Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alina

Sprzedaż programu telewizyjnego

Polecane posty

Gość Alina

Załóżmy, że stworzyłam program telewizyjny o pracy górników. Sprzedałam Go pewnej stacji telewizyjnej. Czy mogę, sprzedać ten sam program telewizyjny innej stacji telewizyjnej, ale w innym kraju? Wiem, że stacje telewizyjne sprzedają licencje na programy, które mają w swoim programie telewizyjnym innym stacjom telewizyjnym w innych krajach. Ale... Jeśli stworzę program telewizyjny o pracy górników w Polsce, i wszyscy górnicy są Polakami i mówią wyłącznie w Języku polskim a stacja telewizyjna, której sprzedałam ten program, sprzeda Go np. Niemcom, to program telewizyjny będzie wyglądał tak samo, tylko lektor będzie mówił w Języku niemieckim, ale ludzie występujący, w tym programie nadal będą Polakami. Jeśli ja stworzyłabym program o tej samej tematyce, ale w Niemczech, i występowaliby wyłącznie niemieccy górnicy i wszystko byłoby w Języku niemieckim, i nie byłby potrzebny lektor, to będzie nowy program, który mogę sprzedać, czy ten sam, bo o tej samej tematyce i strukturze, i nie ma znaczenia, że w innym języku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paszla

Wypierdlj niemiecki szpionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×