Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adria

Meskim okiem:zakochal sie czy jestem na przeczekanie?

Polecane posty

Gość adria

Spotykamy sie rok.Zdanie mezczyzn najwazniejsze,kobiet mile widziane. dziekuje🤗

-akceptuje we mnie wszystko, niewazne jakie mam wlosy, ile waze ,ogolnie-jak wygladam, wszystko ''podoba mu sie', nawet gdy zaczely wypadac mi wlosy nie zostawil mnie tylko szukal lekarza

-jest przy mnie w problemach, wyslu...e, deklaruje pomoc

-nie zmusza mnie do niczego ani nie prosi nawet o nic

-spelnia kazda moja zachcianke

-przytakuje we wszystkim, dostosowuje sie do mnie ,moich pragnien itp .. stara sie, gdy mowie nawet w zarcie ze chcialabym gdzies pojechac to on zaraz bukuje bilety

-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adria

zadnych m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Wygląda na to, że się zakochał. 

Zawsze możesz go zapytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On1

Pierwszy rok 🙂 zakochany 😎

Ale pamietaj, zeby dać mu przestrzeń do życia i pozwolić być sobą, bo jak sie zgadza na wszystko, to za parę lat Ci wypomni ile poświęcił 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adria
18 minut temu, Gość K4k napisał:

Wygląda na to, że się zakochał. 

Zawsze możesz go zapytać. 

A jaka jest gwarancja ze bedzie szczery. jesli bedzie myslal,ze chce to uslyszec to mi to powie...  jeszcze kolezanka powiedziala,ze nie jest zakochany bo w zakochaniu jest egoizm a tu nie ma..

15 minut temu, Gość On1 napisał:

Pierwszy rok 🙂 zakochany 😎

Ale pamietaj, zeby dać mu przestrzeń do życia i pozwolić być sobą, bo jak sie zgadza na wszystko, to za parę lat Ci wypomni ile poświęcił 😉

a w 2 roku juz bedzie gorzej? 😛

dziekuje za uwage i powiem ze wlasnie tak zrobilam kilka razy. powiedzialam mu na spokojnie ze widze ze NIE JEST soba, a ja chce zeby mowil o swoich pragnieniach tez bo nie wierze  ze mamy takie same w jednym czasie.Na co odpowiedzial,ze wcale nie zmienia swojego zachowania i pragnien pode mnie,ze jest sobą🤣 kiedys sie wydalo ze tak nie jest, przypadkiem i przycisniety do muru powiedzial,ze nie chce mnie stracic.Nie wiem jak wyegzekwowac od niego to bycie soba, bo powiem tez ze mi samej, szczerze,przeszkadza  to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×