Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrianna

Esderm- Opinie

Polecane posty

Gość Adrianna

Hej, 

Szukam miejsca gdzie mogę zrobić pewien zabieg i znalazłam klinikę Esderm. Dużo osób pisze o nich bardzo dobre opinie.

Czy ktoś korzystał z ich pomocy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Chodzi o zabieg HIFU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Hej ja korzystałam u nich z innego zabiegu,  dokładnie to usuwałam bluznę. Bardzo fajne miejsce, które jest warte polecenia. Dermatolog jest świetny i wie jak pomóc. Polecam. Po bliźnie nie ma śladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Cześć, już kilka razy bywałam w Esderm także mogę Ci polecić 🙂 robiłam m.in, HIFU i powiększanie ust. Wszystko super, efekty zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Nie korzystałam u nich z HIFU, ale usuwałam blizny po rozstępach. Zrobili to z efektem o jakim marzyłam, więc myślę, że inne zabiegu robią również świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Zdecydowanie polecam Esderm! Pracuje tam świetny dermatolog, który zawsze pomoże. Usuwałam tam blizny po trądziku i efekt mnie zachwyca. Zdecydowanie TAK! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kja

Robiłam tutaj lwią zmarszczkę i bardzo polecam. Efekt bardzo zadowala i miło wspominam ludzi, którzy tam pracują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga

Zdecydowanie polecam ! Pracuje tam świetny lekarz, dzięki czemu klinika jest bardzoo profesjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa

Bardzo profesjonalni ludzie i świetne efekty po zabiegu. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

Nie widziałam jeszcze, aby ktoś miał negatywne zdanie o Esderm. W takim razie nie ma co myśleć i po prostu tam iść. Sama miałam tam przeprowadzany zabieg i też jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam to miejsce. Właśnie poczytałam tutaj trochę o różnych zabiegach i wiele dziewczyn poleca właśnie tę klinikę. Ja powiększałam tam usta i też jestem zadowolona. Mają świetnego dermatologa 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×