Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabina z zielonego wzgorza

facet spojrzal na moje krocze podczas rozmowy

Polecane posty

Wiem, ze faceci patrza sie na biust lub tylek. Za to u mnie zdarzylo sie to, ze popatrzyl sie na moje krocze. On przychodzi do naszego domu i naprawia rozne rzeczy, wymienia. Ostatnio maz byl w pracy i po raz pierwszy bylam z nim sama. Ten facet jest starszy o kilka lat ode mnie. Uwazalam go za powaznego mezczyzne. Do tego stopnia, ze planowalam zapoznac go z moja kolezanka. Wyslalam jej smsa, zeby wpadla do mnie na kawe, bo on juz jest.Potem jej dopisalam, zeby juz nie przyjezdzala… Coz. Jego strata. Ona jest mlodsza o rowne 10 lat ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy, gdy to sie stalo to rozmawialismy o naszych pracach. Nie mieszkamy w Polsce. Stalismy naprzeciwko siebie. Jestesmy rownego wzrostu. I wtedy , gdy ja mowilam on zjechal wolno wzrokiem z mojej twarzy prosto w moje krocze. Patrzyl sie okolo 3 sekund , moze dluzej. Dla mnie to byla cala wiecznosc. Nastepnie podniosl wzrok na moja twarz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja , gdy patrze na faceta to patrze im w twarz I jednoczesnie jestem w stanie widziec ich cala sylwetke katem oka. Czasmi patrze tez na ich dlonie, ale nie wtedy gdy rozmawiam z kims. Nie patrze nikomu spode lba prosto w krocze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim temacie byly pytania o ubior. A wiec tak. Nie pomyslalam o tym. Ja chodze na okraglo w leginsach. Tutaj kazdy tak chodzi. Mam spodnie jeansowe, ale nie ubralam ich juz kilka lat, nie lubie ich, sa niewygodne. Gdy ide do pracy lub cos zalatwic to ubieram leginsy. Bylam ubrana w czarny, gruby , welniany sweter- krotki- tak do pasa. I w leginsy szare, z grubszego material, nic mi nie przeswitywalo , ani nie wystawalo. Mialam tez pod spodem majtki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez

up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojtam100

Pewnie jesteś ładna i co miał zrobić😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu

Ciesz sie ze Cie nie zlapal reka za picze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Witaj i mam podejrzenie że byłaś ubrana w obcisłych spodniach czy leginsach przez co mogły delikatnie ale dla oka faceta widoczne wżynać się między wargi wiec spoglądał a taki widok jest częsty na ulicach i kobiet czy dziewcząt co wygląda wyzywająco i facetów kreci co wiem po sobie jak też w pracy mam koleżanki ,które w ten sposób a nawet z bardzo widoczny do zauważenia mają wciśnięte spodnie w krocze podkreślające grubość warg.Może i ty tak miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU9
Dnia 16.11.2019 o 03:20, sabina z zielonego wzgorza napisał:

W poprzednim temacie byly pytania o ubior. A wiec tak. Nie pomyslalam o tym. Ja chodze na okraglo w leginsach. Tutaj kazdy tak chodzi. Mam spodnie jeansowe, ale nie ubralam ich juz kilka lat, nie lubie ich, sa niewygodne. Gdy ide do pracy lub cos zalatwic to ubieram leginsy. Bylam ubrana w czarny, gruby , welniany sweter- krotki- tak do pasa. I w leginsy szare, z grubszego material, nic mi nie przeswitywalo , ani nie wystawalo. Mialam tez pod spodem majtki. 

Ja często patrzę się teściowej w krocze. Ona to zauważa ale nic z tym nie robi tylko mówi dalej jakby nie widziała Ale to prawda że jak widzimy was w leginsach i jak ciepła się odznacza to wyobraźnia działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co dopuszczasz?

Czy mogę pomyśleć o twoim kroczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2019 o 03:20, sabina z zielonego wzgorza napisał:

Bylam ubrana w czarny, gruby , welniany sweter- krotki- tak do pasa. I w leginsy szare, z grubszego material, nic mi nie przeswitywalo , ani nie wystawalo. Mialam tez pod spodem majtki. 

I tu chyba dochodzimy do sedna sprawy. Sweter nie zasłaniał, a leginsy mogły podkreślać twoje kobiece kształty w "tym" miejscu. Może nie był to jakiś wielki "camel toe", ale coś się tam mogło pokazać, albo przynajmniej chciał sprawdzić, czy się nie pokazuje. Tak to sobie wyobrażam.

Zaś co do patrzenia. Wzrok faceta jest bardziej "punktowy". To taki atawizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zakladam obcisle rzeczy nie zakladam majtek bo je widac. A wtedy widac ze ich nie mam. A wtedy tez zauwazam jak faceci gapia sie w to miejsce. Ale wcale mi to nie przeszkadza. Przeciwnie😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

majtki  zakładam ale czasami tak siadam w krótkiej spódniczce aby widać było ich rąbek. Robię to tak naturalnie, że wygląda to na przypadkowe zdarzenie a ja robię to czasami celowo. Wiem,  że mężczyźni w ten sposób mogą zapamiętać kobietę i może to być w relacjach korzystne pod warunkiem jeśli on będzie przekonany, że było to przypadkowe. Jeśli będzie wiedział, że kobieta to robi celowo albo jeszcze nie będzie miała majtek to gdy jest to relacja z facetem nieznanym to może sobie o takiej kobiecie źle pomyśleć. Można coś takiego zrobić ale gdy już się jest w jakiejś relacji z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logika? To nie logika! Nie ma nic gorszego niz faldy na pupie od majtek gdy kobieta jest w obcislym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny facet
6 godzin temu, wether napisał:

Zaś co do patrzenia. Wzrok faceta jest bardziej "punktowy". To taki atawizm ;)

Wzrok jest narzędziem seksualnym. Dowiedziałem się o tym na początku bliższej znajomości z moją przyszłą Żoneczką.

Gdy przyszedł czas na to, że była bez majtek,  nie spieszyłem się. Nie byłem już smarkulem, któremu uszy się prostują od ciśnienia spermy.

PosadziłemJą wygodnie na tapczanie, opartą plecami na ścianie. Powooooolutku rozchyliłem Jej uda.

Początkowo mówiła: -och, jak ja się wstydzę!

Ale po kilku minutach, gdy jej wargi sromowe zaczęły nabrzmiewać i rozchylać się, to zmieniła melodię dysząc: -och patrz, patrz, nie przerywaj!

I po chwili na własne oczy zobaczyłem jej orgazm wywołany moim wzrokiem! Absolutnie bez żadnego dotyku!

Od tego czasu znam erotyczną siłę własnego, męskiego spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Kolejny facet napisał:

Od tego czasu znam erotyczną siłę własnego, męskiego spojrzenia

Oczywiście z czasem ta siła się zmniejszyła nie będąc nowością.

Dlatego właśnie wzmacniam te spojrzenie piórkiem.

Łaskocząc Wiadome Miejsce wzrokiem i piórkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Wzrokiem powiadasz. No Kaszpirowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezdomny

Jako facet odpowiem lecz i opisze zdarzenie .Bylem kiedyś w towarzystwie bardzo ładnej kobiety , toczyliśmy rozmowę  na wiele tematów , była naprawdę ubrana  dość prowokująco ,miałem miałem spore problemy by nie okazać podniecenia ,udało się byłem obojętny na jej urodę i wdzięki . Po kilku dniach wspólna znajoma zapytała mnie czy jestem gejem !gdyz koleżanka była obrażona. Ze nie reagowałem na jej ciało . Jedne Panie chcą by facet. Wodził wzrokiem po jej figurze inne s@ obrażone . Bądź mądry pisz wiersze . Kobiety ,dziewczyny miejcie pretensje do natury ze nas facetów wyposażyła w pociąg erotyczny i reagujemy (całe szczęście ) na wdzięki wasze . Reagujemy różnie wzrokiem dotykiem i zapachem . Owszem mamy rozum i powinnismy kierować się i rozumem by nie narażać kobiety. Na złe sytuacje . Dzisiaj modne jest oskarżanie nas o molestowanie i to nawet wzrokowe !dziewczyny są obrażane ze patrzymy erotycznie . Uważam ze przesadzacie oby się nie okazało iż facet bojąc się spojżeć na kobietę , zastąpi was swoją rękę ,i ni3 będzie potrzebował od was nic związanego z seksem .By nie być posadzony o molestowanie zle czyny lub spojrzenia .  Wydaje się ze za bardzo to wszystko poszło nie w ten kierunek !moze to odbić się na prokreacji i tak spada dzietność ,może być jeszcze gorzej gdy faceci będą zastraszani i straszeni przez was kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość Jacek napisał:

Wzrokiem powiadasz. No Kaszpirowski

Najbardziej prawdopodobne chyba jest to, że te osobliwe zjawisko (podniecający kobiety męski wzrok) ma źródło w Kobietach, ukrywających swe pragnienie bezwstydu. Bezwstyd jest rozkoszny, ale bardzo naganny.

A ta "moc męskiego oka" to tylko żart Niejakiego Piórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×