Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina

Czy źle wyglądało by jakby pracownica po L4 przyszla z nową fryzura

Polecane posty

Gość Paulina

Miałam l4 z powodu rwy kulszowej. Tydzień czasu. Pracuje na dużej produkcji. Dzis idę na nockę ale rano zwolnił się termin do najlepszego fryzjera w moim mieście i zastanawiam się czy iść. 

Nie wiem jednak czy nie będzie to krzywo wyglądało że wiecie wzięłam sobie l4 żeby odpoczac a chodziłam w tym czasie do fryzjera... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że Ci ludzie tyłek obrobią, że niby chora ale po fryzjerach ma siłę chodzić albo coś w ten deseń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego źle? Przecież to normalne. Każdy kto zatrudnia baby jest do tego przyzwyczajony. Sam jest sobie winien.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego źle? Przecież to normalne. Każdy kto zatrudnia baby jest do tego przyzwyczajony. Sam jest sobie winien.

 

jesteś niesprawiedliwy/a 

w piątek skonczylo mi się l4 a dziś chce isc do fryzjera korzystając z tego ze ide dopiero na nocke i mam dzień wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe2

Jakis przegryw pravik panoszy sie po forume 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Jakis przegryw pravik panoszy sie po forume 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina
9 minut temu, Gość hehe napisał:

Jakis przegryw pravik panoszy sie po forume 🙂

pytam na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie widzę problemu. Myślę, że jak ktoś się będzie czepiać tego, że zmieniłaś fryzurę to będzie się też czepiać tego, że za głośno oddychasz. A takimi ludźmi nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Dziewczyno nieprzejmuj się co jakieś ulungi powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Myślę, że na produkcji nikt nie zwróci na to uwagi. Więc idz. Nie jesteś pępkiem świata by każdy w szczególe śledził Twoje losy i ci się wnikliwie przyglądał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Miałam l4 z powodu rwy kulszowej. Tydzień czasu. Pracuje na dużej produkcji. Dzis idę na nockę ale rano zwolnił się termin do najlepszego fryzjera w moim mieście i zastanawiam się czy iść. 

Nie wiem jednak czy nie będzie to krzywo wyglądało że wiecie wzięłam sobie l4 żeby odpoczac a chodziłam w tym czasie do fryzjera... 

Jak nie siedzisz dzisiaj już na L4 to idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Myślę, że na produkcji nikt nie zwróci na to uwagi. Więc idz. Nie jesteś pępkiem świata by każdy w szczególe śledził Twoje losy i ci się wnikliwie przyglądał. 

Ha ha ha ha nikt? Ha ha ha ha. Zawsze i wszędzie są takie co zauważą i to są te, co się najwięcej pindrzą. Na produkcji wymalowane lale też pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XyZ

Idź, przecież dzisiaj już nie masz l4, bo idziesz na nockę. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
1 godzinę temu, Gość XyZ napisał:

Idź, przecież dzisiaj już nie masz l4, bo idziesz na nockę. 🙂 

Tak wiem ale u mnie w pracy są wredne baby. Ze fryzjer na l4 w dodatku przed wypłatą...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
1 godzinę temu, Gość XyZ napisał:

Idź, przecież dzisiaj już nie masz l4, bo idziesz na nockę. 🙂 

Tak wiem ale u mnie w pracy są wredne baby. Ze fryzjer na l4 w dodatku przed wypłatą...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Tak wiem ale u mnie w pracy są wredne baby. Ze fryzjer na l4 w dodatku przed wypłatą...hehe

No i? I co z tego, że przed wypłatą? A to się nie dzieli pieniędzy po wypłacie, żeby było na wszystkie wydatki? Dzisiaj L4 nie masz, to możesz iść. Z uśmiechem mówisz, że przecież gdybyś była na L4, to byś do pracy nie przyszła, a co dopiero do fryzjera. A tak w ogóle, to, albo jesteś po wizycie, albo nie poszłaś, to po co mnie uświadamiasz jak sama już wiesz co miałaś zrobić i zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja bym poszła, ostatnio l4 miałam do piątku a w sobotę byłam na paznokciach które mam umówione z góry na cały rok i też były komentarze, ale co to mnie obchodzi? Zawsze znajdą temat do plotek, dziś Ty, jutro inna koleżanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oj bez przesady.To ,ze bylas chora nie znaczy,ze masz sie zaniedbac, to normalne,ze korzystajac z wolnego poszlas do fryzjera.Przeciez wrocisz do pracy i znow bedzie problem z czasem/ Nie przejmuj sie gadaniem ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
35 minut temu, Gość Goosc napisał:

Ja bym poszła, ostatnio l4 miałam do piątku a w sobotę byłam na paznokciach które mam umówione z góry na cały rok i też były komentarze, ale co to mnie obchodzi? Zawsze znajdą temat do plotek, dziś Ty, jutro inna koleżanka. 

ale co dokladnie komentowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jxhxdh

Przecież jak bylas dzisiaj u fryzjera to było to widać ze fryzura jest dzisiejsza a nie Np z piątku gdy miałaś L4 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×