Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona znowu tu gnije

Ale ta Wieczorna jest tepa.

Polecane posty

Gość ona znowu tu gnije

Zal mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To poszukaj sobie innej miłości, lub forum. Proste chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona znowu tu gnije
6 minut temu, Gość gość napisał:

To poszukaj sobie innej miłości, lub forum. Proste chyba?

Lubie tu czasami wejsc a ta zaburzona babe bede po prostu unikac,I tak nie ma z nia o czym pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

Zostańcie kolezankami.Obie pochodzicie z patologii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona znowu tu gnije
Przed chwilą, Gość tak napisał:

Zostańcie kolezankami.Obie pochodzicie z patologii .

Predzej wy zostancie.Tak samo tepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
15 minut temu, Gość ona znowu tu gnije napisał:

Predzej wy zostancie.Tak samo tepe.

zgnijcie wszyscy pseudointeligentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chújowa prowokacja mająca na celu wywołać do tablicy moja skromną i znienawidzona osobę o której mimo wszystko pamiętacie na tym zacnym jak i nie tylko forum 😘 gnic zacznę po śmierci dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Chújowa prowokacja mająca na celu wywołać do tablicy moja skromną i znienawidzona osobę o której mimo wszystko pamiętacie na tym zacnym jak i nie tylko forum 😘 gnic zacznę po śmierci dopiero.

Jak nie pamietac o takim odpadzie jak tu gnijesz 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kto się lubi ten się czubi.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Kto się lubi ten się czubi.😀

No nie sondzem. Ty na górze zamknij ryj ... bo sam nim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie osmieszaj sie
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No nie sondzem. Ty na górze zamknij ryj ... bo sam nim jesteś.

Ja w przeciwienstwie do Ciebie,jakim"odpadem"bym nie byla...mam przynajmniej wlasne zycie i grono znajomych..nie tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość nie osmieszaj sie napisał:

Ja w przeciwienstwie do Ciebie,jakim"odpadem"bym nie byla...mam przynajmniej wlasne zycie i grono znajomych..nie tak jak Ty.

Właśnie widać skarbie. Takie masz bogate życie że musisz zakładać temat o mnie i się pod niego samogwalcic. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość nie osmieszaj sie napisał:

Ja w przeciwienstwie do Ciebie,jakim"odpadem"bym nie byla...mam przynajmniej wlasne zycie i grono znajomych..nie tak jak Ty.

buahahah, tiaa, właśnie widac, kiełba, jakie masz "własne życie" 😄 napier.dalasz na kafe nieustannie od 5 lat 😄 

jesteś 100 x większą przegrywką i nołlajficą niz wieczorna, dragon i reszta tutejszych stałych bywalców

jak cie żonaty x lat temu kopnął w doopę, to przeżywałaś to przez 2 lata chyba - od tej pory jesteś sama,  przy okazji widać jakie masz "powodzenie" 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Właśnie widać skarbie. Takie masz bogate życie że musisz zakładać temat o mnie i się pod niego samogwalcic. Gratulacje.

Predzej bym puscila pawia niz sie brandzlowala pod tematy o Tobie ;) Po prostu twoja obecnosc tutaj mysle,ze nie tylko mnie irytuje.Nie wnosisz nic do zadnej dyskusji,jestes wulgarna i tylko ublizasz.A biada,jak sobie upatrzysz jakas ofiare to chodzisz za nia jak taka smierdzaca gnida.Nie znam kowbojek,gdzie sie kiedys udzielalas,ale ponoc byla tam uzytkowniczka,ktorej sie uczepilas bo byla sliczna i wypisywalas rozne plugastwa pod jej adresem a nawet podzegalas do samobojstwa.Musisz byc strasznie brzydka i z niezlej patologii pochodzic,skoro masz tak skrzywiona psychike.Moge Tobie tylko wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość sratatata napisał:

Predzej bym puscila pawia niz sie brandzlowala pod tematy o Tobie 😉 Po prostu twoja obecnosc tutaj mysle,ze nie tylko mnie irytuje.Nie wnosisz nic do zadnej dyskusji,jestes wulgarna i tylko ublizasz.A biada,jak sobie upatrzysz jakas ofiare to chodzisz za nia jak taka smierdzaca gnida.Nie znam kowbojek,gdzie sie kiedys udzielalas,ale ponoc byla tam uzytkowniczka,ktorej sie uczepilas bo byla sliczna i wypisywalas rozne plugastwa pod jej adresem a nawet podzegalas do samobojstwa.Musisz byc strasznie brzydka i z niezlej patologii pochodzic,skoro masz tak skrzywiona psychike.Moge Tobie tylko wspolczuc.

Jedyne co masz w życiu to jakieś mgliste wspomnienie na wpół urojone o swojej nieziemskiej urodzie. Żyjesz tym jak typowy upoślak myśląc że cokolwiek to znaczy w dzisiejszej perspektywie. Rzucasz się jak wesz na psiej pízdzie szukając atencji w amoku i robisz to kosztem innych czytaj mnie lub innego uposlaka typu Dragon. Nie wstyd ci stara tępa bezrobotna ruro? Każdy ma z ciebie tutaj beke i se pisze w jej ramach w twoich zalosnych tematach a ty to bierzesz na serio jako efekt zazdrości. Na to moja droga to trzeba sobie zasłużyć a ty nic soba nie reprezentujesz. Chyba że totalna głupotę i bycie zyebem. Taka jest niestety dla ciebie smutna prawda o Twoim zywocie marna kobieca imitacjo płacząca za cudzym chłopem. Coś jeszcze czy już doszłas ostatecznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

Nie rob z siebie juz ofiary,ze Twoim kosztem.Moje tematy Ci nie pasuja ? To po co na nie wchodzisz i tak sie w nie angazujesz ? Bo to lubisz.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość hahaha napisał:

Nie rob z siebie juz ofiary,ze Twoim kosztem.Moje tematy Ci nie pasuja ? To po co na nie wchodzisz i tak sie w nie angazujesz ? Bo to lubisz.Dobranoc.

Umiesz czytać tępaku? Bo widzę że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Umiesz czytać tępaku? Bo widzę że nie.

Śmierdzi ci z ryja i kaczpy macioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywie
Przed chwilą, Gość tja napisał:

Śmierdzi ci z ryja i kaczpy macioro

Lubisz wachac ryje i kaczpy innych kobiet?

Żałosne w chúj. Bardziej upaść nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywie

moja c i p a w sumie tez ... ryba

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najgorzej być cipa. I frajerem. Na szczęście nie mój cyrk ani małpy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heum
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jedyne co masz w życiu to jakieś mgliste wspomnienie na wpół urojone o swojej nieziemskiej urodzie. Żyjesz tym jak typowy upoślak myśląc że cokolwiek to znaczy w dzisiejszej perspektywie. Rzucasz się jak wesz na psiej pízdzie szukając atencji w amoku i robisz to kosztem innych czytaj mnie lub innego uposlaka typu Dragon. Nie wstyd ci stara tępa bezrobotna ruro? Każdy ma z ciebie tutaj beke i se pisze w jej ramach w twoich zalosnych tematach a ty to bierzesz na serio jako efekt zazdrości. Na to moja droga to trzeba sobie zasłużyć a ty nic soba nie reprezentujesz. Chyba że totalna głupotę i bycie zyebem. Taka jest niestety dla ciebie smutna prawda o Twoim zywocie marna kobieca imitacjo płacząca za cudzym chłopem. Coś jeszcze czy już doszłas ostatecznie? 

Projekcja.

 

Widac ze  ped0filce zabolała Twoja wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata
6 godzin temu, Gość Heum napisał:

Projekcja.

 

Widac ze  ped0filce zabolała Twoja wypowiedz.

Tez tak mysle :) Prawda czesto boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiełbasa jaką podniecona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.11.2019 o 20:43, Gość Gość napisał:

Chújowa prowokacja mająca na celu wywołać do tablicy moja skromną i znienawidzona osobę o której mimo wszystko pamiętacie na tym zacnym jak i nie tylko forum 😘 gnic zacznę po śmierci dopiero.

Pruttt 🌃🗯️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Dobrze Ci ktos napisal wieczorny odpadzie.Jestes zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×