Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja

Czy sa tu dziewczyny ktore nigdy nie byly w zwiazku i nie maily faceta a maja wiecej niz

Polecane posty

Gość ewa
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

No jesteście za mądre albo zbyt zajęte?A może nie chcialyscie imprezowac tylko uczyc się.

Niekazdy jest typem imprezowiczki ,sa tez ciche domatorki .ale nie oszukujmy sie ,przebojowe sz/maty zawsze dobry towar wychacza i maja latwiej.Przepraszam za to slowo, ale to prawda.Spokojne dziewczyny maja gorzej ,z poznaniem kogos.Poznanie ,to jak poznanie ,ale gorzej jest sie zakochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
22 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Mam 25, w styczniu będzie już 26 i nigdy nie byłam z nikim w związku. Nie uprawiałam seksu, nie całowałam się, nawet nie trzymałam za rękę z żadnym chłopakiem/mężczyzną... Koleżanki z liceum (rocznik 1994) w 90% są w związkach, większość brała ślub w latach 2017-2019, czyli miały 23-25 lat. Dużo jest w ciąży albo ma już dziecko, niektóre nawet dwoje. Z LO mam trzy bliskie koleżanki, jedna ma męża i jest na końcówce ciąży, druga ma męża i starają się o dziecko, a trzecia jest zaręczona i bierze ślub w lipcu 2020. Na studiach nie imprezowałam, bo nie lubię alkoholu, papierosów, tłumu, jestem cicha oraz nieśmiała. Nie mam znajomosci z tego okresu... Jest mi okropnie przykro i boję się, że już zawsze będę sama. Mieszkam z rodzicami, pracuję w korporacji i tak mija mi dzień za dniem...

Ja mialam tak jak ty i wiedzialam ze nigdy nikogo niebede miec, bo zaduzo czasu poswiecalam na nauke i prace. wiec dziewictwo stracilam z byle kim ,potem jesze mialam innych facetow, ale ciagle niebylo tego, co powinno byc.Wiec jak sie nie postarasz  poznac kogos, wyjsc gdzies ,to zawsze bedziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Mam 25, w styczniu będzie już 26 i nigdy nie byłam z nikim w związku. Nie uprawiałam seksu, nie całowałam się, nawet nie trzymałam za rękę z żadnym chłopakiem/mężczyzną... Koleżanki z liceum (rocznik 1994) w 90% są w związkach, większość brała ślub w latach 2017-2019, czyli miały 23-25 lat. Dużo jest w ciąży albo ma już dziecko, niektóre nawet dwoje. Z LO mam trzy bliskie koleżanki, jedna ma męża i jest na końcówce ciąży, druga ma męża i starają się o dziecko, a trzecia jest zaręczona i bierze ślub w lipcu 2020. Na studiach nie imprezowałam, bo nie lubię alkoholu, papierosów, tłumu, jestem cicha oraz nieśmiała. Nie mam znajomosci z tego okresu... Jest mi okropnie przykro i boję się, że już zawsze będę sama. Mieszkam z rodzicami, pracuję w korporacji i tak mija mi dzień za dniem...

Cześć 
Jestem Paweł mam 27 lat mieszkam i pracuję w Warszawie. Z pewnych względów bycie taką "niedoświadczoną" osobą jest dla mnie bardzo atrakcyjne. Sam nie jestem  doświadczony byłem w jednym krótkim nieudanym związku też nigdy nie uprawiałem sexu choć sam uważam się za dość atrakcyjnego faceta. Sam bywam nieśmiały ale jeżeli znajdziemy wspólny język to będziemy miło rozmawiali 😉
Jeżeli któraś z koleżanek będzie zainteresowana kontaktem to proszę napisać annajana1234 małpa wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broks
Dnia 6.12.2019 o 15:58, Gość gosc napisał:

mam 26 lat i nawet jeszcze seksu nie bylo, az mi zal bo kiedy w koncu no ale nie wiem co z tym zrobic. Mezczyznom sie nawet podobam, ktostam uwodzil, nawijal makaron na uszy, staral sie, ale zakochac sie jakos nie wiem jak. I nie jestem pogardliwa, wyniosla, nie ... wyzej niz dupe mam, raczej taka wycofana i cicha, ze ciezko ze mna sie rozmawia podobno. Licze, ze jeszcze nie trafilam na mezczyzne dla siebie... tylko nie wiem jak to poznac, jestem sztywniara. tzn nie umiem poczuc czegos wiecej do mezczyzny poza sympatia. Smutno mi z tego powodu.

zdechniesz sama, kup kotai gadaj do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś aseksualna to uświadom to sobie i się z tym pogódź. Po co sobie i komuś życie niszczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Film
9 godzin temu, Gość ewa napisał:

Ja mialam tak jak ty i wiedzialam ze nigdy nikogo niebede miec, bo zaduzo czasu poswiecalam na nauke i prace. wiec dziewictwo stracilam z byle kim ,potem jesze mialam innych facetow, ale ciagle niebylo tego, co powinno byc.Wiec jak sie nie postarasz  poznac kogos, wyjsc gdzies ,to zawsze bedziesz sama.

To po co dziewictwo straciłeś z kim teraz też jesteś sama czy to desperacja w pewnym rodzaju że poszłaś do łóżka z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość ewa napisał:

Niekazdy jest typem imprezowiczki ,sa tez ciche domatorki .ale nie oszukujmy sie ,przebojowe sz/maty zawsze dobry towar wychacza i maja latwiej.Przepraszam za to slowo, ale to prawda.Spokojne dziewczyny maja gorzej ,z poznaniem kogos.Poznanie ,to jak poznanie ,ale gorzej jest sie zakochac...

Sama jesteś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

szm/ata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Film napisał:

To po co dziewictwo straciłeś z kim teraz też jesteś sama czy to desperacja w pewnym rodzaju że poszłaś do łóżka z byle kim

Bo miała ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 21:53, Gość Kajka napisał:

Mam 25 lat, męża, dziecko w drodze i większość koleżanek w tym wieku w moim otoczeniu również. Znam kilka dziewczyn bez ślubu czy dziecka, ale to wieczne imprezowiczki, które co miesiąc są w związku z kimś innym. Ułożonych dziewczyn po studiach, które są ciche i/lub spokojne znam dwie, a przynajmniej tyle sobie teraz przypominam. Obie są dziwnie. Jedna tak cicha oraz nieśmiała, że ciężko się z nią rozmawia, a druga z kolei „wyżej sra niż doopę ma” i nie wróżę jej powodzenia. Wiem, że zarówno ta mega ułożona jak i ta kapryśna nie były nigdy w związku.

No i będzie wiadro w wieku 25 lat i mąż ucieknie do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzu
Dnia 6.12.2019 o 23:27, Gość Karolina napisał:

Mam 25, w styczniu będzie już 26 i nigdy nie byłam z nikim w związku. Nie uprawiałam seksu, nie całowałam się, nawet nie trzymałam za rękę z żadnym chłopakiem/mężczyzną... Koleżanki z liceum (rocznik 1994) w 90% są w związkach, większość brała ślub w latach 2017-2019, czyli miały 23-25 lat. Dużo jest w ciąży albo ma już dziecko, niektóre nawet dwoje. Z LO mam trzy bliskie koleżanki, jedna ma męża i jest na końcówce ciąży, druga ma męża i starają się o dziecko, a trzecia jest zaręczona i bierze ślub w lipcu 2020. Na studiach nie imprezowałam, bo nie lubię alkoholu, papierosów, tłumu, jestem cicha oraz nieśmiała. Nie mam znajomosci z tego okresu... Jest mi okropnie przykro i boję się, że już zawsze będę sama. Mieszkam z rodzicami, pracuję w korporacji i tak mija mi dzień za dniem...

Nie martw się, one mają rozklapichy, a Ty nie. Babsztyle brzydną po porodach. Samiec nie jest już taką zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja mam co prawda  24 lata i nie miałam faceta, ale nie zanosi się aby w ciągu najbliższych lat miało się to zmienić. Nie uprawialam też seksu, a calowalam się tylko kilka razy. Miałam okazję parę  razy na związek czy utratę dziewictwa, ale nie  skorzystałam. Nie zależy mi na tym, bo zawsze byłam samotniczka i nigdy nie miałam zbyt wielu znajomych. Co do wyglądu, nie jestem ani gruba ani brzydka, zawsze ktoś mnie tam podrywal, ale taka już jestem, że  mi nie zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol
Dnia 7.12.2019 o 01:15, Gość Alicja napisał:

Oj oj nie jest tak źle zawsze ktoś próbował mnie podrywać lub flirtował ze mną więc przyciągam facetów wyglądem natomiast nie tych którzy mi się podobają

bo szukasz przystojnego księcia z serialu w TV jak każda inna pustaczka w twoim wieku, zejdź na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość karol napisał:

bo szukasz przystojnego księcia z serialu w TV jak każda inna pustaczka w twoim wieku, zejdź na ziemie

Książę Karol jest księciem z realu i nie jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Ja mam co prawda  24 lata i nie miałam faceta, ale nie zanosi się aby w ciągu najbliższych lat miało się to zmienić. Nie uprawialam też seksu, a calowalam się tylko kilka razy. Miałam okazję parę  razy na związek czy utratę dziewictwa, ale nie  skorzystałam. Nie zależy mi na tym, bo zawsze byłam samotniczka i nigdy nie miałam zbyt wielu znajomych. Co do wyglądu, nie jestem ani gruba ani brzydka, zawsze ktoś mnie tam podrywal, ale taka już jestem, że  mi nie zależy. 

czyli masz swoje wymaganiasss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Ja mam co prawda  24 lata i nie miałam faceta, ale nie zanosi się aby w ciągu najbliższych lat miało się to zmienić. Nie uprawialam też seksu, a calowalam się tylko kilka razy. Miałam okazję parę  razy na związek czy utratę dziewictwa, ale nie  skorzystałam. Nie zależy mi na tym, bo zawsze byłam samotniczka i nigdy nie miałam zbyt wielu znajomych. Co do wyglądu, nie jestem ani gruba ani brzydka, zawsze ktoś mnie tam podrywal, ale taka już jestem, że  mi nie zależy. 

Masz usterke psychiczną i tyle, kup kota i nie marnuj komuś życia z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy

baby są obecnie często je'bnięte psychiczne, stracone pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość alan napisał:

Masz usterke psychiczną i tyle, kup kota i nie marnuj komuś życia z sobą.

A kotu już można? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to ze ktos jest w zwiazku to nic nie oznacza, bo nie wiadomo jaki ten zwiazek jest, a to parcie na posadanie faceta i utrate dziewictwa za wszelka cene robi mlodym kobietom naprawde tylko krzywde.

25 lat czy nawet do 30 to nic takiego, zalezy zadac pytanie czym ten stan jest spowodowany i "zaprojektowac" okolicznosci sprzyjajace poznaniu kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki obraz wasz

nie nie nie nie ma takich kobiet ponieważ nawet zwykła przeciętnie ra jest adorowana przez wielu facetów od młodości a jeśli kobieta jest tylko trochę ładna to nie ma szans żeby sama siedziała w domu ponieważ jest porysowana na imprezy przez przystojniaków czy widziałyście żeby jakiegoś faceta porwały kobiety na imprezę więc reasumując nie ma takich kobiet kobiet jest znacznie mniej niż facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
18 godzin temu, Gość alan napisał:

Masz usterke psychiczną i tyle, kup kota i nie marnuj komuś życia z sobą.

Mam nawet dwa koty 😄

a poza tym napisałam, że nie chcę związku, więc nie rozumiem po co ten komentarz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Cześć mam 27 lat. napisz do mnie to się poznamy: kuba1992@poczta.onet.eu. Szukam dziewczyny a nie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Cześć mam 27 lat. napisz do mnie to się poznamy: kuba1992@poczta.onet.eu. Szukam dziewczyny a nie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 7.12.2019 o 21:39, Gość ewa napisał:

Niekazdy jest typem imprezowiczki ,sa tez ciche domatorki .ale nie oszukujmy sie ,przebojowe sz/maty zawsze dobry towar wychacza i maja latwiej.Przepraszam za to slowo, ale to prawda.Spokojne dziewczyny maja gorzej ,z poznaniem kogos.Poznanie ,to jak poznanie ,ale gorzej jest sie zakochac...

Ja właśnie taką spokojną bym chciał, ale żadna nie jest mną zainteresowana... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 godzin temu, Gość Taki obraz wasz napisał:

nie nie nie nie ma takich kobiet ponieważ nawet zwykła przeciętnie ra jest adorowana przez wielu facetów od młodości a jeśli kobieta jest tylko trochę ładna to nie ma szans żeby sama siedziała w domu ponieważ jest porysowana na imprezy przez przystojniaków czy widziałyście żeby jakiegoś faceta porwały kobiety na imprezę więc reasumując nie ma takich kobiet kobiet jest znacznie mniej niż facetów

słaby podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA
Dnia 8.12.2019 o 13:53, Gość Film napisał:

To po co dziewictwo straciłeś z kim teraz też jesteś sama czy to desperacja w pewnym rodzaju że poszłaś do łóżka z byle kim

w WIEKU 20LAT PODOBALAM SIE JEDNEMU ,ON MI NIE PODOBAL SIE, NASTEPNY ZE SIE NIE ZAKOCHAL.WIEC STWIERDZILAM NIE MA CO CZEKAC ,NA KOGOS KOGO NIGDY NIE POZNAM ,NIE TRAFIE I POLOZYLAM SIE DO LOZKA, Z BYLE KIM. mOJA SIOSTRA MIALA JEDNEGO PARTNERA W SEKSIE I TEZ CALE ZYCIE SAMA ,TO NIE CHODZI O ILOSC FACETOW ,A O JAKOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA
Dnia 8.12.2019 o 14:54, Gość Gość napisał:

szm/ata

oBRAZONE GWIAZDECZKI SIE ODEZWALY ,MIGDALA SIE W KIBLACH NA DYSKOTEKACH I SWIETE GRAJA.nAPISALAM PRAWDE ,A PRAWDA BOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×