Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przykro mi z powodu koleżanki. Dała sie uwikłać w związek z przemocowcem ekonomicznym, robią sobie nawzajem przelewy na swoje konta, głównie ona jemu, choć zarabia 2k a on 16. co sądzicie o tym człowieku?

Polecane posty

Gość Alutka
7 minut temu, Gość gość napisał:

podzielają twoje zdanie, bo głupich jest więcej niż mądrych. Cieszę się, że mogłam cię dziś uradować 🙂 Twój usmiech i radość oraz naśmiewanie się ze mnie i mi podobnych, są dla mnie komplementem. SENKJU

❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam znajomych a raczej to mojej przyjaciolki sąsiedzi,zyja ze soba dobrze wiec stad ta informacja, malzenstwo pracuje w szkole,obydwoje sa nauczycielami i zarabiaja po 3.5 tys,niestety zona przelewa cala swoja wyplate na konto meza bo to on zarzadza wydatkami,takze dla siebie nic nie ma,nawet musi prosic na podpaski..to nie jest chore? Moja przyjaciolka mowila ze mieli sie rozejsc ale nadal sa bo maja mala corke,czy tak sie da zyc???mysle ze jak dziecko podrośnie to oni beda po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

W jakim wojewodztwie mieszkasz Alutka?

A jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Alutka, w jakiej branzy pracujesz? Jeżeli można spytać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mam znajomych a raczej to mojej przyjaciolki sąsiedzi,zyja ze soba dobrze wiec stad ta informacja, malzenstwo pracuje w szkole,obydwoje sa nauczycielami i zarabiaja po 3.5 tys,niestety zona przelewa cala swoja wyplate na konto meza bo to on zarzadza wydatkami,takze dla siebie nic nie ma,nawet musi prosic na podpaski..to nie jest chore? Moja przyjaciolka mowila ze mieli sie rozejsc ale nadal sa bo maja mala corke,czy tak sie da zyc???mysle ze jak dziecko podrośnie to oni beda po rozwodzie

Dlaczego ta kobieta na to pozwala? Dlaczego przelewa swoją wypłatę na konto męża? WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
Przed chwilą, Gość Alutka napisał:

Alutka, w jakiej branzy pracujesz? Jeżeli można spytać. Pozdrawiam

Nie można, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Alutka napisał:

A jakie to ma znaczenie?

Napisalas ze razem z mezem zarabiacie podobnie i oboje jestescie odpowiedzialni za wydatki. Ciekawi mnie w jakiej czesci kraju no i w jakiej brazny kobieta moze zarabiac tyle co mezczyzna. Czy to branża IT? Zdradz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Alutka napisał:

Nie można, sorry.

A chociaż ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Napisalas ze razem z mezem zarabiacie podobnie i oboje jestescie odpowiedzialni za wydatki. Ciekawi mnie w jakiej czesci kraju no i w jakiej brazny kobieta moze zarabiac tyle co mezczyzna. Czy to branża IT? Zdradz proszę.

Mamy totalnie różne zawody, miasto wojewódzkie. Nie IT. Mamy po 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsv
6 minut temu, Gość Alutka napisał:

Alutka, w jakiej branzy pracujesz? Jeżeli można spytać. Pozdrawiam

hahaha wyszło ze sama sobie odpisujesz, schizofreniczna amebo intelektualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Czyste ubrania to ma dzis kazdy, wystarczy ze wlozy do pralki.

i super to niech zacznie je sobie sam tam wkładać, a potem wyjmuje, prasuje, składa i wkłada do szafy, bo do tej pory samo mu się to robiło. Tak samo z resztą czynności. Niech sam dla siebie zakupy robi i obiadki gotuje albo wypad do KFC. Mój mąż zarabia 12.000, a ja 3.000 ale nigdy czegoś takiego by się nie dopuścił, żeby mnie tak traktować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
Przed chwilą, Gość gdsv napisał:

hahaha wyszło ze sama sobie odpisujesz, schizofreniczna amebo intelektualna

Jakie sama sobie? To, z ktoś ustawi taki sam nick to już się nie mieści w Twoim ograniczonym umyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsv
2 minuty temu, Gość Alutka napisał:

Mamy totalnie różne zawody, miasto wojewódzkie. Nie IT. Mamy po 30 lat.

haha no tak, stara krowo. ja tez mam 30 lat i mam juz dziecko, niech zgadne, ty indtynkciku nie czujesz, dzieci miec nie chcesz, ale za 5 lat uznasz ze jednak fajnie by bylo miec dziecko by cos cie nie ominelo, ale instynkt u ciebie mniejszy niz u rajdowca instynkt przetrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsv
Przed chwilą, Gość Alutka napisał:

Jakie sama sobie? To, z ktoś ustawi taki sam nick to już się nie mieści w Twoim ograniczonym umyśle?

baju baju, byłem w raju :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsv
4 minuty temu, Gość Alutka napisał:

Mamy totalnie różne zawody, miasto wojewódzkie. Nie IT. Mamy po 30 lat.

za co płacą ci ponad 3 tysiace na reke (jak mniemam, bo pod jakims innym watkiem mowilas ze 2 tysiace to grosze) skoro ty nic nie robisz, tylko siedzisz na kafeterii od kilki bitych godizn? jak to jest? i ty sie czujesz lepsza od tych, co zarabiaja mniej lub wcale nie zarabiaja? tylko dlatego ze znalazlas jakiegos skonczonego frajera ktory placi ci kase za puszczanie bąków i trollowanie na kafeterii?

bajkopisarka, jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
3 minuty temu, Gość gdsv napisał:

haha no tak, stara krowo. ja tez mam 30 lat i mam juz dziecko, niech zgadne, ty indtynkciku nie czujesz, dzieci miec nie chcesz, ale za 5 lat uznasz ze jednak fajnie by bylo miec dziecko by cos cie nie ominelo, ale instynkt u ciebie mniejszy niz u rajdowca instynkt przetrwania

A czy Twoim zdaniem każdy musi mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Alutka napisał:

Jakie sama sobie? To, z ktoś ustawi taki sam nick to już się nie mieści w Twoim ograniczonym umyśle?

Tak akurat ktoś z takim samym nickiem pytania ci zadaje, ten nick to oczywiście czysty przypadek hahaha 😄 zaplątałaś się żałosna trollico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
1 minutę temu, Gość gdsv napisał:

za co płacą ci ponad 3 tysiace na reke (jak mniemam, bo pod jakims innym watkiem mowilas ze 2 tysiace to grosze) skoro ty nic nie robisz, tylko siedzisz na kafeterii od kilki bitych godizn? jak to jest? i ty sie czujesz lepsza od tych, co zarabiaja mniej lub wcale nie zarabiaja? tylko dlatego ze znalazlas jakiegos skonczonego frajera ktory placi ci kase za puszczanie bąków i trollowanie na kafeterii?

bajkopisarka, jak nic

A no widzisz znalazłam. Jeśli dla Ciebie 3 tys to duża pensja to faktycznie nie mamy o czym gadać 😉 trolololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gdsv napisał:

za co płacą ci ponad 3 tysiace na reke (jak mniemam, bo pod jakims innym watkiem mowilas ze 2 tysiace to grosze) skoro ty nic nie robisz, tylko siedzisz na kafeterii od kilki bitych godizn? jak to jest? i ty sie czujesz lepsza od tych, co zarabiaja mniej lub wcale nie zarabiaja? tylko dlatego ze znalazlas jakiegos skonczonego frajera ktory placi ci kase za puszczanie bąków i trollowanie na kafeterii?

bajkopisarka, jak nic

HAHAHAHAHA :D hahahaha :D no tak, praca nijaka, nie rozwija, mozna sie drapac po dooopie i dłubać w nosie 8 h, nie ma w sumie co robić, ale ego podbite do granic mozliwości - jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Tak akurat ktoś z takim samym nickiem pytania ci zadaje, ten nick to oczywiście czysty przypadek hahaha 😄 zaplątałaś się żałosna trollico

DOOOOKŁADNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Alutka napisał:

A no widzisz znalazłam. Jeśli dla Ciebie 3 tys to duża pensja to faktycznie nie mamy o czym gadać 😉 trolololo

nie powiedziałam, że to dla mnie "duża pensja". Co miałaś z polskiego?

Ale na pewno jest większa niż 2000 zł, chyba że masz co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisałam PONAD trzy tysiące, padako intelektualna :) Wiesz co to znaczy ponad? To może być nawet i 12 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Temat jest ciekawy, szkoda, że Alutka z waszą pomocą go zespsuła. Zamiast ją ignorować i niech sobie troll pisze w przestrzeń to z nią dyskutujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Hahahahaha ale Was musi skręcać xD,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cos czuje ze Alutka nie moze miec dziwci a chcialaby i stad ten jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Temat jest ciekawy, szkoda, że Alutka z waszą pomocą go zespsuła. Zamiast ją ignorować i niech sobie troll pisze w przestrzeń to z nią dyskutujecie.

Nawet bardzo ciekawy. Jest założony już nowy ale tam też same trolle i trollice w Waszym kwokowym mniemaniu. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Cos czuje ze Alutka nie moze miec dziwci a chcialaby i stad ten jad.

Jak dużo się można dowiedzieć tutaj o sobie. Wg Was mam lat 15, 30 jak i zarówno 50. Jestem karierowiczka ale też jednoczesnie ma słabo płatną pracę. Mam dzieci ale ich nie mam a tak właściwie jestem bezpłodna. No co jedna teoria to lepsza. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Temat jest ciekawy, szkoda, że Alutka z waszą pomocą go zespsuła. Zamiast ją ignorować i niech sobie troll pisze w przestrzeń to z nią dyskutujecie.

Temat zawsze można naprawić :) Ja i tak już dawno nawoływałam tutaj do ignorowania trollicy, a one dalej się z nią pałują. A skoro temat ciekawy, wypowiedz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ktoś będzie miał coś do powiedzenia na temat, zapraszam do dyskusji, szkoda, że nie napisała ciągu dalszego osoba, która pisała o wujku, który traktował ciotkę tak jak opisywana w wątku kobieta traktowana jest przez swojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Temat zawsze można naprawić 🙂 Ja i tak już dawno nawoływałam tutaj do ignorowania trollicy, a one dalej się z nią pałują. A skoro temat ciekawy, wypowiedz się 🙂

Ok. No więc pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa co autorka tematu miała na celu zakładając ten temat? Bo tak, koleżance tym nie pomoże jak widać. Nie wiem, dowartościuje siebie i swój związek? Jeśli chodzi zaś o samą sytuację opisaną w tytule wątku to małżeństwo to fikcja. Facet wydzielający kasę? Chore. Kobieta, która się na to godzi? Równie chore. A kolejne pytanie, może najważniejsze, ile jeszcze nie wiemy o tym związku rzeczy które być może rzuciły by inne światło na całą sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×