Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Uprawiał ktoś kiedyś seks na sucho?

Polecane posty

Gość Gość

Mam nauczkę za pazerność. Wczoraj zrobiłem to pierwszy raz. Nie wiem dlaczego dziewczyna miała suchą, nie dość że ledwo co wsadziłem, to na dodatek naderwałem sobie napleta. Na żołędziu porobiły mi się czerwone, krwawe ranki. Strasznie mnie piecze. Nie wiecie czym robić okłady żeby się zagoiły? Obawiam się, że porobią się strupki i blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

To wyobraź sobie co ona musiała czuć. Ja bym nie dała typowi, który mnie nie podnieca i mam przez niego sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

To wyobraź sobie co ona musiała czuć. Ja bym nie dała typowi, który mnie nie podnieca i mam przez niego sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Klaudia napisał:

To wyobraź sobie co ona musiała czuć. Ja bym nie dała typowi, który mnie nie podnieca i mam przez niego sucho.

Prosiłem o porady, a nie żebyś mnie bluzgała. Seks był ostry i dobrowolny, oboje byliśmy wypici. Ona mówiła że nic ją nie boli, a ja mam siniaka. Pytam się, czy przytrafiło się to komuś, bo jestem strasznie zrozpaczony z powodu mojego malutkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Prosiłem o porady, a nie żebyś mnie bluzgała. Seks był ostry i dobrowolny, oboje byliśmy wypici. Ona mówiła że nic ją nie boli, a ja mam siniaka. Pytam się, czy przytrafiło się to komuś, bo jestem strasznie zrozpaczony z powodu mojego malutkiego.

 Nie chlej. Dobrze ci tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Prosiłem o porady, a nie żebyś mnie bluzgała. Seks był ostry i dobrowolny, oboje byliśmy wypici. Ona mówiła że nic ją nie boli, a ja mam siniaka. Pytam się, czy przytrafiło się to komuś, bo jestem strasznie zrozpaczony z powodu mojego malutkiego.

chlopie, już nie zmyślaj. ostry dobrowolny seks a kobieta sucha? to jest niemożliwe. jestem 43-letnią kobietą. swoje wiem. gdyby seks napawdę był ostry a ona caly czas byłaby sucha, to by chyba krzyczała z bólu! na pewno nie z rozkoszy.

popracuj się historyjkami. chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz go odkazić spirytusem najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak na sucho jak tam zawsze jest mokro? Myślałam że każda tak ma 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to niestety będzie przez jakiś czas bolało, możesz kupić taki krem Avène na otarcia, to trochę pomaga, ale cudów nie oczekuj. 

Ja miałam takich akcji sporo z mężem, po trzecim czy czwartym razie pod rząd, na ostro, pod wpływem alkoholu, człowiek się odwadnia i materiał się jednak zużywa. Daj się temu dobrze zagoić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak na sucho jak tam zawsze jest mokro? Myślałam że każda tak ma 😅

Może warto się umyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Marta napisał:

chlopie, już nie zmyślaj. ostry dobrowolny seks a kobieta sucha? to jest niemożliwe. jestem 43-letnią kobietą. swoje wiem. gdyby seks napawdę był ostry a ona caly czas byłaby sucha, to by chyba krzyczała z bólu! na pewno nie z rozkoszy.

popracuj się historyjkami. chłopcze.

Masz 43 lata i jeszcze nie dopadły Ciebie suchoty pochwy? To gratuluję. Moja żona też ma tyle lat i już nie jest tak wilgotna jak 20 lat temu. Autor ma rację, jak jest ochota na seks to z powodu suchości ciężko jest wsadzić i muszę włożyć palec żeby pobudzić nawiżanie. Czasem stosujemy nawilżacze durex, ale nie ma to jak naturalnie mokra cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak na sucho jak tam zawsze jest mokro? Myślałam że każda tak ma 😅

To się ciesz i korzystaj z życia póki jesteś młoda. Jak za parę lat spotka cię sahara to co wtedy zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trafiłeś chłopaku na tzw. zimną rybę, współczujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No to niestety będzie przez jakiś czas bolało, możesz kupić taki krem Avène na otarcia, to trochę pomaga, ale cudów nie oczekuj. 

Ja miałam takich akcji sporo z mężem, po trzecim czy czwartym razie pod rząd, na ostro, pod wpływem alkoholu, człowiek się odwadnia i materiał się jednak zużywa. Daj się temu dobrze zagoić. 

Dziękuję pani za poradę, dobrze że jest tu chociaż jedna przychylna osoba. W domu mam jedynie sudocrem więc tym posmarowałem. Moja dziewczyna nie ma problemów z suchością, to był jednorazowy przypadek wywołany pewnie alkoholem. Nie wiedziałem że człowieka może coś takiego spotkać, dlatego moje pytanie było skierowane do mężczyzn, czy spotkało to kiedyś kogoś. Niektórzy łamią rękę albo nogę, a złamać małego to chyba najgorsze co może spotkać mężczyznę. Nie wstydźcie się nie wierzę że nikogo to nie spotkało i tak jesteście anonimowi. Nikt nie jest supermenem, następnym razem będę uważał, człowiek uczy się na błędach. Mam nadzieję że się zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×