Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

TVN pluje jadem

Polecane posty

Gość Gość
11 minut temu, Momos napisał:

Nie belkot tylko Wyborcza napisze tak myślą dziennikarze TVN piszą bzdury  antpolslskie to i stacja widzi wszędzie nazistów etc. Michnik jest ich guru tak dla TVP Kaczyński.

Michnik parsknie kichnie ....

Co ty bierzesz, możesz to polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakie kurfa antypolskie? Chyba antypisowskie i anty naziolowskie. Polska to coś więcej.

Zresztą też nie jest tak, że jadą po pisie za wszystko. Ale fakt, jak mają media reagować ma populistów? Musi pojawić się negatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Momos napisał:

Właśnie podałem.inny przykład  głośno było nazistów złapali w lesie? TVN im zapłacił za pokazòwkę.

U typka który był organizatorem policja znalazła cały pokój faszystowskich materiałów. Są oficjalne potwierdzenia ze strony prokuratury. Jesteś naziolem że musisz kłamać żeby wybielać kolegów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Momos napisał:

Właśnie podałem.inny przykład  głośno było nazistów złapali w lesie? TVN im zapłacił za pokazòwkę.

U typka który był organizatorem policja znalazła cały pokój faszystowskich materiałów. Są oficjalne potwierdzenia ze strony prokuratury. Jesteś naziolem że musisz kłamać żeby wybielać kolegów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Momos napisał:

Nie belkot tylko Wyborcza napisze tak myślą dziennikarze TVN piszą bzdury  antpolslskie to i stacja widzi wszędzie nazistów etc. Michnik jest ich guru tak dla TVP Kaczyński.

Michnik parsknie kichnie ....

A miałeś podać przykłąd na antypolską działaność TVNu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem jak chcesz zobaczyć to przeglądaj Wyborczą to samo będzie w TVN 

Przykład Wigilia w tym roku opłatka w TVN nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Momos napisał:

Pisalem jak chcesz zobaczyć to przeglądaj Wyborczą to samo będzie w TVN 

Przykład Wigilia w tym roku opłatla w TVN nie będzie.

A ja prosiłem o to, żebyś podał jeden przyklad na własne słowa a nie dawał mi rad. A co brak opłatka ma wspólnego z działanością antypolską ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Momos napisał:

Pisalem jak chcesz zobaczyć to przeglądaj Wyborczą to samo będzie w TVN 

Przykład Wigilia w tym roku opłatka w TVN nie będzie.

Kolego. Nie zmyślaj i miej wesołe święta z czystym sumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Obywatel RB napisał:

A ja prosiłem o to, żebyś podał jeden przyklad na własne słowa a nie dawał mi rad. A co brak opłatka ma wspólnego z działanością antypolską ?

Wejdz na wyborcza pierwszy artykòł.

Internecie sami Pisowcy kampania nienawiści sami Pisowcy itd to bełkot sondażowni jak się jej zapłaci, antypolskie działanie jednej stronie jest nienawiść jak i po drugiej.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Momos napisał:

Wejdz na wyborcza pierwszy artykòł.

Internecie sami Pisowcy kampania nienawiści sami Pisowcy itd to bełkot sondażowni jak się jej zapłaci, antypolskie działanie jednej stronie jest nienawiść jak i po drugiej.

 

 

 

Dobra, już  nie udawaj na siłę ortów. Idź spać trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł piszemy przez "u". Błędy ortograficzne mogą być poczytane za działaność antypolska :-))

I jeszcze raz powtarzam. Nie prosiłem o rady tylko o to, żebyś podał przykład na własne słowa. Nie potrafisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale. Wszedłem na portal GW i pierwszy artykuł nosi tytuł ""Nie dość, że baba za kierownicą, to jeszcze instruktorka!". Kasia uczy jeździć samochodem. I ma sposób na kierowców-pieniaczy". Co w tym antypolskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Obywatel RB napisał:

Artykuł piszemy przez "u". Błędy ortograficzne mogą być poczytane za działaność antypolska :-))

I jeszcze raz powtarzam. Nie prosiłem o rady tylko o to, żebyś podał przykład na własne słowa. Nie potrafisz ?

Podałem antypolską kampania nienawiści, nic tak nie działa jak podział Polaków.

Słownikiem taki mam automatyczny, szybko piszę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Momos napisał:

Podałem antypolską kampania nienawiści, nic tak nie działa jak podział Polaków.

Słownikiem taki mam automatyczny, szybko piszę.

 

 

Niczego takiego nie podaleś. Zmyslasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Spisu ani z PO Naziolem też nie, więc gdzie mnie przypiszesz, u was innej opcji nie ma, nie jestem LGBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Momos napisał:

Właśnie podałem.inny przykład  głośno było nazistów złapali w lesie? TVN im zapłacił za pokazòwkę.

Bo TVPiS tak powiedziało? Wyłącz tę szczujnię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treść internetowej propagandy na rzecz PiS była zbieżna z tym, co na Twitterze i Facebooku wypisują rosyjskie trolle - wynika z raportu opublikowanego przez Centrum im. prof. Bronisława Geremka.

Autorzy raportu "Dezinformacja i propaganda w polskim internecie w trakcie kampanii wyborczej 2019" przeanalizowali wypowiedzi zamieszczane na Twitterze i Facebooku przez kilka miesięcy kampanii przed wyborami do Sejmu. Odsiali wpisy zawierające wyłącznie polityczne przepychanki. I co zostało? Przede wszystkim LGBT, stosunek do obcych (Żydów, uchodźców, muzułmanów) i... awaria warszawskiej oczyszczalni Czajka.

Badanie wskazuje, że głównymi organizatorami kampanii strachu i nienawiści były osoby popierające radykalną prawicę i PiS. Autorzy zwracają uwagę, że "treści te są tworzone przez krajowych aktorów politycznych, choć są zaskakująco zbieżne z narracjami prokremlowskimi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Momos napisał:

Podałem antypolską kampania nienawiści, nic tak nie działa jak podział Polaków.

Słownikiem taki mam automatyczny, szybko piszę.

 

 

Dzieli od samego początku pis. Wcześniej były partie i jakoś razem egzystowaly. Kaczor palił kukly i pluł na lidzi już w latach 90tych. W 2005 było "oni stoją tam gdzie zomo", w 2010 oni zabili mi brata. W 2014 nie podawanie ręki i nie branie udziału w radzie bezpieczeństwa narodowego. 

A teraz tvpis pluje na wszystkich dookoła. Weź dziękuj człowieku że są jeszcze tv które patrzą im na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dzieli od samego początku pis. Wcześniej były partie i jakoś razem egzystowaly. Kaczor palił kukly i pluł na lidzi już w latach 90tych. W 2005 było "oni stoją tam gdzie zomo", w 2010 oni zabili mi brata. W 2014 nie podawanie ręki i nie branie udziału w radzie bezpieczeństwa narodowego. 

A teraz tvpis pluje na wszystkich dookoła. Weź dziękuj człowieku że są jeszcze tv które patrzą im na ręce.

Jedni przyjdą drudzy pójdą najważniejsza jest kasa nawet dla Tuska to cala prawda o PIS i PO.

POPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Momos napisał:

Jedni przyjdą drudzy pójdą najważniejsza jest kasa nawet dla Tuska to cala prawda o PIS i PO.

POPIS

No właśnie nie. Symetryzm to wymysł żeby w razie co usprawiedliwić najgorsze zagrania obecnych cwaniaczków.

Nie wiem, może jakoś słabo kumasz i nie widzisz, że tylko jedna partia nie publikuje wyroków, nie ogłasza list do krs, robi telewizyjne szambo, dzięki Polaków na naszych i zdrajców, skłóca kraj z Europą.

Takich szczurów jeszcze nie było u władzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie nie. Symetryzm to wymysł żeby w razie co usprawiedliwić najgorsze zagrania obecnych cwaniaczków.

Nie wiem, może jakoś słabo kumasz i nie widzisz, że tylko jedna partia nie publikuje wyroków, nie ogłasza list do krs, robi telewizyjne szambo, dzięki Polaków na naszych i zdrajców, skłóca kraj z Europą.

Takich szczurów jeszcze nie było u władzy. 

Co z  publikacji, wykonanie jak i za PO i PIS nie wykonane, publikować mogą nawet na papieże toaletowym.

Środowisko sędziowskie nie może włączać się do polityki politykami nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Obywatel RB napisał:

Treść internetowej propagandy na rzecz PiS była zbieżna z tym, co na Twitterze i Facebooku wypisują rosyjskie trolle - wynika z raportu opublikowanego przez Centrum im. prof. Bronisława Geremka.

Autorzy raportu "Dezinformacja i propaganda w polskim internecie w trakcie kampanii wyborczej 2019" przeanalizowali wypowiedzi zamieszczane na Twitterze i Facebooku przez kilka miesięcy kampanii przed wyborami do Sejmu. Odsiali wpisy zawierające wyłącznie polityczne przepychanki. I co zostało? Przede wszystkim LGBT, stosunek do obcych (Żydów, uchodźców, muzułmanów) i... awaria warszawskiej oczyszczalni Czajka.

Badanie wskazuje, że głównymi organizatorami kampanii strachu i nienawiści były osoby popierające radykalną prawicę i PiS. Autorzy zwracają uwagę, że "treści te są tworzone przez krajowych aktorów politycznych, choć są zaskakująco zbieżne z narracjami prokremlowskimi".

powołał byś się na jakieś obiektywne źródła a nie spreparowany szasj z zbiórkowe z KOdu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rada fundacji

Mikołaj Dowgielewicz

Jacek Dubois

Andrzej Friszke

Marcin Geremek

Andrzej Klesyk

Helena Łuczywo

Adam Michnik

Karol Modzelewski

Wiktor Osiatyński (do 23 kwietnia 2017 r.)

Adam Daniel Rotfeld

Henryk Samsonowicz

Róża Thun

Maciej Witucki

Tadeusz Mazowiecki (do 28 października 2013 r.)

 

Kto z nich jest z KODu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Obywatel RB napisał:

Wg ciebie Centrum im.prof Geremka to KOD ?

Prowokujesz ? 

W latach 1948–1950 należał do Związku Walki Młodych. W 1950 został członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej pełnił funkcję II sekretarza POP PZPR 

Zanim znikną komunistyczni dziadki z wszystkich partii  i ich pociotki trzy pokolenia będzie trwało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Obywatel RB napisał:

jest z KODu ?

te nazwiska mówią same za siebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

te nazwiska mówią same za siebie 😂

 

A co ci mówią te nazwiska ? Że są z KODu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×