Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cierpiaca.

Gdyby wolno było w Polsce dokonać eutanazji

Polecane posty

Gość Cierpiaca.

Byłabym pierwsza w kolejce.☹️

Mam już dość cierpienia i bólu każdego dnia.

Choruje już od dłuższego czasu ,pomimo staran o powrot do zdrowia,to żadnych efektów nie ma...a do tego nie mam pracy,bo zdrowie mi to uniemożliwia.

Mam orzeczenie o niepełnosprawności to i tak znikome szanse by znaleźć pracę w tym bólu i cierpieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qww

A na co chorujesz ja też, mogę pracować ale i tak jestem nieszczęśliwy bo nie mogę żyć normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca.

Choruje na kręgosłup,boję się że skończę na wózku inwalidzkim...o życiu normalnym to mogę tylko pomarzyć...już zapomniałam jak to jest być zupełnie sprawnym,bo cały czas żyje w bólu i nic się z tym nie da zrobić. 

Staram się nie nadużywać leków przeciwbólowych i dlatego żyć się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qww

A co spowodowało chorobę, ile masz lat? Ja nie czuje bólu tylko czasem ale nie ustanny dyskomfort fizyczny więc podobnie. Też już nie widzę nadziei i wiem że moja choroba mnie ogranicza ale nic z nią nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca.
7 minut temu, Gość qww napisał:

A co spowodowało chorobę, ile masz lat? Ja nie czuje bólu tylko czasem ale nie ustanny dyskomfort fizyczny więc podobnie. Też już nie widzę nadziei i wiem że moja choroba mnie ogranicza ale nic z nią nie zrobie

Tak naprawdę nie wiem do końca co spowodowało chorobę,nie miałam wypadku ,po prostu z biegiem czasu zaczęło boleć,a potem to już tylko gorzej ...coraz wiekszy bol .

Mam 41 lat więc może też z racji wieku ,bo zwyrodnienia mam i też tracę nadzieję na normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.12.2019 o 02:01, Gość Cierpiaca. napisał:

Tak naprawdę nie wiem do końca co spowodowało chorobę,nie miałam wypadku ,po prostu z biegiem czasu zaczęło boleć,a potem to już tylko gorzej ...coraz wiekszy bol .

Mam 41 lat więc może też z racji wieku ,bo zwyrodnienia mam i też tracę nadzieję na normalne życie.

To jeszcze dość młody wiek i bez powodu nie choruje się na kręgosłup. Jeżeli konwencjonalna medycyna nie pomaga to spróbuj alternatywnej. Akupunktura jest bardzo skuteczna w uśmierzaniu bólu, także zioła i olejki eteryczne/rozgrzewające obolałe miejsca, sauna, akupresura. Najlepsza byłaby właściwa diagnoza przyczyny bólu bo jakaś ta przyczyna musiała być.

Regularne stosowanie chemicznych leków uśmierzających ból na dłuższą metę tylko pogorszy sprawę i wykończy organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca.
19 minut temu, Gość gość napisał:

To jeszcze dość młody wiek i bez powodu nie choruje się na kręgosłup. Jeżeli konwencjonalna medycyna nie pomaga to spróbuj alternatywnej. Akupunktura jest bardzo skuteczna w uśmierzaniu bólu, także zioła i olejki eteryczne/rozgrzewające obolałe miejsca, sauna, akupresura. Najlepsza byłaby właściwa diagnoza przyczyny bólu bo jakaś ta przyczyna musiała być.

Regularne stosowanie chemicznych leków uśmierzających ból na dłuższą metę tylko pogorszy sprawę i wykończy 

Dziękuję Ci za radę na pewno wyprobuje.:classic_rolleyes:

W tym roku jeszcze czeka mnie badanie ,może coś wykaże ,a co do środków przeciwbólowych to ograniczylam,przyjmuje wtedy kiedy jest już tak kiepsko że nie jestem w stanie nic zrobić i kiedy zwijam się z bólu.☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWWWJ

Polecam masaże u fizjoterapeuty + ćwiczenia na kręgosłup i brzuch 😉 Siedzący tryb życia niszczy kręgosłup. Zacznij ruszać się w miarę możliwości 😉 Może joga? Nie musisz od razu szaleć z aktywnością fizyczną czy być akrobatką z miejsca 😉 Ale ruszaj się, bo siedzenie przed kompem nic nie polepszy, a wręcz pogorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość Cierpiaca. napisał:

Dziękuję Ci za radę na pewno wyprobuje.:classic_rolleyes:

W tym roku jeszcze czeka mnie badanie ,może coś wykaże ,a co do środków przeciwbólowych to ograniczylam,przyjmuje wtedy kiedy jest już tak kiepsko że nie jestem w stanie nic zrobić i kiedy zwijam się z bólu.☹️

Jeszcze mała uwaga. Jak zdecydujesz się na akupunkturę czy akupresurę to najlepiej znaleźć jak najwięcej opinii o osobie która to robi. Jest dużo naciągaczy którzy uważają że wszystko potrafią a chodzi im tylko o kasę. No i na efekty czasami trzeba długo czekać.

Nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666

Ponoć Miłość uzdrawia 😺 ja się podpisuję pod tym 🐾 Niekiedy wystarczy i może całkiem wyleczyć niby z poważnych chorób.😵 Jak jesteśmy chorzy idźmy do lekarza po receptę od miłości 👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca.
2 godziny temu, Gość SWWWJ napisał:

Polecam masaże u fizjoterapeuty + ćwiczenia na kręgosłup i brzuch 😉 Siedzący tryb życia niszczy kręgosłup. Zacznij ruszać się w miarę możliwości 😉 Może joga? Nie musisz od razu szaleć z aktywnością fizyczną czy być akrobatką z miejsca 😉 Ale ruszaj się, bo siedzenie przed kompem nic nie polepszy, a wręcz pogorszy.

Dziękuję za radę z fizjoterapeuta skorzystam,co prawda miałam rehabilitację,ale na NFZ więc na wizyty się czeka,nie stać mnie za bardzo na prywatnego,ponieważ jestem bez pracy z orzeczeniem o niepełnosprawności i jak narazie ból kręgosłupa uniemożliwia mi podjęcie pracy.

Jeśli już ja znajdę to na pewno będę chodzić na prywatne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca.
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Jeszcze mała uwaga. Jak zdecydujesz się na akupunkturę czy akupresurę to najlepiej znaleźć jak najwięcej opinii o osobie która to robi. Jest dużo naciągaczy którzy uważają że wszystko potrafią a chodzi im tylko o kasę. No i na efekty czasami trzeba długo czekać.

Nie trać nadziei.

Pomyślałam o akupunktura na NFZ i mam nadzieję że trafię na osobę kompetentna,która będzie wiedziała co robi.

Nadzieję już dawno straciłam,choć mogę tego spróbować.

A mam pytanie co jaki czas można stosować akupunktura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca.
2 godziny temu, Gość Akimuszki666 napisał:

Ponoć Miłość uzdrawia 😺 ja się podpisuję pod tym 🐾 Niekiedy wystarczy i może całkiem wyleczyć niby z poważnych chorób.😵 Jak jesteśmy chorzy idźmy do lekarza po receptę od miłości 👹

Miłość może i uzdrawia lecz z bólu i cierpienia mnie nie wyleczy,ale może ktoś już tego doświadczył.:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Cierpiaca. napisał:

Pomyślałam o akupunktura na NFZ i mam nadzieję że trafię na osobę kompetentna,która będzie wiedziała co robi.

Nadzieję już dawno straciłam,choć mogę tego spróbować.

A mam pytanie co jaki czas można stosować akupunktura???

To zależy od dolegliwości. Najczęściej stosuje się 2 razy w tygodniu po 30 min co parę dni. Tam gdzie ja chodziłem, płaciłem po 50 zł za jeden zabieg. Na efekty czeka się tygodniami i miesiącami. Najważniejsze to trafić do dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpiaca.

Macie może pomysły jak leczyć kręgosłup.?

Czy są jeszcze jakieś możliwości?

Dzisiaj byłam na badaniu na które czekałam przeszło pół roku i nie sądziłam że będzie tak nieprzyjemne,nie z powodu samego badania,ale niegrzecznej pielęgniarki,zastanawiam się skąd w ludziach taka antypatia,takie niezrozumienie drugiego człowieka.☹️

Ta pielęgniarka była tak nieuprzejma, że chyba lepiej nie chorować,bo nie wiadomo na kogo się trafi.

Myślę że w służbie zdrowia jest coraz gorzej,czy tylko mnie się tak wydaje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×