Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Jestem w nieszczęśliwym związku...

Polecane posty

Gość Ona

Mój pierwszy poważny związek, mieszkamy że sobą od ponad miesiąca. Niby mi mówi że mnie kocha itp ale ja wiem ze tego nie czuje... Ja tak samo, mówię to tylko żeby jemu było miło... Wiem że nikogo już nie pokocham tak jak moją pierwszą miłość. Nie chce nikogo zatrzymywać na siłę. Poczekam na swoje pieniądze, wtedy znajdę jakąś pracę i kupię mieszkanie na kredyt... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Ona napisał:

[...] Niby mi mówi że mnie kocha itp ale ja wiem ze tego nie czuje... Ja tak samo, mówię to tylko żeby jemu było miło... Wiem że nikogo już nie pokocham tak jak moją pierwszą miłość. [...]

Skąd wiesz, że facet Cię nie kocha? Może po prostu przekładasz na niego własne odczucia związane z pierwszą miłością? Może nakładasz oczekiwania, którym on nie może sprostać z racji tego, że nie jest Twoim byłym?...

8 minut temu, Gość Ona napisał:

[...] Ja tak samo, mówię to tylko żeby jemu było miło... [...] Nie chce nikogo zatrzymywać na siłę. [...]

Dlaczego 'na siłę', obecny partner nie jest z Tobą z własnej woli? Inaczej, jeśli go okłamujesz i odgrywasz kochającą partnerkę, to faktycznie nieuczciwe - zarówno wobec niego, jak i Ciebie samej. Nie ma sensu wchodzić w nowe związki, jeśli emocjonalnie jeszcze się nie odcięło od przeszłości. Także najlepiej być szczerym i w zgodzie ze sobą. Skoro nie czujesz się dobrze w relacji, wiesz, że nie kochasz faceta, okaż chociaż poszanowanie i nie marnuj mu dłużej czasu przez wzgląd na własną wygodę. Zajmij się sobą i swoim życiem, a prędzej czy później zdołasz 'zamknąć rozdział', i na pewno spotkasz kogoś, kto będzie dla Ciebie naprawdę odpowiedni.

16 minut temu, Gość Ona napisał:

[...] znajdę jakąś pracę i kupię mieszkanie na kredyt... 

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×