Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam

Jadę na dziffkę

Polecane posty

Gość Adam

Ale bd. musiał dopłacić za użalanie sie nad sobą echh. A co będzie jak sie zakocham jak to już nie raz bywało z dziewczynami łatrwych obyczaiów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Lekkich* ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*Obyczajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejdź  na forum

Chrześcijańskie  TAM wiele  wolnych  panien  szukających  męża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Kiedyś malem zonatą kochanice, miała 3ke dzieci każdy z innym no i maz do tej pory myśli ze to wszystkiego egoo ale miejsza z tym. Byłem wztanie je przygarnąć bo się zakoffalem ale ona zrobila mi swynstwo bo mnie zdradzila z innym kochankiem.  Zycie no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Adi napisał:

Kiedyś malem zonatą kochanice, gmiała 3ke dzieci każdy z innym no i maz do tej pory myśli ze to wszystkiego egoo ale miejsza z tym. Byłem wztanie je przygarnąć bo się zakoffalem ale ona zrobila mi swynstwo bo mnie zdradzila z innym kochankiem.  Zycie no coz

Nie żal mi Ciebie, życie z syfu na syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi uległy
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie żal mi Ciebie, życie z syfu na syf

Zostaniesz moja zoną. Pracuje, niedługo kupie samochod. Będę ci lizal ci.pke 5 razy dziennie a ty mi loda nie będziesz musiało robic ani klasycznego nie będę wymagal. Wytarczy mi lizanie, smyranie twojej cip.ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
12 minut temu, Gość Adi uległy napisał:

Zostaniesz moja zoną. Pracuje, niedługo kupie samochod. Będę ci lizal ci.pke 5 razy dziennie a ty mi loda nie będziesz musiało robic ani klasycznego nie będę wymagal. Wytarczy mi lizanie, smyranie twojej cip.ki.

HAHAHA ale ......WIDZISZ to co CHCESZ WIDZIEC a LICZA SIE EFEKTY...Masz mnie za ...A I NAWINIAKA a ja taki nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąchaj jaja
44 minuty temu, Gość Zegnam81 napisał:

HAHAHA ale ......WIDZISZ to co CHCESZ WIDZIEC a LICZA SIE EFEKTY...Masz mnie za ...A I NAWINIAKA a ja taki nie jestem.

Efekt est taky ze od 30 lat nie males "normalnej" dziełoohy" w lozku jak i na dużej. Pozamatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

żebyś hiva złapał i zdechł kur wiarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×