Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HARABSERAPEL

JAKIE BUTY POLECACIE NA ZIMĘ? TAKIE ŻEBY WYTRZYMAŁY 5 LAT PRZYNAJMNIEJ. ROZWAŻAM ZAKUP TIMBERLANDÓW.

Polecane posty

Gość gosc
3 minuty temu, HARABSERAPEL napisał:

MACIE JAKIEŚ INNE PROPOZYCJE?

nie wiem ja chodzę w butach z targu za 80zł już czwarty rok i nic sie nie psują to po co mam inne kupować, a jeszcze mi jakieś najki riboki potrzebne? by ich reklamować tym znaczkiem i jeszcze im za to bulić 300-400zł? chyba ich pogięło, jak te buty są z takich samych materiałów i takiej samej jakości, prędzej mi sie najki rozlecą niż normalne buty z targu, taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

nie wiem ja chodzę w butach z targu za 80zł już czwarty rok i nic sie nie psują to po co mam inne kupować, a jeszcze mi jakieś najki riboki potrzebne? by ich reklamować tym znaczkiem i jeszcze im za to bulić 300-400zł? chyba ich pogięło, jak te buty są z takich samych materiałów i takiej samej jakości, prędzej mi sie najki rozlecą niż normalne buty z targu, taka jest prawda

NIGDY W ŻYCIU NIE MIAŁEM BUTÓW Z TARGU KTÓRE BY NADAWAŁY SIĘ DO UŻYTKOWANIA PO JEDNEJ ZIMIE, A JAK BYŁEM BIEDAKIEM TO NOSIŁEM ICH WIELE. WIĘC NEXT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kup buty tekkingowe , ja mam Mil Tec za niecałe 250 zł i są nie do zdarcia w terenie i do miasta dobre .     .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Kup buty tekkingowe , ja mam Mil Tec za niecałe 250 zł i są nie do zdarcia w terenie i do miasta dobre .     .

BADAM TEMAT, DZIĘKI ZA NORMALNĄ ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
37 minut temu, Gość gosc napisał:

nie wiem ja chodzę w butach z targu za 80zł już czwarty rok i nic sie nie psują to po co mam inne kupować, a jeszcze mi jakieś najki riboki potrzebne? by ich reklamować tym znaczkiem i jeszcze im za to bulić 300-400zł? chyba ich pogięło, jak te buty są z takich samych materiałów i takiej samej jakości, prędzej mi sie najki rozlecą niż normalne buty z targu, taka jest prawda

SMAKOSZ CO TY PIIIERDOLISZ KALEKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, HARABSERAPEL napisał:

BADAM TEMAT, DZIĘKI ZA NORMALNĄ ODPOWIEDŹ.

Jesteś tranzwestyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, HARABSERAPEL napisał:

NIE, ALE BARDZO SZANUJĘ I PODZIWIAM TRANSÓW.

To pewnie gej albo wege?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, HARABSERAPEL napisał:

NOPE.

Ok incelu😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
4 godziny temu, HARABSERAPEL napisał:

MACIE JAKIEŚ INNE PROPOZYCJE?

Buty z Timberland są ok będziesz zadowolony. Ja polecę  firmę Dockers, buty powinny również wytrzymać niejedna zimę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
3 godziny temu, HARABSERAPEL napisał:

NIE LUBIĘ TEGO OKREŚLENIA, WOLĘ WAGINOSCEPTYK.

Mam do ciebie pytanie odbiegające od tematu. Jakbyś trenował jakiś sport, jaka płeć byś wybrał jako trenera? Kobietę czy mężczyznę?  Byłbyś w stanie słuchać kobietę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Ktoś napisał:

Mam do ciebie pytanie odbiegające od tematu. Jakbyś trenował jakiś sport, jaka płeć byś wybrał jako trenera? Kobietę czy mężczyznę?  Byłbyś w stanie słuchać kobietę? 

OCZYWIŚCIE ŻE MĘŻCZYZNĘ. SŁUCHAĆ BYŁBYM W STANIE, ALE KOBIETY ROZPRASZAJĄ I NA PEWNO NIE OSIĄGNĄŁBYM Z KOBIETĄ TAK DOBRYCH WYNIKÓW JAK Z TRENEREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TE DOCKERSY TO TAKI SAM FASON JAK TIMY MAJĄ, ALE TAŃSZE SĄ. CHYBA JEDNAK FAKTYCZNIE KUPIĘ TREKINGOWE. NIEŹLE WYGLĄDAJĄ TE OD BRANDITA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
4 godziny temu, HARABSERAPEL napisał:

OCZYWIŚCIE ŻE MĘŻCZYZNĘ. SŁUCHAĆ BYŁBYM W STANIE, ALE KOBIETY ROZPRASZAJĄ I NA PEWNO NIE OSIĄGNĄŁBYM Z KOBIETĄ TAK DOBRYCH WYNIKÓW JAK Z TRENEREM.

oj, nawet nie zdajesz sobie  sprawy ile mógłbyś osiągnąć z kobieta trenerem. To się pochwałę, ze od 8 miesięcy trenuję gościa, który osiąga teraz wyniki, których sam  się nie spodziewał( pokonał swojego rywala sprzed roku o 5 sek.) , powtarzam jemu, ze uczeń przerósł mistrza. Kobiety  są bardziej precyzyjne, co ma niewątpliwy wpływ na wyniki. Obyś na mnie nie trafił, bo podobno u mnie tylko zle  i zle, motywować wcale nie umiem, mimo wszystko kobieta z mężczyzna zawsze się dogada.Wiesz ciebie można lubić,  lub nie, ale uważam, ze szanować powinno właśnie  za szczerość. Nie wiem czy zauważyłeś, ale również ustosunkowałam się do tego, ze rad moich nie chcesz i nie daje, uczę się jakby co. Powodzenia tobie życzę i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Bardzo polecam Trekking Big Star. Właśnie wróciłam z nimi z Zakopanego i sprawdziły się świetnie. Kupiłam je na stronie sklepkamil.pl. Teraz z tego co wiem są na nie przeceny, więc można kupić taniej. Dały sobie bardzo dobrze rade i są bardzo wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihihih

Jakie buty? BRECHTUSY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×