Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zabujana

jeśli facet ogląda każdą moją relację na fb

Polecane posty

2 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Takie życie, a czasami nie można nic zrobić i tylko takie "śledzenie" nam zostaje. 

A gdyby w Twoim przypadku ten którego ,,podglądadz,, napisał do Cb, albo Cię zaczepił to co byś zrobiła, ? Odpisałabyś czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Takie życie, a czasami nie można nic zrobić i tylko takie "śledzenie" nam zostaje. 

Ale dlaczego tylko śledzenie. Jak go znasz albo kiedyś znałaś do napisz to niego od czasu do czasu. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

Szczerze? Nie wiem.. Obiecałam sobie, że już nie będę mieszać w jego życiu. 

Obiecalam sobie tego nigdy nie zrobić 

No cóż Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Wiem 

Ale może bo go ucieszyło że raz na jakiś czas się odezwiesz. 😉  No dobrze już przestaję. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ciemniak napisał:

Więc nie   

W życiu są nie tylko problemy   jest masa radości ale  cięzko je  zauważyć jak   osoba, któa jest dla ciebie  formalnie ucieleśnieniem boga  odsyła cie do piekła   a na pożegnanie    sra ci na łeb

Tak myślałem. No i żeby rozładować trochę frustrację pozostaje forum i "dołowanie" innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dość daleko od głównego wątku zboczyła ta rozmowa 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam na wasz wątek bo też mam taki sam problem. Facet na żywo jest zdystansowany, ale widać po nim, że mu się podobam jednak nie wykonuje żadnego ruchu. A moje relacje ogląda wszystkie non stop a najgorsze, że mi on też się podoba, ale sama nie napiszę 🙂  Co do pytania użytkownika T8T odnośnie tego, czy odpisałoby się na wiadomość osoby, którą się podgląda lub na odwrót jeżeli przykładowo do mnie napisał by ten facet to bym odpisała. Może się okazać, że podobanie się jest z wzajemnością 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mariakatie napisał:

Trafiłam na wasz wątek bo też mam taki sam problem. Facet na żywo jest zdystansowany, ale widać po nim, że mu się podobam jednak nie wykonuje żadnego ruchu. A moje relacje ogląda wszystkie non stop a najgorsze, że mi on też się podoba, ale sama nie napiszę 🙂  Co do pytania użytkownika T8T odnośnie tego, czy odpisałoby się na wiadomość osoby, którą się podgląda lub na odwrót jeżeli przykładowo do mnie napisał by ten facet to bym odpisała. Może się okazać, że podobanie się jest z wzajemnością 🙂 

No mi ta dziewczyna, akurat nie odpisala, znamy się tylko z widzenia, napisałem do niej chciałem ją zaczepic jakoś poderwac, ale nic nul olala. Ale jak cos wrzuce na insta albo FB to jest jedna z pierwszych Osób które to ogladają. Pierwsza piątka, Zawsze. I trochę mnie to dziwi ze tu mnie śledzi a nic mi nie odpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne, że nie odpisała. Może się wstydzi ? 🙂 U mnie jest tak, że niestety on ma dziewczynę ale wiem, że coś jest na miejscu skoro tak się zachowuje 😕 Nawet nie jestem za bardzo pewna, czy mogę liczyć na kontakt z jednej strony. Dodam tylko, że u Ciebie też jest coś na rzeczy, bo jeżeli ktoś nie jest Tobą zainteresowany to nie ogląda Twoich relacji i nie ciekawi go co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez tak mysle, że cos jest na rzeczy, normalnie to bym do niej zagadal, ale znamy się tylko z widzenia, a ostatnio praktycznie wogole jej nie widuje. Przez ostatnie pol roku to może ze 2 gdzieś się  mijalalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podoba Ci się ona ? Ja nie widziałam swojego wielbiciela z rok a znam go też z widzenia i na cześć, pa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cichego wielbiciela,ktorego nikomu nie zycze.

Wiadoma rzecz,ze nigdy sie na nic nie odwazy.

Bedzie tylko podgladal,weszyl,szpiegowal,sledzil i rozczulal sie nad soba,w nieskonczonosc przezuwajac odtracenie,ktore sam sobie ubzdural. Pewnie wlasnie go sprowokowalam. Ale c**j z nim.

Zycia mi juz bardziej nie zniszczy. Juz mi to obojetne.Jakos mi to obojetne. Juz.

Walczy z proznia. Wyprowadza ciosy w  powietrze. Chory czlowiek. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Ja się zastanawiam tylko po co ( a jest wiele facetów tego typu ), że podoba się mu dziewczyna - chociaż ma swoją, interesuje się inną ale nie zagada. Korona mu z głowy nie spadnie raz a dwa może jego dziewczyna nie jest jego prawdziwą miłością 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dodać, że jeżeli by była to nie oglądał by się za inną. Wiem, że faceci to wzrokowcy ale na relacjach ludzie wstawiają nie tylko swoje własne zdjęcia, ale też miejsca gdzie byli co robili itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mariakatie napisał:

A podoba Ci się ona ? Ja nie widziałam swojego wielbiciela z rok a znam go też z widzenia i na cześć, pa 🙂 

Podoba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Widzę, że nie jestem sam w tym temacie. U mnie podobna sytuacja wstawiam relacje, dziewczyna podgląda każdą. Wiem, że jej się podobam ale niestety ma męża ale nie mają dzieci. Nie wiem jak mam się do tego odnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, karol36 napisał:

Cześć. Widzę, że nie jestem sam w tym temacie. U mnie podobna sytuacja wstawiam relacje, dziewczyna podgląda każdą. Wiem, że jej się podobam ale niestety ma męża ale nie mają dzieci. Nie wiem jak mam się do tego odnieść.

Jak jest żonata to już za grubo żeby bawić sie w odbijanie, odpuść, bo możesz sam być kiedyś w sytuacji tego meża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mariakatie napisał:

A można wiedzieć skąd się znacie? 🙂 I po ile macie lat ? 🙂

Ja dwadzieścia parę ona chyba z 5 lat mlodsza, ta sama miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę podrywał spoko 😄 Tylko ciekawi mnie jej zachowanie, ma męża a interesuje się mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest sama i nie ma żadnych przeciwwskazań to napisz do niej ❤️ Ja bym się cieszyła gdyby mój zagadał, pomimo tego że znamy się z widzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj rozstrzygające byłoby, czy ten ktoś ogląda relacje wszystkich ludzi, czy tylko twoje. W mowie niewerbalnej chodzi o to, że cichy wielbiciel traktuje obiekt w sposób SPECJALNY. Jeśli ktoś ma zwyczaj oglądać,(polubić, komentować) wszystko od wszystkich to wystarczy włączyć jedna relacje a ciurkiem wszystkie lecą jak film. Mnie podgląda chłopak który jest młodszy ode mnie 20lat, nie posądzam go o zauroczenie, po prostu  ogląda wszystko jak leci z ciekawości bądź nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że dziewczyna mało udziela się na fb, nie wstawia prawie wcale żadnych postów a o lajkowaniu nie ma nawet mowy. Więc wydaje się, że ogląda tylko moje relacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładowo nie oglądam relacji ludzi, którzy mnie nie interesują. Poza tym nie trzeba klikać w relacje, żeby widzieć co dana osoba wstawia. Także u mnie wydaje się, że specjalnie wchodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mariakatie napisał:

Jeżeli jest sama i nie ma żadnych przeciwwskazań to napisz do niej ❤️ Ja bym się cieszyła gdyby mój zagadał, pomimo tego że znamy się z widzenia 🙂

No to ja juz jakiś czas temu do niej napisalem, i nic nie odpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś co to może oznaczać, że ona ciągle wchodzi na mój profil? Czemu tak się interesuje gdzie jestem, co robię ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, karol36 napisał:

Podpowie mi ktoś co to może oznaczać, że ona ciągle wchodzi na mój profil? Czemu tak się interesuje gdzie jestem, co robię ? 

Na pewno ją interesujesz. Skoro nie udziela się w SM, to może się wiązać z uczuciami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie skąd to całe zainteresowanie, skoro ma męża. Dziwne to i pokręcone wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I najistotniejsze jaki ma w tym cel podglądając 🙂 Oczywiście nie wymagam od nikogo interpretacji wróżkowej, bo wiadomo mogą być różne opcje. Tak sobie rozmawiamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×