Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kanały YouTuberow którzy pracują, ogarniaja życie.

Polecane posty

Gość Gość

Znacie kanały gdzie prowadzący mają normalna robotę, a nie reklamowanie na kanale, pasje, nie żyją w syfie i ogólnie można z ich aktywności brać pozytywny przykład, motywacje? Lub chociaż są zbliżeni do tego? Szukam i powiem, że ciężko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nesja89 ma normalną pracę i zarabia w niej "na oko" 200x więcej niż na youtubie wg socialblade 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kończą studia i dalej nagrywają filmy bo z tego żyją np kuferek czekolady ,leniwa rozpieszczona pannica wiecznie narzekająca na wszystko ,cel dnia to wstać o 11 nagrać szmire pojechać autem na zakupy ew.przesiedziec w domu albo jechać do mamusi na ,, weekend,,tak żyją ,bez ambicji planu na życie i przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat Aga, którą poleciłam wyjechała do Szwajcarii robić tam doktorat z technicznego kierunku, przy tym pracowała badawczo, uczyła się niemieckiego, podróżowała a judub był przy okazji i pokazywała jak ćwiczy, jak zorganizować posiłki na cały tydzień..., zrobiła też kilka filmów stricte naukowych. Wiadomo, nie każdemu podpasuje, ale myśle, że jest więcej takich osób jak Nesja.

Hitem dla mnie było jak robiła vlogmasy w których wiadomo pokazywała cośtam z kalendarza adwentowego, jak zwykle cośtam gotowała, sprzątała i nagle tadam jeden vlog jest o obronie doktoratu na politechnice w Zurychu. Organizacja na poziomie maszyny, a nie randoma internetowego. Akurat u niej można kilku rzeczy się nauczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

a co to jest normalna praca??  tylko etat to normalna praca? w takim razie wszyscy np. muzycy powinni iśc do roboty na etat, bo co to jest sobie pośpiewać. Albo np. malarze. Rysowanie może być hobby, a nie pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

MocnyVlog

Tylko to facet.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nieesia25, lavendowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

MocnyVlog

Tylko to facet.

 

Ale on chyba też nie ma stałej, normalnej pracy tylko cos dorywczo ogarnia... Z jego daily vlogów można odnieść wrażenie że albo buja się po galeriach, albo po fast foodach, albo siedzi w domu, albo sobie podróżuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikamx

Moje Małe Opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

takich youtuberów nie ma, bo nagrywanie filmików jest potwornie czasochłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anqa
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Znacie kanały gdzie prowadzący mają normalna robotę, a nie reklamowanie na kanale, pasje, nie żyją w syfie i ogólnie można z ich aktywności brać pozytywny przykład, motywacje? Lub chociaż są zbliżeni do tego? Szukam i powiem, że ciężko. 

Zmywak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Normalna praca w moim  rozumieniu to obojętne co byle nie YouTube, reklamowanie i infuencerowanie. Chociaż z jednej strony np Hej Łobuzy, ktorzy mają sklep możnaby zaliczyć do pracowitych i ogarnietych. To znowu Szusz, która też ma sklep już coś nie bardzo :p. Także to dość subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

takich youtuberów nie ma, bo nagrywanie filmików jest potwornie czasochłonne

chyba można pogodzić filmik raz w tygodniu czy rzadziej z pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te co żyją z jutuba w życiu nie pójdą na państwową posadę , rozpuszczone szastają kasą , lata lecą ciekawe skąd emeryturę dostaną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwaga naukowy bełkot zrobił doktorat, ale dopiero go robi, więc musi pracować na uczelni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

chyba można pogodzić filmik raz w tygodniu czy rzadziej z pracą?

a jaki jest sens nagrywania filmiku raz w tygodniu lub rzadziej? malo filmow -> maly ruch na kanale -> algorytm nie proponuje -> malo nowych widzow -> malo motywacji do nagrywania. trzeba wrzucac bardzo czesto, by mialo to sens i sie rozrastalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*albo dopiero robi doktorat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Krzysztof gonciarz do niedawna codziennie kręcił vlogi i zapytaj beczkę  oraz ma firmie gdzie kręcą różne reklamy dla firm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość

Laik Makijazowy - pracuje na produkcji 

Władek beautyboy - pracuje w szkole wizażu + maluje klientki 

Wwwwlosy/Agnieszka Niedziałek - ma swój sklep internetowy z pielęgnacją włosów 

Czarszka - produkuje swoje kosmetyki 

Digitalgirl - ma swój sklep online z kosmetykami 

Nie wiem w sumie o jaki rodzaj pracy, czy własny biznes czy na etacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość

Sylwia gaczorek ma salon fryzjerski chyba w Krakowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kończą studia i dalej nagrywają filmy bo z tego żyją np kuferek czekolady ,leniwa rozpieszczona pannica wiecznie narzekająca na wszystko ,cel dnia to wstać o 11 nagrać szmire pojechać autem na zakupy ew.przesiedziec w domu albo jechać do mamusi na ,, weekend,,tak żyją ,bez ambicji planu na życie i przyszłości

Też jej nie lubię. Dziwię się, że jest w stanie się utrzymać z youtuba, bo ma bardzo mały kanał. Ale chwyta się każdego szajsu, który jej zaproponują. Ja nie wiem jak ona skończyła chemię (!), mam wrażenie, że jest głupiutka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Te co żyją z jutuba w życiu nie pójdą na państwową posadę , rozpuszczone szastają kasą , lata lecą ciekawe skąd emeryturę dostaną 

A skąd ci przyszła do głowy akurat państwowa posada? To tylko 10% wszystkich pracujących osób. I to raczej z tych większych nierobów.

A Laika makijażowego to bardzo lubię, normalna dziewczyna. Z wyjątkiem tego, że popiera zamawianie mnóstwa jednorazowego badziewia z chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bfbdjd
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Znacie kanały gdzie prowadzący mają normalna robotę, a nie reklamowanie na kanale, pasje, nie żyją w syfie i ogólnie można z ich aktywności brać pozytywny przykład, motywacje? Lub chociaż są zbliżeni do tego? Szukam i powiem, że ciężko. 

Kazdy ogarnia życie lepiej od ciebie bo zarabia kase na yt obojętnie czego by nie robił. A tobie nikt nie płaci za siedzenie ba Kafe i ujadanie jak wściekła su.ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Krzysztof gonciarz do niedawna codziennie kręcił vlogi i zapytaj beczkę  oraz ma firmie gdzie kręcą różne reklamy dla firm 

Wszyscy Polacy mieszkający w Japonii i nagrywający normalnie pracują lub mają swoje biznesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Bfbdjd napisał:

Kazdy ogarnia życie lepiej od ciebie bo zarabia kase na yt obojętnie czego by nie robił. A tobie nikt nie płaci za siedzenie ba Kafe i ujadanie jak wściekła su.ka

Próbuję się w tamtej cytowanej wypowiedzi (nie mojej) dopatrzeć oznak "ujadania jak wściekła s..." i jakoś nie mogę.

Na histerię lekarze w XIX w. polecali "masaże genitalne" dla rozładowania napięcia, może tobie by pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szusz, zarządza własną marką odzieżową i bardzo ciężko pracuje na to, co ma, w dodatku ogarnia życie, wzór do naśladowania dla wielu nowoczesnych kobiet, które nie boją się iść pod prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wszyscy Polacy mieszkający w Japonii i nagrywający normalnie pracują lub mają swoje biznesy.

ta wariatka z ja ci dam Japonia nie pracuje, jest na utrzymaniu "męża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

ta wariatka z ja ci dam Japonia nie pracuje, jest na utrzymaniu "męża"

Pracuje dorywczo jako kelnerka, więc coś tam pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 29.11.2019 o 06:58, Gość Gość napisał:

Akurat Aga, którą poleciłam wyjechała do Szwajcarii robić tam doktorat z technicznego kierunku, przy tym pracowała badawczo, uczyła się niemieckiego, podróżowała a judub był przy okazji i pokazywała jak ćwiczy, jak zorganizować posiłki na cały tydzień..., zrobiła też kilka filmów stricte naukowych. Wiadomo, nie każdemu podpasuje, ale myśle, że jest więcej takich osób jak Nesja.

Hitem dla mnie było jak robiła vlogmasy w których wiadomo pokazywała cośtam z kalendarza adwentowego, jak zwykle cośtam gotowała, sprzątała i nagle tadam jeden vlog jest o obronie doktoratu na politechnice w Zurychu. Organizacja na poziomie maszyny, a nie randoma internetowego. Akurat u niej można kilku rzeczy się nauczyć 🙂

Zgadzam się Nesje podziwiam, szanuję i oglądam od lat kobieta wzor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×