Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thomas82

Kocham to uczucie gdy wiem że Prawda znów wygrywa nad Kłamstwem.

Polecane posty

Gość --------------------------
1 minutę temu, Gość @onet.eu napisał:

Na forum jestem od paru dni. 

Osoba dla której tu się znalazlem. Czyta wszystko widzi. Udaje ze jej tu nie ma. W ten sposób robiąc ze mnie glupca. Po co tu jestem jej powiedzialem

nie jesteś w kręgu jej zainteresowania a głupca sam z siebie robisz i nie obwiniaj kobiety

 

 

. Szczerze bo tylko taki jestem. A to jak Ona odbiera itp. To juz jej kwestia. W kazdym razie po raz kolejny bylem fer. I po raz kolejny Ona się kompromituje. Udaje że o niczym nie wie, że to moje wymysly. 

... to nie zawód, to charakter. 

 

Miała szanse, jakoś to naprawić. Mogła przyjść pogadać normalnie. Ale no brak w niej lojalności. I woli po raz kolejny ponieść klęskę. 

Jak to ona mowi splynie to po niej. Nie wątpię. Ale fakt będzie faktem. I nie zmieni juz tego.  To co chciałem będę miał.  W prosty a zarazem czysty sposób. 

Takie jest życie. 

A do Ciebie kochanie, czy te kanały są tyle warte? Tak szczerze? Więc sama Widzisz. 

 

Aaaa i patrz uważnie co robisz

 Wielki brat nie śpi.

scrin zrobiony, jesteś wyjątkowe byd/lę

 

1 minutę temu, Gość @onet.eu napisał:

😘 kocham Cię wiesz gdzie mnie szukać 😘

 

psychol wmawiający sobie i innym miłość , precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasz2
3 minuty temu, Gość -------------------------- napisał:

 

psychol wmawiający sobie i innym miłość , precz

Przyszlas, i po co skoro nie chcesz nawet loda zrobić? :// 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbate chce
1 minutę temu, Gość Karolasz2 napisał:

Przyszlas, i po co skoro nie chcesz nawet loda zrobić? :// 

I widzisz. Taka jestes. 

 

Wylać do zlewu najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali się
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie no jesteś mściwy skoro obnażasz prawdy przed całym światem. Upokażasz i pokazujesz miejsce w szeregu. Nie lepiej załatwić to dyplomatycznie i puścić wolno taką jednostkę? Ja tak robię, likwiduję ze swojego życia toksycznych ludzi i zamieniam się dla nich w kamień.

Za fajnie by dla nich było. Po chwili by robili nadal to samo tylko ktoś inny by zajął moje miejsce. Ktoś kto mógłby źle to odebrać. Ktos komu mogla by zrujnowac życie. 

A tak oto w ten sposób. Postaram się i dołożę wszelkich starań by nigdy juz nie miała okazji tego zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś  tu

Piszesz  że znalazles  sie  przez  nią  może i Tak pewnie  byla  tez  zainteresowana dobrze  te wiesz  autorze  ze narozrabiales skrzydiles nie  występuj w roli ofiary bo oprawca  jesteś  ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Ktoś tu napisał:

Piszesz  że znalazles  sie  przez  nią  może i Tak pewnie  byla  tez  zainteresowana dobrze  te wiesz  autorze  ze narozrabiales skrzydiles nie  występuj w roli ofiary bo oprawca  jesteś  ty

Bingo, ale..kat zawsze obraca wszystko  ogonem..takie diabli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkkķ
50 minut temu, Gość hehehehe napisał:

a ty taki mądry inaczej? mundur to także garnitur,strój , wszystko kojarzy ci się ze służbami wieloniku

Najlepszy strój jest mój...reszta to strachy na lachy...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Pali się napisał:

Za fajnie by dla nich było. Po chwili by robili nadal to samo tylko ktoś inny by zajął moje miejsce. Ktoś kto mógłby źle to odebrać. Ktos komu mogla by zrujnowac życie. 

A tak oto w ten sposób. Postaram się i dołożę wszelkich starań by nigdy juz nie miała okazji tego zrobić. 

Jakiż to błąd musieli popełnić zawodowcy, że sprawa ujrzała światło dzienne? Ależ to nie może być? Rutyna ich zjadła? Tyle lat ścigania i nic, a tu proszę, wpadli! Miło to słyszeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakiż to błąd musieli popełnić zawodowcy, że sprawa ujrzała światło dzienne? Ależ to nie może być? Rutyna ich zjadła? Tyle lat ścigania i nic, a tu proszę, wpadli! Miło to słyszeć. 

 

Na błędach sie uczymy. 

A niekiedy przez błąd możemy popełnić drugi trzeci czwarty, i pociągnąć za sobą kolejne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 minutę temu, Gość Gotowa napisał:

 

Na błędach sie uczymy. 

A niekiedy przez błąd możemy popełnić drugi trzeci czwarty, i pociągnąć za sobą kolejne osoby

Zarejstrowana prostytutka jest legalna...idzie zima,nawet legalna partyzantów się nie ima...😋

Trzymaj fason,bo garnitur obsikany.punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×