Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zabujana

jeśli facet ogląda każdą moją relację na fb

Polecane posty

Gość zabujana

a na żywo jest lekko zdystansowany, tzn. że mu się podobam, ale to ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nic nie oznacza. Pewnie wiele osob oglada twoje relacje i nawet nie zwracasz na to uwagi. To ze zauwazylas, ze on oglada kazda twoja znaczy tylko tyle, ze sama jestes nim zainteresowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabujana

specjalnie wstawiam zdjęcia w relację, żeby sprawdzić, czy oglądał... jestem desperatką? ech... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabujana
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To nic nie oznacza. Pewnie wiele osob oglada twoje relacje i nawet nie zwracasz na to uwagi. To ze zauwazylas, ze on oglada kazda twoja znaczy tylko tyle, ze sama jestes nim zainteresowana 

Akurat funkcja relacji jest na tyle sprytna, że wiem, kto to ogląda. I wcale nie wszyscy. A on zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość zabujana napisał:

a na żywo jest lekko zdystansowany, tzn. że mu się podobam, ale to ukrywa?

Jeśli mnie ktoś nie interesuje to nie zagladąm na jego relacje dnia choćby swieciło diamentami. Jesteś na dobrym tropie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość zabujana napisał:

specjalnie wstawiam zdjęcia w relację, żeby sprawdzić, czy oglądał... jestem desperatką? ech... 

Troche tak, ale spoko, ja mam tak samo. Najwazniejsze to wlasnie nie wkrecac sobie, ze to, ze je oglada to cos znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, kredka napisał:

Jeśli mnie ktoś nie interesuje to nie zagladąm na jego relacje dnia choćby swieciło diamentami. Jesteś na dobrym tropie. 

Ja tam ogladam relacje kolegow i kolezanek i doslownie to nic nie znaczy. Nawet nie wiem czy widze ich wszystkie relacje czy tylko niektore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hehe dlatego właśnie nie oglądam relacji 😄 coś jest na rzeczy, jak sie z tym nie kryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabujana
2 minuty temu, kredka napisał:

Jeśli mnie ktoś nie interesuje to nie zagladąm na jego relacje dnia choćby swieciło diamentami. Jesteś na dobrym tropie. 

Kredko, pięknie to ujęłaś... A co jeśli zaproponowałam mu wyjście na coś do picia, a on powiedział, że za jakiś czas, bo ma teraz ciężki okres. Dotrzyma słowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zablokuj go na 3 dni i jak go spotkasz to obserwuj reakcje

przecież nikt nie śledzi na bieżąco, czy mu znajomego z listy ubyło, czy nie 🙃 no chyba, że mu się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja oglądam wszystkie relacje po kolei, bo one lecą automatycznie xd więc muszę zastanowić na drugi raz, bo jeszcze ktoś sobie  za dużo pomyśli xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna

uuu, jak go zaprosilas i cie olal, tzn ze nie jest tak zainteresowany jak ty bys chciala. A oglada, bo pewnie wszystko oglada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem nawet co to jest ta relacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość goscinna napisał:

uuu, jak go zaprosilas i cie olal, tzn ze nie jest tak zainteresowany jak ty bys chciala. A oglada, bo pewnie wszystko oglada. 

Jeśli nie ma w znajomych to specjalnie musi wchodzić po wszystkie relacje z dupy ogląda się u znajomych bo lecą po kolei. Niektórzy naprawdę mają chyba coś pod sufitem nie halo że w ogóle dodają jakieś gòwna. Ale nie wnikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem nawet co to jest ta relacja

Ja też a niby mam tam konto : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość goscinna napisał:

uuu, jak go zaprosilas i cie olal, tzn ze nie jest tak zainteresowany jak ty bys chciala. A oglada, bo pewnie wszystko oglada. 

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość goscinna napisał:

uuu, jak go zaprosilas i cie olal, tzn ze nie jest tak zainteresowany jak ty bys chciala. A oglada, bo pewnie wszystko oglada. 

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość zabujana napisał:

Kredko, pięknie to ujęłaś... A co jeśli zaproponowałam mu wyjście na coś do picia, a on powiedział, że za jakiś czas, bo ma teraz ciężki okres. Dotrzyma słowa? 

Zaproponuj mu za jakiś czas i jeśli znów odmówi to nie jest zainteresowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość zabujana napisał:

Kredko, pięknie to ujęłaś... A co jeśli zaproponowałam mu wyjście na coś do picia, a on powiedział, że za jakiś czas, bo ma teraz ciężki okres. Dotrzyma słowa? 

Zaproponuj mu za jakiś czas i jeśli znów odmówi to nie jest zainteresowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Jeśli facet jest zainteresowany kobietą, to zrobi wszystko, żeby się do niej zbliżyć. Więc się nie wkręcajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no nie wiem. Ja na przykład w ogóle tych relacji nie oglądam, z kolei mój facet kilka razy dziennie odswieza, by oglądać z rzędu te wszystkie pi3rdoły jak ludzie gadają do telefonu. Nie dlatego, że aż tak go ciekawi co ma do powiedzenia jakaś lala z Top Model, czy facet na siłce, tylko automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jeden z moich znajomych wyświetla każdą moją relację na fejsie.... nieważne co bym wstawiła lub napisała 🤔🤔🤔 no nie ukrywam jest to miłe bo oboje bardzo się lubimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

co to sa te rypane relacje bo sie wyswietla a mnie to wkurza ktos to oglada w ogole lol

Relacje to taki sposób żeby sprawdzić kto podgląda Cię na fejsie ot i cała historia  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak z pewną niewiastą, że w realu udaje, że mnie nie widzi, a jak dodam stories na insta to zawsze jest jedną z pierwszych osob, które ją obejrzały i też zacząłem się zastanawiać czy cos nie jest na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Mam relacje ze zjadłam kolacje. 

Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, TenX napisał:

A ja się odniosę do tematu. Znaczy to, że bardzo mu się podobasz.

Też tak myślę, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Coś Ci napisze napisał:

Oczywiście, że jeśli ktoś Was "śledzi" w social mediach to "coś do Was ma"😉też tak robie 😜jak nie zobaczę chociaż raz dziennie jego zdjęcia to mi smutno, a wystarczy, że luknę na chwilkę 😍i już mogę spokojnie wracać do swojego życia. Taka moja mała nieszkodliwa obseja. 

No i to jest odpowiedz, To też jest ciekawe zjawisko socjologiczne, że ludzie w social mediach śledzą obiekt swoich westchnień, ale w realu nie dają nic po sobie poznać, nawet wrecz przeciwnie uciekają wzrokiem, gdy się z tą osobą zetkną, albo wyciągają telefon i udają, że coś w nim robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×