Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

Panstwo polskie powinno swatac osoby samotne poprzez urzednikow gminnych odwiedzajacych kazdego raz do roku

Polecane posty

Gość gosc

i tyle w tym temacie

 

wtedty mniej byloby osob samotnych

PS z czasem urzednika zastapilaby sztuczna inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Buahaha dorosnij człowieku. Nie zmusisz nikogo do miłości. Z związek na siłę jest bez sensu. Tylko dzieci później cierpią. Zrób siebie atrakcyjnym to nie będziesz mógł się opedzic od kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

i tyle w tym temacie

 

wtedty mniej byloby osob samotnych

PS z czasem urzednika zastapilaby sztuczna inteligencja

Istniene taki film, chyba australijski, tytułu nie pamiętam,  gra w nim Collin Farrel, każdego kto w ciągu roku nie znajdzie partnera eksterminacji jako człowieka,  staje się zwierzęciem. Może czas u nas na to?:/😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Istniene taki film, chyba australijski, tytułu nie pamiętam,  gra w nim Collin Farrel, każdego kto w ciągu roku nie znajdzie partnera eksterminacji jako człowieka,  staje się zwierzęciem. Może czas u nas na to?:/😨

On juz dawno stał sie zwierzęciem. Kieruje nim chory poped, brak mózgu i uczuć wyższych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Buahaha dorosnij człowieku. Nie zmusisz nikogo do miłości. Z związek na siłę jest bez sensu. Tylko dzieci później cierpią. Zrób siebie atrakcyjnym to nie będziesz mógł się opedzic od kobiet. 

od czego zaczac?

daj mi 5 rad, to zastosuje je, przestane tu pisac i wroce dopiero za 6 miesiecy zeby napisac w tym temacie, jak mi poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość gosc napisał:

od czego zaczac?

daj mi 5 rad, to zastosuje je, przestane tu pisac i wroce dopiero za 6 miesiecy zeby napisac w tym temacie, jak mi poszlo

1. Idz na siłownię/ basen - zacznij uprawiać sport - polepszysz sylwetkę, kondycję, zdrowie, odmlodzisz organizm. 

2. Doświadczenie zawodowe masz, doucz sie np. Języka francuskiego czy bardziej niszowego- poszukaj lepszej pracy. 

3. Idz na terapię, pogodz sie z czasem który minął. On nie wróci. Życie powinieneś sobie układać z kobietą w stosownym wieku 32-38 na przykład a nie z dziewczyną, której przypominasz ojca a nie męża. 

4. Idz na te mezoterapie na włosy, kup loxon. 

5. Przestań być gburem i prostakiem, zmień sie, zacznij sie uśmiechać i byc miłym dla kobiet, nawet starych i brzydkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555

4. Idz na te mezoterapie na włosy, kup loxon.

nie reklamuj gowna prędzej odrosnie uciętą reka jak wlosy chyba ze se przeszczepisz za parenscie tysięcy pln choć i to nie zawsze pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość 555 napisał:

4. Idz na te mezoterapie na włosy, kup loxon.

nie reklamuj gowna prędzej odrosnie uciętą reka jak wlosy chyba ze se przeszczepisz za parenscie tysięcy pln choć i to nie zawsze pomaga 

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie.

Używałes? "nie

Oczywiscie, ze przeszczep jest skuteczna metoda, ale inwazyjna. Warto spróbować mniej inwazyjnycj metod. Dla 40latka koszt 500 zl miesięcznie nie powinien być niewiadomo jakim wydatkiem. A jeśli jest to daruj sobie szukanie kobiety i zakładanie rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxd
17 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Używałes? "nie

Oczywiscie, ze przeszczep jest skuteczna metoda, ale inwazyjna. Warto spróbować mniej inwazyjnycj metod. Dla 40latka koszt 500 zl miesięcznie nie powinien być niewiadomo jakim wydatkiem. A jeśli jest to daruj sobie szukanie kobiety i zakładanie rodziny. 

no to albo wydatki i próby  zrobienia czegoś ze soba, albo panowie  umierają w swoich piwnicach w samotności, bo przecież i tak nie warto było nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

1. Idz na siłownię/ basen - zacznij uprawiać sport - polepszysz sylwetkę, kondycję, zdrowie, odmlodzisz organizm. 

2. Doświadczenie zawodowe masz, doucz sie np. Języka francuskiego czy bardziej niszowego- poszukaj lepszej pracy. 

3. Idz na terapię, pogodz sie z czasem który minął. On nie wróci. Życie powinieneś sobie układać z kobietą w stosownym wieku 32-38 na przykład a nie z dziewczyną, której przypominasz ojca a nie męża. 

4. Idz na te mezoterapie na włosy, kup loxon. 

5. Przestań być gburem i prostakiem, zmień sie, zacznij sie uśmiechać i byc miłym dla kobiet, nawet starych i brzydkich. 

ok pkt 1 zrobie, pkt 2 po prostu moze zmienie prace by miec 1000 zl brutto wiecej gdzie indziej, pkt 3 no coz, mi sie podobaja mlode kobiety, te 20-28 lat najbardziej, ale w sumie moze sprobuje znalezc sobie jakas fajna kobiete po 30stce, ktora tez mi sie spodoba, ptk4 przemysle to, myslalem nawet nad przeszczepem, ale wstydzilbym sie w firmie ze zrobilem sobie przeszczep, moze wiec to polaczyc ze zmiana pracy, hmmm, pkt 5 nie jestem gburem, jestem wrazliwym facetem, ktory zasmucony swoja samotnoscia i tym, ze przegral mlodosc, chcialby cos z tym zrobic, a nie wie co..................... wiec pyta na forum i miota sie w miejscu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale

Jakiś urzędas pewnie po złości swatałby mnievz jakimś pasztetem. Na uj mi coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
38 minut temu, Gość gosc napisał:

ok pkt 1 zrobie, pkt 2 po prostu moze zmienie prace by miec 1000 zl brutto wiecej gdzie indziej, pkt 3 no coz, mi sie podobaja mlode kobiety, te 20-28 lat najbardziej, ale w sumie moze sprobuje znalezc sobie jakas fajna kobiete po 30stce, ktora tez mi sie spodoba, ptk4 przemysle to, myslalem nawet nad przeszczepem, ale wstydzilbym sie w firmie ze zrobilem sobie przeszczep, moze wiec to polaczyc ze zmiana pracy, hmmm, pkt 5 nie jestem gburem, jestem wrazliwym facetem, ktory zasmucony swoja samotnoscia i tym, ze przegral mlodosc, chcialby cos z tym zrobic, a nie wie co..................... wiec pyta na forum i miota sie w miejscu

 

Z takim podejściem sobie daruj. 

Kochać i byc kochanym to największe szczęście. 

Ty żadnej kobiecie po 30 laski nie robisz, ze na nia spojrzysz. 

Nie chcesz, nie patrz. Twoje życie. Atrakcyjny nie jestes w żadnym aspekcie, żadna nie będzie ubolewac, ze jest za stara dla.ciebie. 

Zejdz na ziemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kobieta napisał:

Używałes? "nie

Owszem. Pieniądze wyrzucone w błoto. Dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555
3 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

Używałes? "nie

Oczywiscie, ze przeszczep jest skuteczna metoda, ale inwazyjna. Warto spróbować mniej inwazyjnycj metod. Dla 40latka koszt 500 zl miesięcznie nie powinien być niewiadomo jakim wydatkiem. A jeśli jest to daruj sobie szukanie kobiety i zakładanie rodziny. 

 

3 godziny temu, Gość xxd napisał:

no to albo wydatki i próby  zrobienia czegoś ze soba, albo panowie  umierają w swoich piwnicach w samotności, bo przecież i tak nie warto było nic robic

haha albo wydasz kupe kase na wlosy albo bedziesz samotny, ewidentnie  ćpacie trefny towar 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

Z takim podejściem sobie daruj. 

Kochać i byc kochanym to największe szczęście. 

Ty żadnej kobiecie po 30 laski nie robisz, ze na nia spojrzysz. 

Nie chcesz, nie patrz. Twoje życie. Atrakcyjny nie jestes w żadnym aspekcie, żadna nie będzie ubolewac, ze jest za stara dla.ciebie. 

Zejdz na ziemię. 

z wlosami bylbym atrakcyjny, jeszcze jak bym usunal  zmarszczki z czola

wtedy jak bym sie dobrze ubral, bylbym 6.5/10 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przynajmniej jednej osobie na forum podoba sie wizja urzednikow gminnych angazujacych sie w zycie towarzyskie, emocjonalne i seksualne jednostek.  Onkosfera, pozdrawiam :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

państwo to by chętnie pokarało każdego i obłożyło podatkiem i to jeszcze na każdy wymyślają specjalną nazwę, dziś słyszałem o "cukrowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Przynajmniej jednej osobie na forum podoba sie wizja urzednikow gminnych angazujacych sie w zycie towarzyskie, emocjonalne i seksualne jednostek.  Onkosfera, pozdrawiam :classic_smile:

Tak oczywiście, popieram Cię w całej rozciągłości. Martwi mnie jednak, że nie chcesz poddać naszej ocenie swojej twarzy i sylwetki. Wszak doroczna kontrola urzędników gminnych będzie znacznie bardziej surowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc1234
11 godzin temu, Gość Onsam napisał:

państwo to by chętnie pokarało każdego i obłożyło podatkiem i to jeszcze na każdy wymyślają specjalną nazwę, dziś słyszałem o "cukrowym"

dobrze JKM mówił działalność państwa szkodzi Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 8.12.2019 o 13:10, Gość Kobieta napisał:

1. Idz na siłownię/ basen - zacznij uprawiać sport - polepszysz sylwetkę, kondycję, zdrowie, odmlodzisz organizm. 

2. Doświadczenie zawodowe masz, doucz sie np. Języka francuskiego czy bardziej niszowego- poszukaj lepszej pracy. 

3. Idz na terapię, pogodz sie z czasem który minął. On nie wróci. Życie powinieneś sobie układać z kobietą w stosownym wieku 32-38 na przykład a nie z dziewczyną, której przypominasz ojca a nie męża. 

4. Idz na te mezoterapie na włosy, kup loxon. 

5. Przestań być gburem i prostakiem, zmień sie, zacznij sie uśmiechać i byc miłym dla kobiet, nawet starych i brzydkich. 

ale nawet jak to wszystko zrobię, gdzie szukać kobiet, jak się nie ma znajomych? Tylko tinder albo podrywanie kasjerek? A zresztą, nie chciałbym kobiety, co ma 30+ i jest kasjerką.

 

PS WOLAŁEM KAFE, GDZIE MOŻNA BYŁO PISAĆ Z GOŚCIA

Edytowano przez Wartosciowy mily 41 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz w roku odwiedzają domy urzędnicy kościelni. Zrzućmy ten obowiązek na nich 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2019 o 12:51, Gość gosc napisał:

i tyle w tym temacie

 

wtedty mniej byloby osob samotnych

PS z czasem urzednika zastapilaby sztuczna inteligencja

Błagam, większych bzdur nie słyszałam... a no tak historia się kłania: sfatali kobietę z jakimś facetem, nie było tam milosci, później rozwód, a nie ..., moment..., kiedyś nie ,, mozna’’ nawet było wziąć rozwodu, bo co sąsiedzi powiedzą? I żyli ze sobą jak pies z kotem. Bez tych podstawowych wartości ( co niektórzy )... i to się przyjęło do dzisiaj. Moja ,,babcia’’ krzyczał do mojej biologicznej matki, ze ślub MUSI być, bo dzieciak... wzięli... , bo co sąsiedzi powiedzą...i rozwód , nie zawsze wymyślone schematy przez kogos są dobre... trzeba się nad konkretnym schematem/ cudzym zdaniem porządnie zastanowić , zanim coś przyjąć. 

I tu sugestia autora tego tematu. Jeden wymyśla , drugi bezmyślnie przyjmuje... i tak się wszsytko popsuło , przez ta wasza bezmyślność / podejmowanie decyzji bez przemyślenia pewnych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

ale nawet jak to wszystko zrobię, gdzie szukać kobiet, jak się nie ma znajomych?

Na ulicy lub forach kobiecych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

ale nawet jak to wszystko zrobię, gdzie szukać kobiet, jak się nie ma znajomych? Tylko tinder albo podrywanie kasjerek? A zresztą, nie chciałbym kobiety, co ma 30+ i jest kasjerką.

 

PS WOLAŁEM KAFE, GDZIE MOŻNA BYŁO PISAĆ Z GOŚCIA

Po co Ci gość, i tak ciagle zmieniasz niki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, maq84 napisał:

Na ulicy lub forach kobiecych 🙂

Kobiety nie lubią, jak się do nich zagaduje na ulicy. A na forach kobiecych nie ma sensu, jeśli wszystkie fora wyglądają jak kafe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Widocznie masz słaba gadkę.  

Nieważne, co się mówi. Ważne, kto mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Argen napisał:

Nie każdy ich wpuszcza więc niezbyt trafny argument.

To może czas zacząć wpuszczać? 😜 Gdyby przychodzili z katalogiem osób do wzięcia...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

Nie pisałem tu od czasów początków pandemii w Polsce

Jak to? To jest tu kilku takich samych jak Ty??😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×