Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChinMasterLOL

Plastyka podbródka (południowa Polska)

Polecane posty

Gość ChinMasterLOL

Dzień dobry.

Mam pytanie odnośnie dobrego chirurga plastycznego specjalizującego się w plastyce podbródka.
Gdzie takiego szukać w południowej Polsce? Oczywiście sam przeszukuję portale zrzeszające opinie o lekarzach, ale zawsze to lepiej dodatkowo zapytać.
Kogo polecacie, a może kogo nie...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy chodzi Panu o zmiane kształtu brody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChinMasterLOL

Bardziej szczegółowo chodzi mi o plastykę podbródka (implant). Policzki, bałbym się żeby nie wyjść jak ten facet "ludzki Ken"... Zastanawiam się jednak nad metodą, silikon zawsze można bezawaryjnie wyciągnąć, ale w razi bójki jak dostanę w gębę to nie chcę wyglądać jak ...a gdyby się ten cały implant przesunął. Inne ponoć wrastają, a z racji tego, że za X lat trzeba to wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czy masz blisko do Polanicy ale tam są b.dobrzy chirurdzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChinMasterLOL

Dużo to Państwo nie pomogliście 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie sprecyzował Pan miejsca w którym szuka Pan chirurga, bo jak np mieszka Pan w Rzeszowie to nie wiadomo czy będzie Pan chciał jechać np do Polanicy czy Warszawy a tam są najlepsi chirurdzy (oczywiście nie wszyscy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChinMasterLOL

W tytule zaznaczyłem, że Polska południowa byłaby najlepszym rozwiązaniem (Wrocław, Polanica itd.) Do Warszawy mógłbym pojechać jeśli naprawdę byłoby to najlepsze rozwiązanie (tylko potem te wizyty kontrolne i dojazdy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym rejonie akurat jest spory wybór chirurgów, jest to Kazimierz Kobus, Mariusz Wysocki (młody ale świetny) Łątkowski jest jeszcze jeden świetny z Wrocławia jego znam tylko z opini na kafeterii zdaje się nazywa się Knakiewicz ale musi Pan sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChinMasterLOL

Akurat udało mi się już wytypować tych lekarzy późnym wieczorem, niestety żaden z nich nie ma na stronie internetowej napisane czy wykonują te nieszczęsne implanty albo genioplastykę.

Pozostaje dzwonić, bo na maila to chyba nikt nie odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Miałem podwójny podbródek od kiedy pamiętam, dlatego musiałem coś z tym zrobić -nie miałem ochoty całe życie przechodzić z brodą niczym drwal. Ostatecznie bardzo pomógł mi w problemie dr Boligłowa. Po zabiegu wykonanym w Krakowie, wyglądam świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×