Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Hejt na kafeterii

Polecane posty

Gość gość

Resowi nie idzie starannie budowana narracja o byciu ofiarą na naszym forum, gdyż pamięć o jego nienawistnych wpisach względem innych kobiet jest jeszcze zbyt świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie już mu hydraulika nie chodzi, a na nieszczęście chodzi jego listonoszowi i przepis na frustrata gotowy.

Mało mnie interesuje twoja mania na punkcie listonoszy. Ale jesli masz problemy z hydraulika, to doradzam założenie dwóch tampaksow, bo inaczej mózg ci wycieknie. Zresztą możliwe, że już to się stało

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Mało mnie interesuje twoja mania na punkcie listonoszy. Ale jesli masz problemy z hydraulika, to doradzam założenie dwóch tampaksow, bo inaczej mózg ci wycieknie. Zresztą możliwe, że już to się stało

 

A twoja zona tak robi? Czy zapomniala o tampaksach i już za późno.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Resowi nie idzie starannie budowana narracja o byciu ofiarą na naszym forum, gdyż pamięć o jego nienawistnych wpisach względem innych kobiet jest jeszcze zbyt świeża.

Może ufunduj tablice do upamiętnienia tych wpisów. Najlepiej na bramie waszej Alma Mater. 😝

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Może ufunduj tablice do upamiętnienia tych wpisów. Najlepiej na bramie waszej Alma Mater. 😝

 

Swoje dobre rady zostaw dla siebie. Nikogo one tutaj nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A twoja zona tak robi? Czy zapomniala o tampaksach i już za późno.....?

Moja żona nie ma problemów z hydraulika. Nie wmawia też ich nikomu innemu, jak tu to robisz. Ani manii na punkcie listonoszy. Jeśli przeżyłaś jakaś traumę z tym związaną, to spróbuj to leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Swoje dobre rady zostaw dla siebie. Nikogo one tutaj nie interesują.

A co ty jesteś wszystkimi, że wiesz, że nikogo nie interesuja? Moze mów za siebie.😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Moja żona nie ma problemów z hydraulika. Nie wmawia też ich nikomu innemu, jak tu to robisz. Ani manii na punkcie listonoszy. Jeśli przeżyłaś jakaś traumę z tym związaną, to spróbuj to leczyć.

Swoje dobre rady zachowaj dla siebie bądź dla swojej żony. Mnie one nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

A co ty jesteś wszystkimi, że wiesz, że nikogo nie interesuja? Moze mów za siebie.😝.

Tak. Jestem wszystkimi bo jestem Resiurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Moja żona nie ma problemów z hydraulika. Nie wmawia też ich nikomu innemu, jak tu to robisz. Ani manii na punkcie listonoszy. Jeśli przeżyłaś jakaś traumę z tym związaną, to spróbuj to leczyć.

wystarczy, że twoja żona przeżyła raz miłe chwile z listonoszem i już się robi problem dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Swoje dobre rady zachowaj dla siebie bądź dla swojej żony. Mnie one nie interesują.

Nie mam zamiaru przestrzegać twoich zaleceń, odnośnie postępowania z moimi dobrymi radami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

wystarczy, że twoja żona przeżyła raz miłe chwile z listonoszem i już się robi problem dla ciebie

Twoje zmyslenia o mojej żonie, miłych chwilach czy problach kompletnie mnie nie interesują. No ale jeśli ciebie podniecają takie fantazje, to nie mogły ci ich zabronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak. Jestem wszystkimi bo jestem Resiurkiem.

A poza tym dobrze się czujesz 😝?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru przestrzegać twoich zaleceń, odnośnie postępowania z moimi dobrymi radami.

a my twoich tym bardziej a powtarzasz się z tą frazą jakbyś miał nerwice natręctw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

a my twoich tym bardziej a powtarzasz się z tą frazą jakbyś miał nerwice natręctw

Nie mam zamiaru dyskutować o twojej wiedzy i doświadczeniu na temat różnych nerwic, chociaż przyznaje, że możesz być ekspertem w tej dziedzinie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru dyskutować o twojej wiedzy i doświadczeniu na temat różnych nerwic, chociaż przyznaje, że możesz być ekspertem w tej dziedzinie.

 

to prawda, stanowisz świetny egzemplarz do obserwacji stąd i moja wiedza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

to prawda, stanowisz świetny egzemplarz do obserwacji stąd i moja wiedza 😄

Jemu żona każe to wszystko pisać, steruje całym jego życiem. Kurki domowe takie są. Niemożliwe aby dorosły facet był aż tak zwichrowany psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

to prawda, stanowisz świetny egzemplarz do obserwacji stąd i moja wiedza 😄

Jeśli tak uważasz, to powinnaś pójść co najmniej do okulisty. Albo do specjalisty od zwidów😝.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jemu żona każe to wszystko pisać, steruje całym jego życiem. Kurki domowe takie są. Niemożliwe aby dorosły facet był aż tak zwichrowany psychicznie.

Nie interesuje mnie twoje doświadczenie z kurkami, w tym o domowymi, ani twoje urojenia na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru przestrzegać twoich zaleceń, odnośnie postępowania z moimi dobrymi radami.

rób sobie co chcesz ze swoimi dobrymi radami. Mnie one nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

rób sobie co chcesz ze swoimi dobrymi radami. Mnie one nie interesują.

No właśnie to z nimi robię, nie muszę pytać o twoją zgodę 😝 . A co ciebie interesuje albo nie, to też nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

No właśnie to z nimi robię, nie muszę pytać o twoją zgodę 😝 . A co ciebie interesuje albo nie, to też nie mój problem.

A co ty tam sobie robisz to już twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Rescator555 napisał:

Mało mnie interesuje twoja mania na punkcie listonoszy. Ale jesli masz problemy z hydraulika, to doradzam założenie dwóch tampaksow, bo inaczej mózg ci wycieknie. Zresztą możliwe, że już to się stało

 

Hmmm... Kobieca "Hydraulika" a tampaxy to dwie różne dziurki, ale skąd miałbyś o tym wiedzieć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie interesuje mnie twoje doświadczenie z kurkami, w tym o domowymi, ani twoje urojenia na mój temat.

nie dziwi mnie to, dałeś się już przecież poznać jako człowiek, którego mało co interesuje i przez to niewiele wie o świecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Hmmm... Kobieca "Hydraulika" a tampaxy to dwie różne dziurki, ale skąd miałbyś o tym wiedzieć ..

Wiesz, jak go zona prosi o pieniądze na tampony to mu mówi, że ich potrzebuje aby mózg jej nie wyciekł... I teraz biedaczyna kompromituje sie na forum powtarzając to co "wie" od żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie dziwi mnie to, dałeś się już przecież poznać jako człowiek, którego mało co interesuje i przez to niewiele wie o świecie 🙂

To co ciebie dziwi albo nie, albo jak twoim zdaniem dałem się poznać, kompletnie mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hmmm... Kobieca "Hydraulika" a tampaxy to dwie różne dziurki, ale skąd miałbyś o tym wiedzieć ..

Twoje dziurki i twoja hydraulika tez mnie nie interesuje. Podobnie jak twoje zdanie o źródłach mojej wiedzy na różne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda hejt tutaj jest wręcz wszechobecny, ale można sobie z tym poradzić.

Przy każdej wypowiedzi macie chorągiewkę na którą klikając zgłaszacie dany post... przy zwykłych trolach wystarczy uświadomienie danej osoby o prawach i konsekwencjach jakie występują przy takim a nie innym zachowaniu, przy takich wypowiedziach....

Są też specjalne organizacje na Facebooku które zbierają z całego internetu różne wypowiedzi i oni dojdą do takich osób po adresach IP- i uwierzcie mi z tą skuteczni jak mało co, zgłasza że to wszystko później na policję- policja też ma swoje oddziały które wyłapują tego typu sytuacje w internecie, więc nikt w dzisiejszych czasach tak naprawdę w internecie nie jest anonimowy. Po prostu to o tym trzeba mówić głośno takim osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Twoje dziurki i twoja hydraulika tez mnie nie interesuje. Podobnie jak twoje zdanie o źródłach mojej wiedzy na różne tematy.

Ależ ja nie mam jakiejś wyjątkowej hydrauliki, ot, taka sama jak milionów kobiet. To Ty nie rozróżniasz dziurek. Nie moich per se, tylko dziurek ogółu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×