Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzynawielka66

Matka ojciec i 3 dzieci w pokoju 25metrowym

Polecane posty

Gość Katarzynawielka66

Siostra mojego męża jest w ciazy . Termin maja na styczeń. Mieszkają w małym domku.  Pokój  kuchnia łazienka.  W pokoju stoi loze małżeńskie w jednym kącie łóżko chłopca6l w drugim dziewczynki4 l  A w czwartym kącie będzie stało łóżeczko. Odkąd pamiętam ona zawsze w domu z dziećmi A on w Anglii.  Od miesiąca jest w pl i tu pracuje. Nie maja nawet kasy żeby przydzielić pokój na pół. Nie maja nawet centralnego ogrzewania tylko pięć kaflowy  w pokoju którym muszą ogrzac cały dom. I Teraz tak nie będąc wredna . Gdzie są te pieniądze? Co miesiąc 500 plus i to bez żadnego jadu mówię. Zarobki z Anglii niech będzie minimalnie 6tys złotych msc. Nie stroja się ani oni ani dzieci.  Ba podwórku nic nie zrobione w domu nic nie zrobione żadnych remontów.  Stoi prlowski regał tyle że łóżka nowe może 2 letnie.  Czy Ci ludzie nie potrafią zagospodarować kasa czy gdzie ona jest.  Nie maja Żadnych oszczędności. Szkoda mi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynawielka66

Dziewczyna normalnie gotuje na to kasa nie idzie. Oboje pala ale wątpię że by przepalali tyle kasy. Jak dowiedziałam się o ciąży to pomyślałam fajnie że będzie dzidzia w rodzinie ale z drugiej strony te warunki. Jak oni wyobrażają sobie tak żyć. Jak uprawiać seks. Jak zaprosić koleżanki kolegów nie bedzie miejsce na biurko żeby lekcje odrobić trzeba w kuchni przy stole. Co bedzie za pare lat . Z tego co wiem on już nie planuje wyjeżdżać za granicę do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No cóż... nawet jest takie powiedzenie "w każdym kątku po dzieciątku" 😄 jak widać z tego opisu dokładnie tak tam jest 😄

A tak serio to może mieli jakieś długi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zaglądaj innym do kieszeni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynawielka66

Rozmawiałam Z mężem on mówi że to chore że on nie wie  na co idą te pieniądze. Co prawda lubią zmieniać auta ale nieckupuja jakis masakrycznie drogich dość przeciętne. Jedno dojeżdża za dwa lata drugie znów dojeżdża i kupią następne. Dlugow nie mieli . Po prostu noezaradni życiowo zamiast skończyć remont domu to zaczynają od wystroju. Zamiast odbudować pokój to wybudowali garaż A przepraszam jednak inwestycja była ale jak można budować garaż jak mieszka się na 25 m . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynawielka66

Nie chodzi o zaglądania do kieszeni.  Facet Jak z nim pogadać wydaje się sensowny ale po czynach widać niezaradny.  U mnie tak było w dzieciństwie. Kasa przewalana przez rodziców na totalne ...y dekoracje szkło co raz nowe meble nowe łóżko ale wszystko tanie psulo się szybko i kupowali nowe.  Żelazko taniej niż poprzednie?  Odrazu kupic bo ladniejsze  niz poprzednie. A że nigdy nie byłam na żadnej kolonii że szkoły.a Po co Ci kolonie.  To nic materialnego stracisz pieniądze i nic z tego nie będziesz miała.  Itp . Widzę moich rodziców. Może dlatego mnie to boli i interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×