Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziecko ma rok i dwa miesiące. Nagle przestało jeść. Wcześniej bardzo lubiło jeść moje obiady, sosy mięsne, warzywa, zupy. A teraz nic. Tak nagle. Cały dzień na samej wodzie. Wygląda normalnie i bawi się jak zwykle. Poradźcie coś, Kochane, proszę.

Polecane posty

Gość Gość

Autentycznie. Rano trzy łyżeczki kaszy, cały dzień nic. Wieczorem odrobina kaszy. Jeszcze tydzień temu pierś pił tylko raz dziennie rano, a teraz domaga się tylko piersi kilka razy dziennie - zamiast normalnych posiłków. To się stało tak nagle! O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Choroba idzie albo zęby. Ja je mleko to spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój już w tym czasie pił mm, piersi już w ogóle bo odstawiłam. Ale dokładnie w tym samym czasie odrzucił mm. Jadł tyle co nic. Ja dopatruję się tu winy szczepienia. Na ulotce jest napisane na ten temat jako skutek uboczny. To nastąpiło z dnia na dzień, jednego pił normalnie a na drugi zwymiotował po kilku łykach. Chciał pić ale się mu cofało. Próbowałam różnych, ale po każdym efekt taki sam. W ciagu dnia kilka łyżek zupy, sucha bułka i herbata owocowa i tak przez 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój już w tym czasie pił mm, piersi już w ogóle bo odstawiłam. Ale dokładnie w tym samym czasie odrzucił mm. Jadł tyle co nic. Ja dopatruję się tu winy szczepienia. Na ulotce jest napisane na ten temat jako skutek uboczny. To nastąpiło z dnia na dzień, jednego pił normalnie a na drugi zwymiotował po kilku łykach. Chciał pić ale się mu cofało. Próbowałam różnych, ale po każdym efekt taki sam. W ciagu dnia kilka łyżek zupy, sucha bułka i herbata owocowa i tak przez 2 lata.

Tu autorka. Ja nie szczepilam bo nigdy na nic, więc ten argument odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak gardelko może ma angine mój też się fajnie bawił zero gorączki a gardło ogień i nic nie chciał jeść i pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby mialo dziecko angine tp by szybko wyszlo szydlo z worka. Moze afty? Zajrzyj do buzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

U nas tak objawiła się w wieku 15 miesięcy nietolerancja pokarmowa. Z żarloka syn stał się niejadkiem. Zrobiliśmy badanie kału i tam wyszło nieprawidłowe pH. Polecono nam zrobić badania na alergie i nietolerancje. Wyszła maksymalna nietolerancja na białko mleka. Odstawilismy wszystkie mleczne produkty, zastapilismy mlekiem roślinnym, do tego czytanie składów, itp. Apetyt powrócił. Pewnie u Was jest inna przyczyna, ale daje taki sygnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja mam dziecko ktore obrazilo sie na jedzenie jak mialo 4 miesiace. Karmienie tylko przez sen. Od 10 miesiaca juz na normalnym jedzeniu. Nadal jest niejadkiem ale jakos dajemy rade, choc sa okresy kiedy juz tego nie wytrzymuje psychicznie. Jednak u Ciebie sytuacja jest inna. Dziecko przestalo jesc z dnia na dzien. 

Powody moga byc rozne. 

Przyczyna pierwsza- zeby. 

Przyczyna druga- niedobor zelaza.

Przyczyna trzecia- zapalenie ucha.

Przyczyna czwarta- zapalenie pecherza, nerek. To moze byc jedyny objaw problemow z ukladem moczowym. 

Musialabys isc do lekarza i zrobic badania. Niekiedy niejedzenie mija samo, niekiedy ma jakas przyczyne zdrowotna a niekiedy nikt nie wie o co chodzi i nie ma lekarza ktory moglby pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×