Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odwieczna_prawda

Kiedy mężczyzna zdradza to prawdziwa kobieta całuje mu stopy

Polecane posty

Gość odwieczna_prawda

i przeprasza, że nie jest doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mało tego, że całuje mu stopy to jeszcze je myje i tę wodę z nóg umytych pije. Taka jest prawdziwa kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co, jeśli mężczyzna ją zdradza, a ona jest doskonała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

A co, jeśli mężczyzna ją zdradza, a ona jest doskonała? 

Zadna nie jest doskonała, kobiety nie lubią być doskonałe. W ich naturze leży to by w jakiś sposób zawadzać facetowi w ten czy inny sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieźle ją czołgasz. Musi ją to podniecać, inaczej by ci skopała ten farfocel,  jak każda normalna laska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

Nasrane w bani macie. Skoro facet zdradza to jest wersją męskiej dzi*ki... 

Dlaczego kobiety mają sie z tego cieszyc? Chyba jestescie starymi prawiczkami ktorzy nie mają szczęścia w życiu i po prostu dla was kobiety są ble i takie tam. 

Na swoim przykladzie wiem ze mozna myslec ze zdrada jakos pomoze ze docenimy siebie nawzajem i co? I gó*no. 

Poczul sie pajac krolem zycia bo przeciez wybaczylam zdrade to wybacze wszystko. Teraz nie dosc ze mnie wyzywa, gnębi to jeszcze  potrafi uderzyc. A powinien docenic ze dostał taki smoec jaką kolwiek szanse po swoim zalosnym błaganiu. Tak wiec wszyscy ktorzy mysla ze są nie wiadomo kim i moga sie puszczac bo taka natura zycze wszystkiego najgorszego, zastanowcie sie nad sobą. Jak chcecie pier**lic na prawo i lewo to nie bierzcie sobie kobiety na stałe tylko codziennie robcie co chcecie wtedy i wilk syty i owca cała, wilk sie moze kur*ic a potencjalna owieczka nie cierpi i ma spokojne zycie. Pamietajcie ze wasze 3 minuty przyjemnosci dla kogos mogą byc traumą na cale zycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Heh napisał:

Nasrane w bani macie. Skoro facet zdradza to jest wersją męskiej dzi*ki... 

Dlaczego kobiety mają sie z tego cieszyc? Chyba jestescie starymi prawiczkami ktorzy nie mają szczęścia w życiu i po prostu dla was kobiety są ble i takie tam. 

Na swoim przykladzie wiem ze mozna myslec ze zdrada jakos pomoze ze docenimy siebie nawzajem i co? I gó*no. 

Poczul sie pajac krolem zycia bo przeciez wybaczylam zdrade to wybacze wszystko. Teraz nie dosc ze mnie wyzywa, gnębi to jeszcze  potrafi uderzyc. A powinien docenic ze dostał taki smoec jaką kolwiek szanse po swoim zalosnym błaganiu. Tak wiec wszyscy ktorzy mysla ze są nie wiadomo kim i moga sie puszczac bo taka natura zycze wszystkiego najgorszego, zastanowcie sie nad sobą. Jak chcecie pier**lic na prawo i lewo to nie bierzcie sobie kobiety na stałe tylko codziennie robcie co chcecie wtedy i wilk syty i owca cała, wilk sie moze kur*ic a potencjalna owieczka nie cierpi i ma spokojne zycie. Pamietajcie ze wasze 3 minuty przyjemnosci dla kogos mogą byc traumą na cale zycie 

Nie denerwuj się😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Kobieta szanuje faceta który zdradza bo potwierdza w ten sposób że jest wartościowy również dla innych samic

Kobiety nie szanują za to wiernych facetów bo jest to znak że jest bezwartościowy bo żadna inna go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z tym zgadzam, tyle że w odwrotną stronę. Gdy kobieta zdradza, to prawdziwy mężczyzna może i szaleje z zazdrości, ale od razu bierze się za robotę, żeby udowodnić że jest lepszy od kochanka😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Heh napisał:

Nasrane w bani macie. Skoro facet zdradza to jest wersją męskiej dzi*ki... 

Dlaczego kobiety mają sie z tego cieszyc? Chyba jestescie starymi prawiczkami ktorzy nie mają szczęścia w życiu i po prostu dla was kobiety są ble i takie tam. 

Na swoim przykladzie wiem ze mozna myslec ze zdrada jakos pomoze ze docenimy siebie nawzajem i co? I gó*no. 

Poczul sie pajac krolem zycia bo przeciez wybaczylam zdrade to wybacze wszystko. Teraz nie dosc ze mnie wyzywa, gnębi to jeszcze  potrafi uderzyc. A powinien docenic ze dostał taki smoec jaką kolwiek szanse po swoim zalosnym błaganiu. Tak wiec wszyscy ktorzy mysla ze są nie wiadomo kim i moga sie puszczac bo taka natura zycze wszystkiego najgorszego, zastanowcie sie nad sobą. Jak chcecie pier**lic na prawo i lewo to nie bierzcie sobie kobiety na stałe tylko codziennie robcie co chcecie wtedy i wilk syty i owca cała, wilk sie moze kur*ic a potencjalna owieczka nie cierpi i ma spokojne zycie. Pamietajcie ze wasze 3 minuty przyjemnosci dla kogos mogą byc traumą na cale zycie 

Bo to tak nie dziala, ze wielce docenia ze wybaczylas. Oni nie szanują kobiet które wybaczaja zdradę bo to znak ze kobieta sama.się nie szanuje i jedynie drży by facet nie odszedł, jest w stanie wszystko wybaczyć byleby misio został. Nawet podświadomie nie szanują takiej i później dalej zdradzają albo źle traktuja, zresztą zdrada i tak leży w ich koorewskiej naturze i jeśli raz juz to zrobią to zrobią znowu jak nadarzy się okazja. Nie warto wybaczac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość Realista napisał:

Kobieta szanuje faceta który zdradza bo potwierdza w ten sposób że jest wartościowy również dla innych samic

Kobiety nie szanują za to wiernych facetów bo jest to znak że jest bezwartościowy bo żadna inna go nie chce

Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatia

Facet, który zdradza jest empatyczny, bo nie chce ranić uczuć kobiet, które go podrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to tak nie dziala, ze wielce docenia ze wybaczylas. Oni nie szanują kobiet które wybaczaja zdradę bo to znak ze kobieta sama.się nie szanuje i jedynie drży by facet nie odszedł, jest w stanie wszystko wybaczyć byleby misio został. Nawet podświadomie nie szanują takiej i później dalej zdradzają albo źle traktuja, zresztą zdrada i tak leży w ich koorewskiej naturze i jeśli raz juz to zrobią to zrobią znowu jak nadarzy się okazja. Nie warto wybaczac. 

Teraz juz to wiem. I tak to prawda, pozniej taka kobieta slucha ze jest ku*wa czy inna ... mimo ze on byl jej jedynym facetem. A tak naprawde to on jest meskim odpowiednikiem ku**y 😕

W ogole dla mnie osoby zdradzające są nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość empatia napisał:

Facet, który zdradza jest empatyczny, bo nie chce ranić uczuć kobiet, które go podrywają.

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
3 minuty temu, Gość ech napisał:

Prawda.

Nie prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Heh napisał:

W ogole dla mnie osoby zdradzające są nic nie warte

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
10 minut temu, Gość Lol napisał:

Nie prawda. 

Oczywiście, że prawda. Kobiety chcą faceta, który może mieć każdą, a takiego, który ją kocha, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość ech napisał:

Oczywiście, że prawda. Kobiety chcą faceta, który może mieć każdą, a takiego, który ją kocha, to nie.

Nie cała prawda. Kobiety chcą mieć obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
17 minut temu, Gość ech napisał:

Oczywiście, że prawda. Kobiety chcą faceta, który może mieć każdą, a takiego, który ją kocha, to nie.

No to widocznie jestem wyjątkiem. Chciałabym miec faceta ktory kocha tylko mnie i leci tylko na mnie. Nigdy w zyciu nie chcialabym faceta ktory moze miec każda, a raczej ktory tą każdą chce mieć 😉 ale są różne charaktery i gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Nazwij mnie jak chcesz, mogę nawet nie być "prawdziwą kobietą" cokolwiek to znaczy. Ale ja faceta , który zdradza kopię w dupę i żegnam się od razu. Bo już pomijając fakt bycia zranionym , taki facet nigdy nie będzie mnie szanował jeśli nie uszanował monogamii. Uzna że jest niewiadomo kim i będzie tylko przesuwał granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Wiktoria napisał:

Nazwij mnie jak chcesz, mogę nawet nie być "prawdziwą kobietą" cokolwiek to znaczy. Ale ja faceta , który zdradza kopię w dupę i żegnam się od razu. Bo już pomijając fakt bycia zranionym , taki facet nigdy nie będzie mnie szanował jeśli nie uszanował monogamii. Uzna że jest niewiadomo kim i będzie tylko przesuwał granice.

Chyba jestes prawdziwą kobietą, bo prawdziwa kobieta sie szanuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale macie temat, aby się tylko dowartościować xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×