Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olala123

Zabawił się i poblokowal ;(

Polecane posty

Gość ...
19 minut temu, Gość Olala napisał:

Aha czyli uważasz ze po dwóch tygodniach nie odżywianie się SMS zebym poszła się zbadać bo ma chlamydie, i ze powinnismy używać gumek, a moja odpowiedz czy to jest poważna choroba i Zapytanie czy on zaraził mnie, to jest narzucanie ???.. i próbowanie na dwóch innych zrodlach sie skontaktować dowiedzieć jak to sie stało to jest mega narzucanie?nie powiedziałabym .. chyba miał Żr mną jakaś styczność należy mi się szacunek normalna odpowiedz, a nie blokada. Zablokować to sobie mozna internetowego znajomego. Mam nadzieje ze życie go pokara. 

Szkoda że o szacunku do samej st nie pamiętałaś kiedy na każde jego zawołanie lecialas dawać mu dupy!!! A teraz wielce ci się szacunku zachciało!! Śmieszna jesteś, nie należy ci się szacunek bo sama się zeszmacilas jak ... to i potraktował cię odpowiednio! Wcześniej trzeba było myśleć jak o szacunku tak i możliwości zarażenia się od niego! 

Gość Olala
18 minut temu, Gość ... napisał:

Szkoda że o szacunku do samej st nie pamiętałaś kiedy na każde jego zawołanie lecialas dawać mu dupy!!! A teraz wielce ci się szacunku zachciało!! Śmieszna jesteś, nie należy ci się szacunek bo sama się zeszmacilas jak ... to i potraktował cię odpowiednio! Wcześniej trzeba było myśleć jak o szacunku tak i możliwości zarażenia się od niego! 

Nie porównuj dwóch całkiem innych rzeczy, sex sexem ok spotykaliśmy się ale chyba ludzie  mieli ze soba styczność, należały mi się słowa jak to się stało czy to groźne jest. Żeby go karna dopadła szuji tej. On nawet odwagi nie miał żeby spojrzeć w oczy i powiedzieć ze mam Cię tylko do bzykania tylko po pijaku to wyznał. Cieszę się ze założyłam ten wątek bo dostrzegłam wiele wad tego człowieka 

Gość .....
5 minut temu, Gość Olala napisał:

Nie porównuj dwóch całkiem innych rzeczy, sex sexem ok spotykaliśmy się ale chyba ludzie  mieli ze soba styczność, należały mi się słowa jak to się stało czy to groźne jest. Żeby go karna dopadła szuji tej. On nawet odwagi nie miał żeby spojrzeć w oczy i powiedzieć ze mam Cię tylko do bzykania tylko po pijaku to wyznał. Cieszę się ze założyłam ten wątek bo dostrzegłam wiele wad tego człowieka 

To że on chciał tylko do bzykania było widać i zanim to powiedział bo odzywał się tylko jak mu się seksu chciało. Już wtedy nie szanował bo ty samej siebie nie szanowalas, latalas za nim . Co za różnica jak on to podlapal spał z kim popadnie to ma! Miej do siebie pretensje bo sama się na tacy podałaś a teraz jeszcze szacunku się pomagasz.

Gość Olala
41 minut temu, Gość ..... napisał:

To że on chciał tylko do bzykania było widać i zanim to powiedział bo odzywał się tylko jak mu się seksu chciało. Już wtedy nie szanował bo ty samej siebie nie szanowalas, latalas za nim . Co za różnica jak on to podlapal spał z kim popadnie to ma! Miej do siebie pretensje bo sama się na tacy podałaś a teraz jeszcze szacunku się pomagasz.

Ale jeżeli nawet Tylko łączył nas sex to raczej zasługuje na szacunek jakiś i nie na blokowanie tylko odpisanie normalne ... jak do człowieka z którym koedys miało się styczność .. 

Gość Zuza
52 minuty temu, Gość Olala napisał:

4 minuty temu, Gość Olala napisał:

Ale jeżeli nawet Tylko łączył nas sex to raczej zasługuje na szacunek jakiś i nie na blokowanie tylko odpisanie normalne ... jak do człowieka z którym koedys miało się styczność .. 

To dziewcze jest niereformiwalne😁😁. Jeszcze sobie wyobraza ze na szacunek zasluguje..Zaloz jeszcze pare nowych telefonow zebys jeszcze mogla uslyszec kilka razy “sppiedalaj”. Albo pojedz do jego miasteczka i rob przed jego domem afirmacje..

Gość Olala
Przed chwilą, Gość Zuza napisał:

To dziewcze jest niereformiwalne😁😁. Jeszcze sobie wyobraza ze na szacunek zasluguje..Zaloz jeszcze pare nowych telefonow zebys jeszcze mogla uslyszec kilka razy “sppiedalaj”. Albo pojedz do jego miasteczka i rob przed jego domem afirmacje..

Może dla Ciebie to jest śmieszne ale nie wiesz co przeżywałam dwa tyg po tej sytuacji nie jadłam płakałam cały czas bo po prostu czułam się odrzucona i winna choć wiem ze wina nie leży po mojej stronie, tylko jego bo to on był zarazajacym, choć wiem ze nosiłam tego w sobie to czułam  sie ze ta sytuacja te blokowanie jest moja wina.. nie przeżyłaś takiej sytuacji to nie wiesz jak to jest.. nawet już powiedzmy ok tylko spotykanie na sex to chyba oboje jesteśmy dorosło mieliśmy styczność ze soba i zasługuje na normalne traktowanie a nie ..

Gość ...

Jak chcesz wiedzieć co on naprawdę o Tobie myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Gość Olala
4 minuty temu, Gość ... napisał:

Jak chcesz wiedzieć co on naprawdę o Tobie myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Tez myślałam o tym o wróżce żeby wróżka cos zadziałała 

Gość Ehhh
43 minuty temu, Gość Olala napisał:

Tez myślałam o tym o wróżce żeby wróżka cos zadziałała 

Do jasnowidza lepiej pójdź Krzysztofa Jackowskiego.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować