Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Ona załamana

Intymnosc w kawalerce gdzie mieszka 5 osób czy sie da

Polecane posty

Gość gość Ona załamana

Zbieramy pieniadze na mieszkanie wiec przeprowadzilismy sie do kawalerki rodziców męża - sa więc oni dwoje, nasza dwójka i moja córka z poprzedniego związku - 1 rok.

Jak w takich warunkach mozna mówić o namiętności? Jak się kochać? Robimy to kiedy teściową wysyłamy na spacer z mała a teść jest w pracy, ale np nie śpię z mężem w nocy bo sa 2 tapczany tylko z tesciową i córka na jednym a tesć z meżem na 2 rozkładanych fotelach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wymyśl cos lepszego bo takie glupoty piszesz  że szok  prawie się porzygalam na samą myśl że to może jednak gdzieś taka patola się gnieździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ona załamana

Nie kazdy zyje w takich luksusowych warunkach nie wyobrażasz sobie tego to nizkaj z temata! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ktoś ma fantazję. Mogłaś napisać że wszyscy mieszkacie w piwnicy albo w domku na narzędzia na ogródku dzialkowym, byłoby bardziej dramatycznie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika
1 godzinę temu, Gość gość Ona załamana napisał:

Zbieramy pieniadze na mieszkanie wiec przeprowadzilismy sie do kawalerki rodziców męża - sa więc oni dwoje, nasza dwójka i moja córka z poprzedniego związku - 1 rok.

Jak w takich warunkach mozna mówić o namiętności? Jak się kochać? Robimy to kiedy teściową wysyłamy na spacer z mała a teść jest w pracy, ale np nie śpię z mężem w nocy bo sa 2 tapczany tylko z tesciową i córka na jednym a tesć z meżem na 2 rozkładanych fotelach. 

Ile wam jeszcze czasu zostało do zebrania kasy na własne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleee

Mieszkałam z rodzicami i rodzeństwem (w sumie pięć osób) w kawalerce 25 metrów kwadratowych i doskonale pamiętam te dźwięki wydawane przez rodziców w nocy. Okropność. Na szczęście wyprowadziliśmy się stamtąd jak miałam 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koranna

Są tacy ludzie. Pracuję jako kurator i nie takie patologie widziałam. Najmocniejsza to ta, gdzie w kawalerce mieszkali alkoholicy baba i dziad oraz ich syn stary dziad alkoholik po 50tce z 19latką, laska miała już 1 dziecko z jakimś kolesiem i teraz się spodziewała kolejnego z tym dziadem. Co z jej rodzicami, a no ponoć to była normalna rodzina, nawet jej szukali, ale jak skończyła 18tkę to przestali, bo laska się rzucała na każdego kto chciał. Najobleśniejsze, że gustowała w takich ohydnych starych facetach żulach. Także takie patole są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bleee napisał:

Mieszkałam z rodzicami i rodzeństwem (w sumie pięć osób) w kawalerce 25 metrów kwadratowych i doskonale pamiętam te dźwięki wydawane przez rodziców w nocy. Okropność. Na szczęście wyprowadziliśmy się stamtąd jak miałam 8 lat.

I problem rozwiązany. Autorko, jak usłyszysz,ze teściowie działają to zsynchronizujcie sie z nimi.

Za cholerę nie rozumiem po co ludzie biorą ślub, decydują się na dzieci, jesli nawet nie stać ich na wynajem? Rozumiem odkładanie ba swoje, ale jakim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

Jak spisz z tesciową na jednym łóżku to ją przeleć zaoszczedzisz czasu na przełażeniu z wyra do wyra d.e.b.i.l.ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak spisz z tesciową na jednym łóżku to ją przeleć zaoszczedzisz czasu na przełażeniu z wyra do wyra d.e.b.i.l.ko

A potem mąż nie przeleci tescia😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A potem mąż nie przeleci tescia😂 

Niech miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola

Lepiej nie namiętnujcie się tak, bo zaraz będzie was tam 6 😂

jak sie marzy o wlasnym lokum to juz za czasow narzeczenskich mysli sie jak zarobic kase, moze zagranica, moze to moze sio, a nie robi się dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość Ona załamana napisał:

Zbieramy pieniadze na mieszkanie wiec przeprowadzilismy sie do kawalerki rodziców męża - sa więc oni dwoje, nasza dwójka i moja córka z poprzedniego związku - 1 rok.

Jak w takich warunkach mozna mówić o namiętności? Jak się kochać? Robimy to kiedy teściową wysyłamy na spacer z mała a teść jest w pracy, ale np nie śpię z mężem w nocy bo sa 2 tapczany tylko z tesciową i córka na jednym a tesć z meżem na 2 rozkładanych fotelach. 

Czy możecie starać się o mieszkanie socjalne? To jest jakieś wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

loooool roczne dziecko, a ta już po ślubie z innym xD zróbcie sobie więcej, to będzie wincyj piniążków na wyprowadzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość Ona załamana napisał:

Zbieramy pieniadze na mieszkanie wiec przeprowadzilismy sie do kawalerki rodziców męża - sa więc oni dwoje, nasza dwójka i moja córka z poprzedniego związku - 1 rok.

Jak w takich warunkach mozna mówić o namiętności? Jak się kochać? Robimy to kiedy teściową wysyłamy na spacer z mała a teść jest w pracy, ale np nie śpię z mężem w nocy bo sa 2 tapczany tylko z tesciową i córka na jednym a tesć z meżem na 2 rozkładanych fotelach. 

Wniosek do gminy o mieszkanie socjalne i po sprawie. Jako rodzice z dziećmi będziecie na lepszej pozycji przy układaniu listy oczekujących. A jak będziecie mieli trochę szczęścia to dostaniecie fajne mieszkanie do lekkiego remontu i z śmiesznym czynszem. Ja dymałem jak głupi żeby kupić mieszkanie a kolega dostał podobny metraż socjalny i płaci połowę mniej niż ja za własnościowe, wniosek wyciągnij sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola
17 godzin temu, Gość Hola napisał:

Lepiej nie namiętnujcie się tak, bo zaraz będzie was tam 6 😂

jak sie marzy o wlasnym lokum to juz za czasow narzeczenskich mysli sie jak zarobic kase, moze zagranica, moze to moze sio, a nie robi się dzieciaka

Aaa sorki nie doczytałam, że masz roczne dziecko z innym, a z tym na razie na etapie namietnosci.

mozesz pracowac w PKP, bo jestes ekspresowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×