Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

TVN pluje jadem

Polecane posty

Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale co przeskrobałeś i kto ciebie oskarżał?, drugie pytanie dlaczego nie wziąłeś adwokata? Chociaż i tak widać że jest wymyślona bzdurna historia, 

Oskarżył mnie radny powiatu i przewodniczący lokalnej partii z której wywodził się burmistrz. Jednocześnie miał on swoją dużą znaną całym powiecie firmę. Mieliśmy ze sobą różnice zdań w pewnej kwestii, może jakbym go pokornie przebłagał, to nie wiem może by i przyznał się do błędu, ale ja go opieprzyłem, zbluzgałem że zamiast do kogoś innego, to przypieprza się do mnie. Ten uniósł się honorem, więc dalej zdążył sprawę i szedł w zaparte, dobrze wiedział że nie ma racji, więc w akcie zemsty przypomniał sobie inne zdarzenie (trochę naciągane) i z innego powodu podał mnie do sądu, i to nie on był w sądzie, tylko wynajął sobie pełnomocnika. Adwokata chciałem wziąć, ale ten mi powiedział, że czasem są sytuacje że finansowo bardziej opłaca się zapłacić i uniknąć rozprawy sądowej. Powiedziałem mu że nie chodzi mi o pieniądze tylko o słuszną sprawę. Rozpatrzył moje wyjaśnienia i napisał mi odwołanie, mówił że to prosta sprawa i na pewno ją wygram, ale w sądzie nie chciał mnie reprezentować nie wiem dlaczego, mówił że nie chce ze mnie zdzierać pieniędzy. Później sobie pomyślałem, że może obawiał się tego jegomościa?

Jeżeli uważasz że to naciągana historia, to spytaj się kogo chcesz jak wygląda rozprawa sądowa. Tamten przedstawia swoją wersję, ty przedstawiasz swoją, a sędzia wysłu...e. Potem jest narada i na podstawie swojego widzimisię sąd wybiera sobie jedną wersję która bardziej mu się podoba i ogłasza wyrok. Potem nie ma żadnych dyskusji, jak sąd zadecydował, to tak ma być. 

Wyżej ktoś przytoczył przykład Najsztuba, komuś może to się nie podobać, ale to co zatwierdził sąd, to tak ma być, bo sędzia jest Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
Dnia 15.12.2019 o 17:25, Gość Gość napisał:

Hej ziemia ziemia, a znasz jakąś inną alternatywę na to żeby pozbyć się postkomunistów z Polski?

Dudus wie jak pozbyc się postkomunistów z Polski. Ostatnio przeciez pod osłoną nocy mianował Piotrowicza 67 lat (prokuratora stanu wojennego, ktory oskarżał opozycjonistów ) sędzia TK

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość GOŚĆ napisał:

Dudus wie jak pozbyc się postkomunistów z Polski. Ostatnio przeciez pod osłoną nocy mianował Piotrowicza 67 lat (prokuratora stanu wojennego, ktory oskarżał opozycjonistów ) sędzia TK

 

Świetnie, może oskarży Bolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Świetnie, może oskarży Bolka.

Dwóch Kaczyńskich współpracowało przecież z Bolkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dwóch Kaczyńskich współpracowało przecież z Bolkiem.

Jacek i Placek z Bolkiem? A gdzie jest Lolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Jacek i Placek z Bolkiem? A gdzie jest Lolek?

w Nowhocukiej dziurze razem z Edkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×