Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zabujana

jeśli facet ogląda każdą moją relację na fb

Polecane posty

Cuda się zdarzają, mój profil mu sie wyświetlił na liście znajomych bez jego zgody, cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, molly123 napisał:

A jak sobie wyobrażasz, stalkowanie bez myślenia? Nie obserwuje wiec nigdzie nie ma wyswietlanego mojego konta, a patrzy 

Jak jestem na homepage to mi sie pojawia ze 100 os ktore moge znac...Nie wiem co ty masz za insta...nie dadze, zeny w Pl dzialalo to inaczej niz reszts swiata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

Jak jestem na homepage to mi sie pojawia ze 100 os ktore moge znac...Nie wiem co ty masz za insta...nie dadze, zeny w Pl dzialalo to inaczej niz reszts swiata. 

Ok ale od trzech miesiecy non stop? Pozatym nie mamy znajomych wspolnych, jak polaczy, pozatym on mi sie nie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lolka1975 napisał:

NIE MUSI!!!!! 

Emm Zazdrosna? Nie robi tego orzypadkiem bo zaglada czasem tylko na moje konto i sie wylogowywuje, a pozatym dajmy na to wyswietlam mu sie nawet od tych 3 miesiecy, nawet instagram by se dał siana, ale to nie zmienia faktu ze klika i przeglada

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, molly123 napisał:

Emm Zazdrosna? Nie robi tego orzypadkiem bo zaglada czasem tylko na moje konto i sie wylogowywuje, a pozatym dajmy na to wyswietlam mu sie nawet od tych 3 miesiecy, nawet instagram by se dał siana, ale to nie zmienia faktu ze klika i przeglada

Zazdrosna?? O faceta ktory cue olal i nie ma ochoty pisac z desperatka?? Haha, smieszna jestes. Ludzie ci probuja otworzyc oczy, ze to czy przejzy twoje IG nic nie znaczy, ale tak, wmawiaj sobie dalej...to napewno wielka milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lolka1975 napisał:

Zazdrosna?? O faceta ktory cue olal i nie ma ochoty pisac z desperatka?? Haha, smieszna jestes. Ludzie ci probuja otworzyc oczy, ze to czy przejzy twoje IG nic nie znaczy, ale tak, wmawiaj sobie dalej...to napewno wielka milosc...

Wal sie. Mnie wczesniej podrywał, gosciu na ktorego leci każda. Olał, bo ja palnełam głupote a inaczej chetnie pisał. Pozatym jakos tylko ty gadasz ze to nic nie znaczy. Ja nie stalkuje ludzi 3 miesiace z rzedu, moze dla ciebie tk normalka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, molly123 napisał:

Wal sie. Mnie wczesniej podrywał, gosciu na ktorego leci każda. Olał, bo ja palnełam głupote a inaczej chetnie pisał. Pozatym jakos tylko ty gadasz ze to nic nie znaczy. Ja nie stalkuje ludzi 3 miesiace z rzedu, moze dla ciebie tk normalka. 

Owszem, dla mnie nornalne jest to ze przegladam ig ludzi ktorych znam, ba nawet bylych...a olel cie zanim "palnelas glupote". To bylo twoje desperackie wolanie o uwage, po tym jak sie przrstal odzywac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

Owszem, dla mnie nornalne jest to ze przegladam ig ludzi ktorych znam, ba nawet bylych...a olel cie zanim "palnelas glupote". To bylo twoje desperackie wolanie o uwage, po tym jak sie przrstal odzywac. 

Kiedy olał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, i dla mnie mozes, tu i jeszcze 2 lata siedziec i rozkminiac. Jest sie z czego posmiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, molly123 napisał:

Wal sie. Mnie wczesniej podrywał, gosciu na ktorego leci każda. Olał, bo ja palnełam głupote a inaczej chetnie pisał. Pozatym jakos tylko ty gadasz ze to nic nie znaczy. Ja nie stalkuje ludzi 3 miesiace z rzedu, moze dla ciebie tk normalka. 

Ja tez mowilam ze to nic nie znaczy 😄 fakty są takie ze Cie olał a możliwe ze przegląda tak wszystkie relacje każdej ładnej koleżanki, po prostu lubi popatrzec, zresztą jesli jest przystojny to ma duży wybór kobiet w swoim miescie, pewnie niejedna chce z nim być i mogę sie założyć ze korzysta z tego wiec po co mu kolejna (adoratorka) która mieszka wiele km od niego? Kobiet zapewne ma pod dostatkiem a tak samo jak Ty, może mu sie podobać kilka innych. Dla niego to pewnie nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, molly123 napisał:

Kiedy olał? 

Olal jak zapytalas o przyjazd...i potem po czasie wyslalas desperacka wiadomosc. Sama pisalas, wiec jak masz skleroze to poczytaj poprzednie wpisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

Aaa, i dla mnie mozes, tu i jeszcze 2 lata siedziec i rozkminiac. Jest sie z czego posmiac...

Emm, chyba swoje IG z tinderem pomyliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Malutka92 napisał:

Ja tez mowilam ze to nic nie znaczy 😄 fakty są takie ze Cie olał a możliwe ze przegląda tak wszystkie relacje każdej ładnej koleżanki, po prostu lubi popatrzec, zresztą jesli jest przystojny to ma duży wybór kobiet w swoim miescie, pewnie niejedna chce z nim być i mogę sie założyć ze korzysta z tego wiec po co mu kolejna (adoratorka) która mieszka wiele km od niego? Kobiet zapewne ma pod dostatkiem a tak samo jak Ty, może mu sie podobać kilka innych. Dla niego to pewnie nic specjalnego.

Nie korzysta wiem widzialam jak ładne laski spławiał

 

 

Edytowano przez molly123
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Emm, chyba swoje IG z tinderem pomyliłaś

Yyy, no coz, widac, ze inteligencja nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Nie korzysta wiem widzialam jak ładne laski spławiał

 

 

Tak, z pewnoscia siedzi samotnie w domu i przeglada twoje IG. Litosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marinero napisał:

Oczywiscie! 🙂 Zdystansowanie to forma stresu w jaki go wprowadzasz 🙂 

Ta dziewczyna pisała 2 lata temu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, molly123 napisał:

Nie korzysta wiem widzialam jak ładne laski spławiał

 

 

Może akurat nie były w jego typie ale na bank jakimis laskami ze swojego miasta sie interesuje. Co ty myslisz ze tylko ty mu sie podobasz? Jeeejku dziewczyno ile ty masz lat, 18? Naiwna jesteś i widać zdesperowana 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malutka92 napisał:

Może akurat nie były w jego typie ale na bank jakimis laskami ze swojego miasta sie interesuje. Co ty myslisz ze tylko ty mu sie podobasz? Jeeejku dziewczyno ile ty masz lat, 18? Naiwna jesteś i widać zdesperowana 🤦‍♀️

Nie mysle tak jak mowisz, rany nie wmawiaj mi tego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2021 o 00:28, Lolka1975 napisał:

Yyy, no coz, widac, ze inteligencja nie grzeszysz.

nawzajem, a swoją drogą to napisał dzisiaj. Mówił, ze mial problemy z ustaleniem urlopu w pracy,  ale przyjeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×