Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List do kochanki meza aby zostawiła go i nie niszczyła nam rodziny

Polecane posty

Gość gość

Chce napisac do niej list, załączając nasze zdjęcia z wakacji, ze ślubu, z rodziinych spotkań, z chcin córki itd. Chce jej uzwymsłowic co ona robi i prosić aby przestała niszczyć nasza rodzinę. Chcę do listu włożyć tez też zdjęcie z USG bo jestem w ciąży i ona chyba o tym nie wie. Myślicie że może się opamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Cos.

Masakra... nastepna naiwna. Piszac list juz calkiem sie upokorzysz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę to upokarzajace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gos

No I tak napisz list z usg 🙂 po kilku latach jak pojawi sie nastepna kochanka moze zrobisz to Samo ? Kobiety maja zero godnosci... gotuj I sprzataj dla swojego mezusia Dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z chcin daj nawet dwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość napisał:

Chce napisac do niej list, załączając nasze zdjęcia z wakacji, ze ślubu, z rodziinych spotkań, z chcin córki itd. Chce jej uzwymsłowic co ona robi i prosić aby przestała niszczyć nasza rodzinę. Chcę do listu włożyć tez też zdjęcie z USG bo jestem w ciąży i ona chyba o tym nie wie. Myślicie że może się opamiętać?

Jeszcze bimbonierke i czekoladki żeby miała jakieś zajęcie jak przestanie się pokładać ze śmiechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Jezeli to nie prowo, zrozum ze Twoj maz jest winien tej sytuacji, a nie ta kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co wy jakieś głupie? Przecież to ta sama od prowa  z upokarzanie kochanki męża w kościele, sklepie i miejscu pracy :D obowiązkowo w sukni ślubnej, a córka w komunijnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wymyślajcie lepsze tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak ale tak jej list osobiście odziana w swoją suknię ślubną ufarbowaną na czarno, a na rękach miej swoją córkę w ...ence komunijnej też ufarbowanej na czarno tylko wtedy to będzie miało sens, a fotkę USG rzuć jej w twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bezcelowe. Raczej rozmowa z mężem, który jest zdradzaczem. Kochanka to tylko statystka w tym dramacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A co wy jakieś głupie? Przecież to ta sama od prowa  z upokarzanie kochanki męża w kościele, sklepie i miejscu pracy 😄 obowiązkowo w sukni ślubnej, a córka w komunijnej

A kochance majtki na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety, ale tylko się w ten sposób upokorzysz. Rozumiem jednak, że cierpisz i dlatego takie głupie pomysły wchodzą do głowy. Ja też kiedyś kochałam bez wzajemności i głupoty odwalałam. Tu o męża chodzi, nie o nią. To z nim musisz się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
9 minut temu, Gość gość napisał:

tak ale tak jej list osobiście odziana w swoją suknię ślubną ufarbowaną na czarno, a na rękach miej swoją córkę w ...ence komunijnej też ufarbowanej na czarno tylko wtedy to będzie miało sens, a fotkę USG rzuć jej w twarz!

Ja bym usg z listem wsadziła do kartki z melodyjką jakiegoś marszu żałobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochanki męża. Sama napisałaś. To znaczy że nie tylko ona jest winna ale także twój mąż. Najpierw to ja bym z nim pogadala a nie do kochanki liściki wysylala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

tak ale tak jej list osobiście odziana w swoją suknię ślubną ufarbowaną na czarno, a na rękach miej swoją córkę w ...ence komunijnej też ufarbowanej na czarno tylko wtedy to będzie miało sens, a fotkę USG rzuć jej w twarz!

Tylko fotkę USG w ramkę opraw. Złotą najlepiej,  żeby cięższa była.  Albo córką  rzuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Takie załatwienie sprawy powinno być poniżej twojej godności . Ty jesteś żoną , a ona tylko kochanką . Ignoruj ją .Powinna być dla Ciebie jak powietrze .Dbaj o dobrą atmosferę w domu , jeśli ci zależy na utrzymaniu  tego  związku .Przemyśl co inna kobieta takiego ma , czego mężowi brakuje w domu .  Kochankę  traktuj  jak powietrze .Jakby jej nie było .Trudne ,ale jedyne możliwe rozwiązanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Ewa napisał:

Takie załatwienie sprawy powinno być poniżej twojej godności . Ty jesteś żoną , a ona tylko kochanką . Ignoruj ją .Powinna być dla Ciebie jak powietrze .Dbaj o dobrą atmosferę w domu , jeśli ci zależy na utrzymaniu  tego  związku .Przemyśl co inna kobieta takiego ma , czego mężowi brakuje w domu .  Kochankę  traktuj  jak powietrze .Jakby jej nie było .Trudne ,ale jedyne możliwe rozwiązanie .

Taaak, mąż ma kochankę, a ty się staraj dla niego, bądź dobra żona, żeby cię nie zostawił 🤣🤣🤣 a kochanki udawaj, że nie widzisz 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Chce napisac do niej list, załączając nasze zdjęcia z wakacji, ze ślubu, z rodziinych spotkań, z chcin córki itd. Chce jej uzwymsłowic co ona robi i prosić aby przestała niszczyć nasza rodzinę. Chcę do listu włożyć tez też zdjęcie z USG bo jestem w ciąży i ona chyba o tym nie wie. Myślicie że może się opamiętać?

Ale co ona ci przeszkadza. Przecież ona tylko sie ru/cha z twoim lubym. Wielkie halo. Przecież Ci go nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie łatwiej pogadać z mężem, żeby nie niszczy życia tej kobiecie i Tobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaak, mąż ma kochankę, a ty się staraj dla niego, bądź dobra żona, żeby cię nie zostawił 🤣🤣🤣 a kochanki udawaj, że nie widzisz 🤦‍♀️

Jeśli zależy autorce na ratowaniu rodziny , tzn . , że chce zatrzymać męża .Wymówkami i kłótniami tego nie osiągnie . Wyłącznie kobiecą mądrością i dyplomacją .Facet szuka u kochanki tego ,czego brakuje mu w domu .Małżeństwo to nie jest samograj .Partnerzy muszą być dla siebie atrakcyjni pod każdym względem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja tych kochanek nie bronie,ale to obca baba, moze męzowi pokaz te zdjecia? jesli masz latwego meza to zaraz inna sobie znajdzie. Nie wiem dlaczego uwazasz,ze to ona winna? ona ci nie przysięgala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg

i wiedząc, że mąż ma kochankę, spałaś z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja bym napisała taki list do kochanki, a w nim wszystko co papier przyjmie. Potem przeczytalabym to sobie na głos i spaliła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam w szkole koleżankę, która wpadła z żonatym gościem. Facet na stanowisku, mieszkałam w małej miejscowości, więc głośno o tym było. Laska chodziła z zadartym nosem, dumna z siebie bo się ustawiła. Między żona tego faceta a kochanką trwała zaciekla walka. Moja koleżanka urodziła, a on zostawił ja również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Iubire napisał:

Ja bym napisała taki list do kochanki, a w nim wszystko co papier przyjmie. Potem przeczytalabym to sobie na głos i spaliła. 

W pełni księżyca w ognisku z szalwii i rozmarynu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej kochankę po ryju, kijanką do prania albo packą na końskie muchy, a staremu kopa z okutych kowbojek i szmaty w workach na śmieci puścić z balkonu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli już bym miała do kochanki coś napisać, to zwyzywałabym ją od najgorszych a facetowi natychmiast kazała do niej wypier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Prowo nie prowo, ale ja kiedyś, jako kochanka zonatego i dzieciatego faceta, list od zony dostalam. A w liscie takie epitety, że hej. Pomyslalam o niej, że ...ka, i tyle. Faceta zostawiłam jak poznalam innego. Tym razem wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, DANIEL napisał:

Jeszcze bimbonierke i czekoladki żeby miała jakieś zajęcie jak przestanie się pokładać ze śmiechu. 

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×