Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natunka

Czy to jest zauroczenie czy coś więcej? Czy są tu jakieś kochanki?

Polecane posty

Gość EWA
4 minuty temu, Gość gość napisał:

 Widzę ten temat i  nie wierzę w świat. Jak możecie niszczyć małżeństwa i jeszcze sobie tak na luzie o tym pisać :///

Widocznie to nie jest układ idealny! Czegoś brakuje! Ja tam nie mam skrupułów! kochamy się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Przed chwilą, Gość EWA napisał:

Widocznie to nie jest układ idealny! Czegoś brakuje! Ja tam nie mam skrupułów! kochamy się!!!

W jeden dzien seks z zona w dugi z kochanka... Obrzydliwe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natunka
2 minuty temu, Gość gość napisał:

27. Wiem, że to wydaje się bez sensu po co mi dziecko z mężczyzną w którym nie jestem nawet oficjalnie w związku, ale miałam ogromne pragnienie mieć dziecko, które będzie takie jak on.

Jestem 2 lata młodsza od CB i nie wyobrażam sobie mieć dziecka z kochankiem. A co jeśli jego żona się dowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Doria napisał:

A nie przeszkadza Wam to , ze ten kochanek tez uprawia seks z zona ? (na pewno to robi). Tak dzielic sie facetem, ktory Was nie szanuje? W ogole kobiet nie szanuje...? 

Wiadomo, wolałabym jakby był wolny, gdy się poznaliśmy ale realu nie zmienię. Jakoś tak go kocham i dostaję od niego tyle miłości, że nie jest to dla mnie jakoś bardzo problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtekk

Sobie koleś porucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtekk

Sobie koleś używa nieźle z dwiema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Kasia napisał:

Facet posuwa dwie kobiety... A te sie ciesza, ze zona nie wie... Kompletny brak szacunku do siebie i brak szacunku faceta do was, przykre to ale dla niego nie jestescie wystarczajaco dobre do trwalego zwiazku... Nie lepiej zaczac z kims zwiazek bez bagazu w postaci zony i dzieci ? 

Jak się już trafi na taką sytuację to inaczej się na to patrzy i nie czuję się przez niego i siebie nieszanowana. Już prędzej czułabym się nieszanowana jakbym mimo moich uczuć do mojego kochanego, związała się z kimś innym, bo co ludzie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Favet45

Facet sobie pouzywa więc o co się klocicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wiadomo, wolałabym jakby był wolny, gdy się poznaliśmy ale realu nie zmienię. Jakoś tak go kocham i dostaję od niego tyle miłości, że nie jest to dla mnie jakoś bardzo problematyczne.

Jezeli to prawda jestes zaslepiona miloscia... Kiedys bedziesz chciala czegos wiecej i wtedy naprawde zaboli,  facet potrafi ladnie manipulowac by osiagnac swoj cel...i nie zostawi rodziny, nie zycze Ci zle, moja dawna przyjaciolka byla kochanka i skonczyla z problemami emocjonalnymi... 

Ty dzielic facetem mozesz a on Cie blokuje... Bo nie chce bys sobie zycie ulozyla, uciekaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
17 minut temu, Gość Natunka napisał:
1 godzinę temu, Gość Natunka napisał:

Czy są tu jakieś kochanki? Poznałam jakieś 9 miesięcy temu faceta ma żonę i dzieci ja jestem sama i brakowało mi seksu. Weszłam w romans lecz na początku nawet zbytnio nie był w moim typie. Potem stopniowo zaczęłam coś czuć a teraz chyba zorientowałam się że się zauroczyłam. Kiedy on spędza weekendy z rodziną ja spotykam się albo z koleżanką w pubie gdzie i tak o nim myślę... Jak skończyć taki związek? 

X

Wątpię czy to układ skoro mamy codzienny kontakt a nie ze pisze raz na tydzień,, wpadnę na seks,, 

Nawet nie był w Twoim typie. Nie mówiąc o reszcie. Sama to napisałaś 🙂 Teraz jest zauroczenie i krok do zakochania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Natunka napisał:

Jestem 2 lata młodsza od CB i nie wyobrażam sobie mieć dziecka z kochankiem. A co jeśli jego żona się dowie? 

Ja też sobie nigdy nie wyobrażałam, ale jak mnie spotkało doświadczyć zakochania w żonatym, to zupełnie inaczej zaczęłam patrzyć na stytuację, zawsze chciałam dobrze, myślałam że nie zrobiłabym  czegoś takiego. Ja nie wiem co jeśli,m zona się dowie, ale powiedziałam mu też o moich obawach i zapewnił mnie, żebym ja się tym nie martwiła, już on jest od tego, a ja mam się cieszyć, ze wkrótce będę miała dzidziusia i że cokolwiek by było, mogę zawsze na niego liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja też sobie nigdy nie wyobrażałam, ale jak mnie spotkało doświadczyć zakochania w żonatym, to zupełnie inaczej zaczęłam patrzyć na stytuację, zawsze chciałam dobrze, myślałam że nie zrobiłabym  czegoś takiego. Ja nie wiem co jeśli,m zona się dowie, ale powiedziałam mu też o moich obawach i zapewnił mnie, żebym ja się tym nie martwiła, już on jest od tego, a ja mam się cieszyć, ze wkrótce będę miała dzidziusia i że cokolwiek by było, mogę zawsze na niego liczyć.

Co na to rodzice, znajomi ? Wiedza kim jest ojciec ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc gosc napisał:

Co na to rodzice, znajomi ? Wiedza kim jest ojciec ? 

Tak, wiedzą. Ale tylko najblisza czyli rodzice i brat i jedna babcia. Reszcie nic do tego. A ze znajomych tylko 3 przyjaciółki i 1 przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak, wiedzą. Ale tylko najblisza czyli rodzice i brat i jedna babcia. Reszcie nic do tego. A ze znajomych tylko 3 przyjaciółki i 1 przyjaciel.

Ile sie spotykaliscie przez planowana ciaza ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natunka
8 minut temu, PNINA napisał:

Nawet nie był w Twoim typie. Nie mówiąc o reszcie. Sama to napisałaś 🙂 Teraz jest zauroczenie i krok do zakochania. 

 

Oczywiście na początku się spotykaliśmy, rozmawialiśmy wymiana smsow chodzenie do knajp. A później to przez sam seks się wkrecilam gdzie od początku powiedziałam sobie ze będę traktować go jako kumpla. Nie udało się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc gosc napisał:

Jezeli to prawda jestes zaslepiona miloscia... Kiedys bedziesz chciala czegos wiecej i wtedy naprawde zaboli,  facet potrafi ladnie manipulowac by osiagnac swoj cel...i nie zostawi rodziny, nie zycze Ci zle, moja dawna przyjaciolka byla kochanka i skonczyla z problemami emocjonalnymi... 

Ty dzielic facetem mozesz a on Cie blokuje... Bo nie chce bys sobie zycie ulozyla, uciekaj 

Mój akurat nic nie ma do tego, nawet sam mi mówił, ze jestem młoda, i mogę sobie układać życie z kimś innym. A nasz romans by po prostu dalej trwał. Ale do nikogo nie jestem w stanie rozwinąć ułamka uczyć co mojego ukochanego. Zresztą oczekujemy teraz dziecka, więc co bym powiedziała potencjalnemu chłopakowi, potem narzeczonemu? Nie wiem narazie jestem taka szcęśliwa, ze nie muślę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue ocean

Co on na to, ze tu wsdpólne dziecko a tu żona mogłaby się dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość blue ocean napisał:

Co on na to, ze tu wsdpólne dziecko a tu żona mogłaby się dowiedzieć?

Powiedział, żebym nie zaprzątała sobie tym głowy i że on to załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Mój akurat nic nie ma do tego, nawet sam mi mówił, ze jestem młoda, i mogę sobie układać życie z kimś innym. A nasz romans by po prostu dalej trwał. Ale do nikogo nie jestem w stanie rozwinąć ułamka uczyć co mojego ukochanego. Zresztą oczekujemy teraz dziecka, więc co bym powiedziała potencjalnemu chłopakowi, potem narzeczonemu? Nie wiem narazie jestem taka szcęśliwa, ze nie muślę o tym.

Pewnie sam jeszcze Cie na to dziecko namawial... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzydki

Wspaniale, gość ty niszczyś małżeństwo, on zdradza żonę i jeszcze chcecie wciągnąć w to niewinnego chłopaka od początku go zdradzając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzydki

co się tu odpierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzydki

i jeszce bogu winną babcie tym martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To, że jest starszą kobietą, nie znaczy, że musi to ją wielce szokować. Ona mnie kocha i che, abym była szczęliwa. Natomiast druga mnie nie lubi, zresztą jest dosyć religijna więc ciężkobyłoby jej się z tym pogodzić i by robiła wszystko, żeby skończyła to i żałowała za grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
14 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, wiedzą. Ale tylko najblisza czyli rodzice i brat i jedna babcia. Reszcie nic do tego. A ze znajomych tylko 3 przyjaciółki i 1 przyjaciel.

Jasne. Reszcie nic do tego. Koleżanki i kolega i wystarczy żeby się pozostali dowiedzieli.  Brawo za rozsądek.😀  YAYA    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaff
12 minut temu, Gość gość napisał:

Powiedział, żebym nie zaprzątała sobie tym głowy i że on to załatwi.

To prowokacja!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, PNINA napisał:

Jasne. Reszcie nic do tego. Koleżanki i kolega i wystarczy żeby się pozostali dowiedzieli.  Brawo za rozsądek.😀  YAYA    

Jak mają się dowiedzieć to się dowiedzą, ja sie nie wstydzę mojego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak mają się dowiedzieć to się dowiedzą, ja sie nie wstydzę mojego związku.

A w akcie urodzenia kogo wpiszesz? Ojciec nieznany ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, Gość Aaff napisał:

To prowokacja!? 

 Też tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Aaff napisał:

To prowokacja!? 

Jak chcesz to dla ciebie może być to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×