Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gghj

Nie potrafię konstruować zdań, nie mam o czym rozmawiać

Polecane posty

Gość Gghj

Bo mam problem z pamięcią. W dodatku nic w moim życiu się nie dzieje, nikogo nie znam. Czy mam szansę na kobiete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuio

Tak. Masz poprawną składnię i pewną dozę samokrytycyzmu, która jest w życiu wbrew pozorom przydatna. Życzę kobiety, z którą będziesz prowadził przyjemne, inspirujące rozmowy, takiej z którą nie będziesz mógł się nagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh
1 minutę temu, Gość tyuio napisał:

Tak. Masz poprawną składnię i pewną dozę samokrytycyzmu, która jest w życiu wbrew pozorom przydatna. Życzę kobiety, z którą będziesz prowadził przyjemne, inspirujące rozmowy, takiej z którą nie będziesz mógł się nagadać.

Bardzo Ci dziękuję chociaż w to nie wierzę. Składnia w pisowni nie przekłada się na moją elokwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Ghh napisał:

Bardzo Ci dziękuję chociaż w to nie wierzę. Składnia w pisowni nie przekłada się na moją elokwencje

Poczytaj trochę książek, serio. Znajdź coś co Cię zainteresuje, wtedy poprawi się Twoja elokwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Beetroot

Znajdź taką, której się gęba nie zamyka. Wtrącisz kilka razy: yhm... naprawdę? czy jakies inne potwierdacze uwagi i konwersacja będzie od rana do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×