Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinka12345

Siostra narzeczonego niszczy nasz związek

Polecane posty

Gość Eeeee
Dnia 21.11.2019 o 19:50, Gość Malinka12345 napisał:

1/3 na pół czyli po 1/6 o ile sad uzna że faktycznie tak jest i o ile nie upłynie 10 lat od przepisania. 

Jesteś w błędzie, zachowek należy się po śmierci teścia, nie ważne ile lat minęło, są wyjątki, np. jeśli teść był rolnikiem i przekazał dom i ziemię w zamian za emeryturę lub gdy jest zapis dożywocia to wtedy to jest umowa kupna/sprzedaży nie darowizna bo coś za coś i siostry o zachowku mogą zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdhd

Nie jestes zona i co najwyzej mozesz pomoc. Dla mnie to jakby dziewczyna brata panoszyla sie po domu mojego ojca. Dopoki ojciec zyje to ona jest w domu ojca a nie brata. A Ty jak wyzej, jestes wg mnie gosciem.

Po slubie (jezeli dom rzeczywiscie jest przepisany na teojego faceta) najlepiej zrobic remont i to brat i ojciec powini ja wtedy przytemperowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie "po ślubie" skoro facet nie ma najmniejszego zamiaru się ożenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka12345
Dnia 23.11.2019 o 07:54, Gość Jdhd napisał:

Nie jestes zona i co najwyzej mozesz pomoc. Dla mnie to jakby dziewczyna brata panoszyla sie po domu mojego ojca. Dopoki ojciec zyje to ona jest w domu ojca a nie brata. A Ty jak wyzej, jestes wg mnie gosciem.

Po slubie (jezeli dom rzeczywiscie jest przepisany na teojego faceta) najlepiej zrobic remont i to brat i ojciec powini ja wtedy przytemperowac

W sumie coś w tym jest następnym razem przyjeżdża i czekam na kawę i ciastko niech podaje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka12345
Dnia 23.11.2019 o 09:01, Gość Gość napisał:

Jakie "po ślubie" skoro facet nie ma najmniejszego zamiaru się ożenić?

Facet chce to ja nie chcę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co piszesz to on też nie chce!

No to jak?

Znalazłaś już kawalerkę żeby się przeprowadzić, czy dalej będziesz robić za materac bez honoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.11.2019 o 14:06, Gość Malinka12345 napisał:

Niestety terapia szokowa nie przyniosła rezultatu, jestem już po cichu na etapie szukania kawalerki 

Dalej siedzisz tam gdzie cię nikt nie chce?

Dalej udajesz że deszcz pada kiedy plują ci w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×