Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylka

Nienawidze swojej pracy

Polecane posty

Gość Tylka

Mam juz dość, zawsze źle, wszystko źle...niech spuerdalaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

Większość ludzi ma prace, której nienawidzi, mało tego zachęcają innych ludzi to podjęcia "jakiejkolwiek" pracy , bo kontakt z ludźmi, bo samorealizacja, bo niezależność... Taaa... zwłaszcza w markecie na kasie czy innym obozie pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjvc
12 minut temu, Gość XXX napisał:

Większość ludzi ma prace, której nienawidzi, mało tego zachęcają innych ludzi to podjęcia "jakiejkolwiek" pracy , bo kontakt z ludźmi, bo samorealizacja, bo niezależność... Taaa... zwłaszcza w markecie na kasie czy innym obozie pracy. 

Kazda praca lepsza od siedzenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Hjvc napisał:

Kazda praca lepsza od siedzenia w domu

Inaczej - każde zajęcie lepsze od siedzenia w domu. Praca ma taki plus, że zawsze można ją zmienić, bądź poszukać opcji indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr io kg

Tez nienawidze swojej pracy, zarobki żałosne, większość osób to stare chamskie rury -baby którym chyba mąż odmawia, złośliwe kur*y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przodownik

Moja praca jest lekka, łatwa, bezstresowa i dobrze płatna ale wkurza mnie sam fakt że muszę do niej wstawać rano i dojeżdżać 40 minut w jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja też. Pracuję tu tylko dlatego, że nieźle płacą. Niestety nie widziałam ostatnio za dużo fajnych ofert.

30 minut temu, Gość Hjvc napisał:

Kazda praca lepsza od siedzenia w domu

To kłamstwo. Zrobiono badania i kiepsko płatna nierozwojowa praca szkodzi bardziej. No chyba, że ktoś nie ma za co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
8 minut temu, Gość Przodownik napisał:

Moja praca jest lekka, łatwa, bezstresowa i dobrze płatna ale wkurza mnie sam fakt że muszę do niej wstawać rano i dojeżdżać 40 minut w jedną stronę

Ja kiedyś miałam dobrze płatną i fajną pracę którą mogłam wykonywać w domu, ale po ok. roku szefowi odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Dr io kg napisał:

Tez nienawidze swojej pracy, zarobki żałosne, większość osób to stare chamskie rury -baby którym chyba mąż odmawia, złośliwe kur*y

A gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Dr io kg napisał:

Tez nienawidze swojej pracy, zarobki żałosne, większość osób to stare chamskie rury -baby którym chyba mąż odmawia, złośliwe kur*y

sądząc po słownictwie, to niczym sie od nich nie róznisz, a może nawet jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×