Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ttvvxx

Mam 30 lat Nigdy nie miałem kobiety i co dziwne nie chce mi się jej szukać czy to normalne

Polecane posty

Gość Ttvvxx

Wolę gdzieś wyskoczyć na imprezę pogadać na luzie podróżować wydawać pieniądze na przyjemności rozwijać pasję a nie chce mi się szukać kobiety czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, to normalne znam ludzi, którzy tak żyją mają już po 60 lat i wcale  tego nie żałują. Tak masz i już. Żyjmy tak by było nam dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już na zawsze zostaniesz samotnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie uganiasz się za kobietami i używasz słowa pasja, hmmm....jesteś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

wątpię raczej boisz się kobiet i wybierasz to że chciałbyś jakąś bo za dużo bólu sprawia ci zagadanie do jakiejś kobiety odrzucenia i tak dalej niestety ale w tej dziedzinie trzeba przerzucić sporo kobiet żeby znaleźć nawet jedną dla siebie i trzeba być przygotowanym na to że kobiety będą cię odrzucać zanim którą znajdziesz ty się ewidentnie tego boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupek

Nie to nie jest normalne... Norma to kiedy facet zaczyna dojrzewać to interesują go kobiety i dąży aby ją lub je w liczbie mnogiej zdobywać... W twoim przypadku moim zdaniem jesteś aseksualny... No chyba że dupcysz normalnie laski tylko poprostu nie szukasz takiej na stałe... Wtedy jestem skłonny ciebie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupek

Albo analizując to psychologicznie to możliwe że to prowokacja i autor liczy na to że kobiety z forum teraz rzucą się drzwiami i oknami do niego bo podróżuje ma pasje i lubi wydawać kase której zapewne ma jak lodu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttvvxx
Przed chwilą, Gość Dupek napisał:

Albo analizując to psychologicznie to możliwe że to prowokacja i autor liczy na to że kobiety z forum teraz rzucą się drzwiami i oknami do niego bo podróżuje ma pasje i lubi wydawać kase której zapewne ma jak lodu... 

nie to nie prowokacja nie liczę na to żeby ktoś się na mnie rzucił było nawet parę takich sytuacji gdzie kilka dziewczyn do mnie wprost odbijało i chciało się umówić i co dziwne nie chciałem angażować się w te znajomości właśnie zastanawiam się czy to jest jakiś lęk przed odrzuceniem i strach przed zaangażowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tak, to normalne znam ludzi, którzy tak żyją mają już po 60 lat i wcale  tego nie żałują. Tak masz i już. Żyjmy tak by było nam dobrze. 

Ludzi to znaczy pewnie tylko facetów? Czy niektóre kobiety tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halsey
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ludzi to znaczy pewnie tylko facetów? Czy niektóre kobiety tez?

Kobiety też, jestem jedną z nich 😄 Ale... z tym trzeba być ostrożnym - bo wbre pozorom nie wszyscy tak mogą ale się oszukują. Ostatnio przykład pana tzw. niebieskiego ptaka po 40, który powiedział do mojej mężatej koleżanki - Ty przynajmniej kogoś masz na starość.... Także tego - nikt nie chce być naprawdę sam, ale niektórzy mogą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutte

To faktycznie dosyć słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica

Ja tez nigdy nikogo nie miałam a mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×