Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zabujana

jeśli facet ogląda każdą moją relację na fb

Polecane posty

6 minut temu, BoniBluBejbi napisał:

Skoro non stop mnie tu widzisz to znaczy ze non stop tu jesteś. Jak znów załatwisz to zbanuje. I to nie do ciebie było wiec po co się wtrącasz?

To dla kogo pracujesz - tak szczerze- że jego chcesz banować a odyńców pokroju Markusy koprofile i ćwierć inteligentne Agatki trzymasz. Ciekawi mnie ta zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kafeteria to same trolle. Idę stąd, znudziło mi się to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

Nie mogę zdradzić tak wielkiej tajemnicy bo mnie zwolnią. 

Wstrętna Dyplomacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, karol36 napisał:

Ta kafeteria to same trolle. Idę stąd, znudziło mi się to xD

Masz rację uciekaj póki czas.z tego nawiedzonego mejsca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 16:50, mariakatie napisał:

Dołączam się do prośby 🙂 T8T nadal sytuacja jest identyczna wstawiasz i ogląda? Ja już nawet specjalnie zaczęłam wstawiać relacje, po klika razy dziennie żeby zobaczyć i ogląda WSZYSTKO, dosłownie wszystko. Nawet jak leżałam na leżaku w bikini na ogrodzie i opalałam się xD

Tak, dalej jak wrzuce cos to ogląda, ale to nawet nie o to chodzi, że ogląda tylko o to, jak szybko po dodaniu to wyświetla, czasami odswieze insta po minucie i widzę ze już wyswietlila, patrzac na to z boku to trochę głupie ze dwudziestoparolatek ma takie rozkminy:) social media ryją banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo 🙂 Wiem, social media to niezłe ustrojstwo. Ale zobacz oni wchodzą specjalnie, żeby ich widzieć. A przecież nie trzeba wchodzić w relacje żeby zobaczyć zdjęcie, bo widać wszystko z pulpitu. Co prawda w zmniejszonym formacie, ale widać ! 🙂 I kolejna sprawa podglądają, interesują się ale napisać nie napiszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 18:12, mariakatie napisał:

Uuu chyba ktoś poczuł ukłucie zazdrości 🙂 W dzisiejszym świecie każdy wstawia relacje, zdjęcia i nikt sobie nie robi z tego jakichś głupich dopowiedzeń xD Na to wychodzi, że każdy dzisiaj jest na sobie skupiony. Zresztą nie karzę mu wchodzić w te relacje, sam klika po coś 😉

No nie każdy, niektórzy rzadziej (np ja, i jesli juz to wstawiam.zdejcia z innymi osobami np z imprez) ale jeśli po kilka razy dziennie wstawisz swoje zdjęcia i pewnie sie wdzieczysz na nich, to wielu facetów pomyśli ze jesteś księżniczka skupiona na sobie, swoim wyglądzie. Co rusz nowe selfie a zdjęcia pokazujące ze dobrze bawisz sie z przyjaciółmi to co innego. I nie dopowiadaj sobie tu o mojej zazdrości bo niby z jakiej racji mam zazdroscic?.Nie wiem.jak wygladasz ale ja jestem.ładna kobieta (przynajmniej tak mówią) i zgrabna wiec nie mam czego zazdroscic😉. Chcesz to jaraj sie dalej tylko tym ze on oglada Twoje relacje ale to malo znaczy, robisz sobie niepotrzebna nadzieje a gdyby on na prawdę był Toba zainteresowany to by regularnie pisał do Ciebie. A ze ogląda...po to ma oczy 😁

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2019 o 22:18, Gość zabujana napisał:

a na żywo jest lekko zdystansowany, tzn. że mu się podobam, ale to ukrywa?

no jakbyś się mu podobała to by zagadał, a jak ogląda relacje to po prostu klika nie tylko twoje ale wszystkie relacje wszystkich kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutka92 Zgodzę się z Tobą. Wybacz za tamten komentarz, byłam zła i dlatego tak naskoczyłam 🙂 Tutaj jest kwestia tego, że on ma dziewczynę i z tego co wiem jest z nią już bardzo długo, mieszkają nawet ze sobą. Tylko nie wiem jakie ma wobec niej plany, czy żeni się czy nie 🙂 Ale tutaj tylko on wie co jest na rzeczy 🙂 W tej sprawie można by gdybać i gdybać i wymyślać 1000 różnych scenariuszy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2020 o 10:16, mariakatie napisał:

U mnie jest to samo 🙂 Wiem, social media to niezłe ustrojstwo. Ale zobacz oni wchodzą specjalnie, żeby ich widzieć. A przecież nie trzeba wchodzić w relacje żeby zobaczyć zdjęcie, bo widać wszystko z pulpitu. Co prawda w zmniejszonym formacie, ale widać ! 🙂 I kolejna sprawa podglądają, interesują się ale napisać nie napiszą. 

Niektórzy widzowie rozmaitych telewizji informacyjnych, oglądają, oglądają, ale nie zabiorą głosu, ba nawet nie pójdą na głosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2020 o 15:46, mariakatie napisał:

Malutka92 Zgodzę się z Tobą. Wybacz za tamten komentarz, byłam zła i dlatego tak naskoczyłam 🙂 Tutaj jest kwestia tego, że on ma dziewczynę i z tego co wiem jest z nią już bardzo długo, mieszkają nawet ze sobą. Tylko nie wiem jakie ma wobec niej plany, czy żeni się czy nie 🙂 Ale tutaj tylko on wie co jest na rzeczy 🙂 W tej sprawie można by gdybać i gdybać i wymyślać 1000 różnych scenariuszy.

To po co sie ludzic...tak czy inaczej ma kogos,.jakby mu złe z nia było to by zerwał. Facetowi może wiele kobiet sie podobać (pewnie jesteś w tej grupie) ale pewnie kocha swoją dziewczyne. Lepiej rozejrzyj się za kimś innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NieznajomyOn To czemu skoro mu się zajebiście podoba nie zagada? To trochę temu przeczy niestety 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mariakatie napisał:

NieznajomyOn To czemu skoro mu się zajebiście podoba nie zagada? To trochę temu przeczy niestety 😞 

Nie rozumiesz, ze on ma kogoś? Pewnie ją kocha a podobac może mu się wiele lasek ale to nie to samo co uczucie do swojej dziewczyny. Ja nie wiem po co sie jeszcze łudzisz, skoro on nie jest wolny...najwyżej by tylko do Ciebie napisał, poflirtowal, sprawdził czy lecisz na niego i to wszystko, myślisz ze nagle zerwalby z dziewczyna dla Ciebie?

Edytowano przez Malutka92
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutka92 To Ty nie rozumiesz. Ja się nie łudzę, tylko odpisałam innemu użytkownikowi, że jakby kobieta podobała się facetowi to nawet jego dziewczyna by mu  w tym nie pomogła. I poleciał by do innej 😉 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma dziewczyna racje 🙂 Jako facet wypowiem się, że gdyby miłości nie było, facet w takim związku by nie tkwił. A Ciebie Malutka92 nie ruszył bym nawet palcem. Po Twoich wypowiedziach jesteś zbyt chaotyczna, wyniosła i ciągle na człowieka napadasz 🙂 Trochę pokory i mniej wyniosłości, bo kiedyś ktoś Ci tę buźkę utemperuje.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku miałem dziewczynę za którą nie widziałem świata byliśmy ze sobą bardzo długo, dogadywaliśmy się też świetnie do momentu aż nie poznałem jej. Przyszła nowa do pracy, bardzo mi się spodobała do tego stopnia, że zacząłem często odwiedzać ją na fb, oglądać każdą relację jaką dodawała, poznawać ją wirtualnie, bo nie mogłem się do niej zbliżyć bo byłem zajęty. W pracy zaczęliśmy częściej rozmawiać, wychodzić wspólnie na spotkania w gronie ludzi z pracy i zakochałem się. I teraz jestem z nią z tą podglądaną dziewczyną. Niestety dopiero gdy poznałem ją dowiedziałem się czym jest prawdziwe uczucie. Z pierwszą partnerką było to coś na zasadzie przywiązania i przyjaźni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zgodzę się z Karol36 facet nie będzie z kobietą której nie kocha, choćby nie wiem jak była ładna i wykształcona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mariakatie napisał:

Malutka92 To Ty nie rozumiesz. Ja się nie łudzę, tylko odpisałam innemu użytkownikowi, że jakby kobieta podobała się facetowi to nawet jego dziewczyna by mu  w tym nie pomogła. I poleciał by do innej 😉 

Polecialby do innej tylko dla tego ze ta inna podoba mu sie wizualnie, pociąga go? Jakby kochał swoja dziewczynę? Uczucie zakocjania jest silniejsze od zwykłeg podobania sie wiec nie wiem co Ty gadasz...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BoniBluBubble napisał:

Ona tego nie rozumie. Każdy nawet zajęty gapi się na inne. Czy w necie czy w realu. Normalne. 

Dokladnie, faceci juz taka maja, to wzrokowcy a dopowiadanie sobie zbyt dużo do tego nie jest dobre. Niepotrzebne nadzieję sobie autorka robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutka92 Oczywiście, że tak. Ja bym nie chciał mieć jakieś niechluji obok siebie. Ani to się pochwalić ani nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malutka36 o jakiej Ty miłosci mówisz xD W dzisiejszych czasach ludzie są ze sobą z przywiązania, bo im tak wygodnie i korzystnie finansowo lub w przypadku gdy się boją, że nic ich lepszego nie spotka. A autorki domniemany chłopak podgląda ją, bo to rodzaj niespełnionej miłości. A takie uczucie jest najsilniejsze.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, karol36 napisał:

Malutka36 o jakiej Ty miłosci mówisz xD W dzisiejszych czasach ludzie są ze sobą z przywiązania, bo im tak wygodnie i korzystnie finansowo lub w przypadku gdy się boją, że nic ich lepszego nie spotka. A autorki domniemany chłopak podgląda ją, bo to rodzaj niespełnionej miłości. A takie uczucie jest najsilniejsze.

Haha czyli jak kilku kolegów zawsze wyświetla moje relacje to znaczy ze to niespełnione miłości? 😂 ooj daleko posunięte wnioski 😂 to Ty jesteś trollem i aż trudno uwierzyć ze jesteś facetem skoro nie znasz męskiej natury, nie wiesz ze faceci to wzrokowcy i mieszasz autorce w głowie Przez co ona niepotrzebnie nadzieję sobie robi. I owszem, pewnie wielu ludzi jest w związkach z przyzwyczajenia, z wygody, ze strachu przed samotności ale jednak zdarzają się też związki ludzi zakochanych w sobie (a to, jak długo potrwa uczucie to juz inna sprawa). Skąd zarzut ze jestem trollem? 😂 Nikogo nie zwyzywałam, jedynie staram się na sytuacje spojrzeć z boku i pisze co myślę o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×