Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muuuuaaaaa

Nienawidzę swoich piersi w ciąży

Polecane posty

Gość Muuuuaaaaa

Jestem w drugiej ciąży, w 4 miesiącu. Nie cierpię tych twardych, nabrzmiałych i potwornie obolałych cycków, pojawiły się już na nich niebieskie żyły ale to co mnie najbardziej odrzuca to wielkie brązowe sutki, przed ciąża miałam jasnoróżowe małe. Przez to nie wyobrażam sobie seksu w dzień żeby mąż je oglądał w takim stanie. W 1 ciąży już od 5 miesiąca leciała mi siara, non stop brudny stanik i mokre koszulki.. Teraz pewnie będzie to samo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycowa

Też mam zupełnie inne piersi w ciąży, ale co zrobić, przygotowują się do karmienia małego ssaka. Moje bolały tylko w pierwszym trymestrze, teraz mam jedynie wrażliwe sutki. Biust urósł o dwa rozmiary, także mam rozstępy. Sutki zrobiły się duże oraz ciemne, a były raczej małe i różowe. Siara pojawiła mi się w 19 tygodniu ciąży i od wtedy muszę nosić wkładki laktacyjne. Trzeba przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muuuuaaaaa

Ja nie planuje karmić piersią, starsza córkę karmilam tylko parę tygodni i wspominam to jako koszmar. Ale cóż, trzeba przetrwać tak jak mówisz, mam nadzieję że szybko po ciąży wrócą do swojego wyglądu, nie pamiętam ile to trwało po 1 porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Kup dobry stanik, to minie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×