańsze.. Dzisiaj skończyłam pierwsze opakowanie i musze przyznać, że co jakis czas zdażają mi się takie dziwne skurcze w dole brzucha..no i plamienie dość częst.. Mam jeszcze pytanie dotyczące informacji w nagłówku artykułu http://polki.wp.pl/wiadomosc.html?wid=5316061 czy to prawda, że można palić używając Jeanine? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapula
jesli sie nie myle to jest na Krowoderskich Zuchów, to chyba najtańsza apteka w Krakowie, można dojechać 138 lub 103, jest tam zawsze straszna kolejka nawet 30osób, słyszałam, że właściciel ma hurtownie leków i po takich cenach sprzedaje w tej aptece, róznice są duże (moja babcia bierze dużo leków i oszczędza przecietnie 200-300zł misięcznie, a czasami nawet więcej...) pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam jeanine
jedno opakowanie w cenie 30zl, kupilam 2 opakowania poniewaz mialam na jednej recepcie i musialam wykupic, w miedzy czasie lekarz przepisal mi inne...w przypadku wysylki pokrywam jej koszt; prosze o kontakt na maila lidia_n@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam jeanine
jedno opakowanie w cenie 30zl, kupilam 2 opakowania poniewaz mialam na jednej recepcie i musialam wykupic, w miedzy czasie lekarz przepisal mi inne...w przypadku wysylki pokrywam jej koszt; prosze o kontakt na maila lidia_n@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybralam 4 opakowania , po pierwszym bylo oki troche krwawilam, i bolaly mnie piersi, pozniej bylo gorzej piersi rosy ia cala reszta mojego ciala bylam ciagle spuchnieta, piersi bolaly mnie coraz bardziej nie moglam ich wrezc dotkanac pozniej zaczelao mi cos z nich wylazik jaks plyn no odpuscilam je , Sporo przytylam przez ten czas moja mam myslala ze jestem w ciazy bo zawsze jestem chuda jak szcypiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybralam 4 opakowania , po pierwszym bylo oki troche krwawilam, i bolaly mnie piersi, pozniej bylo gorzej piersi rosy ia cala reszta mojego ciala bylam ciagle spuchnieta, piersi bolaly mnie coraz bardziej nie moglam ich wrezc dotkanac pozniej zaczelao mi cos z nich wylazik jaks plyn no odpuscilam je , Sporo przytylam przez ten czas moja mam myslala ze jestem w ciazy bo zawsze jestem chuda jak szcypiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka
Brałam Jeanine 2 miesiącei mogę powiedzieć, że są to najgorsze z tabletek jakie miałam, a nałykałam się ich trochę (min. Diane, Cilest, Logest, Regulon). Po pierwszym opakowaniu nie dostałam okresu. Cały czas strasznie bolała mnie głowa i miałam huśtawkę nastrojów. Podczas stosowania drugiego opakowania ból głowy co prawda minął, ale stałam się nie do zniesienia, derpesja, libido równe zeru, ból w podbrzuszu no i piersi o 2 rozmiary większe-tragedia!!! Ciągle byłam zmęczona i najchętniej przespałabym cały dzień, nie przytyłam co prawda ani deka, ale czułam się jak nadmuchany balon i aż huczało we mnie od antykoncepcji. Po odstawieniu okres trwał chyba z 7 dni był bardzo obfity. Obecnie nie stosuję niczego i dochodzę do normalności po tej "rewelacji w antykoncepcji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Biorę jeanine od 6 miesięcy. Do tej pory czułam się dobrze i miałam regularnie krwawienie. W tym miesiącu nie miałam krwawienia. Troche się zamartwiłam, zrobiłam test i wynik ujemny. Nie wiem co się dzieje. Musze lecieć do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam logest ze 3 lata, musiałam je odstawic bo strasznie bolala mnie głowa. Ale zawsze występowało krwawienie, a teraz po JEANINE nie wiem co się dzieje. W tamtym miesiącu miałam plamienie, a w tym miesiącu już tydzień się spóźnia. Paskudne te jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam logest ze 3 lata, musiałam je odstawic bo strasznie bolala mnie głowa. Ale zawsze występowało krwawienie, a teraz po JEANINE nie wiem co się dzieje. W tamtym miesiącu miałam plamienie, a w tym miesiącu już tydzień się spóźnia. Paskudne te jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanamoniczka
hej Ja biore jeanin juz od 5 m-cy i nie stwierdzajcie że sa one najgorsze -bo jest to indywidualna sprawa kazdej kobiety, nie straszcie nikogo!! Dla mnie sa to wrecz świetne tabletki- nie czuje zadnych skutków ubocznych- kompletnie żadnych!!! a wrecz przeciwnie od roku zmagam sie z anemia- i to własnie te tabletki mi pomogły- szczerze to z moim chlopakiem czesciej spotykamy sie w łózku- i jest wszystko ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilar
Mialam 3 miesięczną przerwe w tabletkach.Wczoraj dostalam 3 okres, lekkie plamienie i wzięłam 1 pigułke z nowego opakowania Jeanine (przed przerwą brałam mercilon)To było wieczorem, a dzisiaj okresu nie ma! nie wiem co sie dzieje? zniknął? Czy może to nie był okres? co robić? Co się dzieje? czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
bierz dalej tabsy. czasami tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×