Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Malutka dziewczyna

Polecane posty

Gość Gość

Jestem dość potężnie zbudowanym facetem (190cm wzrostu, około 105kg wagi). Strasznie mnie podniecają małe, drobne dziewczyny. Obecna ma jakieś 155cm wzrostu, i jest bardzo szczupła ale przy tym ma za&$#ista sylwetkę. Strasznie mnie jara to że mogę ją tak łatwo zdominowac, podnieść czy coś. To jest normalne dla faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "normalne"? Sam mam podobnie, jestem duży a moja pani malutka tyle, że nie mam dominujących zapędów. Takie różnice w masie, wzroście i sile na korzyść mężczyzny pozwalają na bardzo fajne zabawy w sypialni i nie tylko. Trudno mi sobie wyobrazić jakiś fajny, intensywny sex w przypadku gdy proporcje są odwrotne no chyba, że ktoś lubi być zdominowanym przez kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie jest odwrotnie. Ja jestem maleńka, niepozorna i bardzo drobne mam wszystko, można z powodzeniem schować mnie w kieszeń, a facet jest wysoki i potrafię go podnieść palcem jeśli wiesz co mam na myśli. Nie mają znaczenia gabaryty tylko osobowość proszę ja was. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

nie wiele potrzeba żeby faceta podnieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

U mnie jest odwrotnie. Ja jestem maleńka, niepozorna i bardzo drobne mam wszystko, można z powodzeniem schować mnie w kieszeń, a facet jest wysoki i potrafię go podnieść palcem jeśli wiesz co mam na myśli. Nie mają znaczenia gabaryty tylko osobowość proszę ja was. 😎

Domyślam się, więc wcale nie jest odwrotnie, rzekłbym identycznie jak w naszym przypadku 😉 

1 minutę temu, Gość Kinga napisał:

nie wiele potrzeba żeby faceta podnieść...

Naturalnie, o ile facet chce dać się "podnieść", jeśli jest wystarczająco dojrzały to chce 🙂 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×