Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezstosunkowy

Oralna fiksacja u kobiet czy to możliwe?

Polecane posty

Ja z takim być może nietypowyn pytaniem do społeczności..ale od tego jest właśnie forum

Jestem dojrzałym emocjonalnie facetem i z racji tego że sam niestety mam absolutnego bzika na punkcie oralu, chciałem was zapytać
Czy to możliwe żeby kobieta miała taką totalną faze na punkcie zaspakajania facetów ustami i ręką alby gdy facet kolokwialnie zerżnie ją w usta ? ale nie w tym sensie ze to lubi jako gre wstepną a po niej stosunek,Tylko czy może mieć taki stan że to ją najbardziej podnieca i tego tylko pragnie,bez stosunku,do tego stopnia że jest gotowa np to zrobić nowo poznanemu facetowi nic więcej 
Pytanie kieruję do osób które spotkały się z czymś takim..i żeby była jasność,nie chodzi mi o takie sytuacje spowodowane niedyspozycyjnością kobiety lub w myśl zasady "za kase wszystko"..tylko czy kobieta może być totalnie sfiksowana na tym punkcie 
ujmując to krótko..czy istnieje fetyszystka tego wlasnie? 

p.s proszę oszczędzić komentarzy typu...kolejny zboczeniec,ze jestem naiwny itp..
Jeśli pytanie zbyt intymne jak na forum,odpowiedziec można na pm..
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany

W realu takiej nie spotkałem, natomiast tu na forum, owszem - przynajmniej tak o sobie twierdziła.

Niektóre kobiety są do tego stopnia uległe, że swojej satysfakcji seksualnej nie utożsamiają z własnym orgazmem, tylko z doprowadzaniem do orgazmu swojego mężczyzny. Tzn. dla ścisłości, ta akurat twierdziła, że zdarza jej się osiągnąć orgazm bez stymulowania własnych narządów płciowych, a jedynie - sorry za kolokwializm - obciągając kuta.sa facetowi 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, bezstosunkowy napisał:

Ja z takim być może nietypowyn pytaniem do społeczności..ale od tego jest właśnie forum

Jestem dojrzałym emocjonalnie facetem i z racji tego że sam niestety mam absolutnego bzika na punkcie oralu, chciałem was zapytać
Czy to możliwe żeby kobieta miała taką totalną faze na punkcie zaspakajania facetów ustami i ręką alby gdy facet kolokwialnie zerżnie ją w usta ? ale nie w tym sensie ze to lubi jako gre wstepną a po niej stosunek,Tylko czy może mieć taki stan że to ją najbardziej podnieca i tego tylko pragnie,bez stosunku,do tego stopnia że jest gotowa np to zrobić nowo poznanemu facetowi nic więcej 
Pytanie kieruję do osób które spotkały się z czymś takim..i żeby była jasność,nie chodzi mi o takie sytuacje spowodowane niedyspozycyjnością kobiety lub w myśl zasady "za kase wszystko"..tylko czy kobieta może być totalnie sfiksowana na tym punkcie 
ujmując to krótko..czy istnieje fetyszystka tego wlasnie? 

p.s proszę oszczędzić komentarzy typu...kolejny zboczeniec,ze jestem naiwny itp..
Jeśli pytanie zbyt intymne jak na forum,odpowiedziec można na pm..
 

Takie samo prawdopodobieństwo jak istnienie  faceta który woli  lizać pochwę zamiast seksu, a może nawet mniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Takie samo prawdopodobieństwo jak istnienie  faceta który woli  lizać pochwę zamiast seksu, a może nawet mniejsze. 

Ja akurat wolę. Dla mnie orgazm się nie liczy, tylko możliwość podotykania pięknego kobiecego ciała. A lizac pochwe poczuje nawet jej smak i będę dotykal niezwykle czułym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraliusz

czyli osamotniony w tej materi jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×