Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Hejt na kafeterii

Polecane posty

Gość Resiurek
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Masz rację. Nie mogę. I nie biore.

Bierzesz, bierzesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

 

To, że tu coś widzisz, nie świadczy, że ja muszę wiedzieć to samo. Głupa to palisz akurat ty, zmieniając temat, gdy nie potrafisz odpowiedzieć.

3 minuty temu, Rescator555 napisał:

 

Nie? Oczywiście, że musisz wiedzieć jak u niej jest i u całej reszty kafeterianek, żeby wyzwać ją i inne od głupich ... i krów. Inaczej twoja misja traci sens...

Przed chwilą, Gość Najprawdziwszy Resiurek napisał:

On za Resiurka bierze tylko osoby, które się z nim nie zgadzają. Więc to nieprawda, że bierze każdego za Resiurka. Jakiś 0.1% forum Resiurkiem nie jest.

No hi hi 😄 I te zalogowane, bo ma nick przed nosem. Ja bym powiedziała że 0,01%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oo, zaczyna się. Klasa sama w sobie, nie ma co! Rozumiem, że duma Cię rozpiera bo komuś dopiekłaś. 

Oho, już sie znalazła obrończyni mizoandryczki. Jesteś taka mało skomplikowana. Nie ma co, klasa pełną gębą. Pewnie ejsteś taka sama jak ona. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

widzisz jaki jesteś, wstydzisz się przyznać do zdań wypowiedzianych kilka miesięcy temu, jesteś jak chorągiewka - wówczas reklamowałeś to jako zaszczyt, że zona na tobie pasożytuje a teraz głupa palisz 😉 cały ty

Nigdy nie pisałem, że żona na mnie pasożytuje. Więc nie zmyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Resiurek napisał:

Bierzesz, bierzesz 

Bo ty tak powiesz 😛?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie? Oczywiście, że musisz wiedzieć jak u niej jest i u całej reszty kafeterianek, żeby wyzwać ją i inne od głupich ... i krów. Inaczej twoja misja traci sens...

No hi hi 😄 I te zalogowane, bo ma nick przed nosem. Ja bym powiedziała że 0,01%.

Ty mi powiesz co ja muszę wiedzieć 😛.

Możesz sobie mówić co chcesz, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Bo ty tak powiesz 😛?

Tak, bo ja tak NAPISZE. Jakbym powiedziała to wyobraź sobie, że byś nie usłyszał. Chyba, że słyszysz głosy, co wcale by mnie nie zdziwiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i kolejny temat najechany przez bandę żałosnych smarkul najeżdżajacych bez powodu na Rescatora...Wy to naprawdę macie klasę, nie ma co. To takie typowe dla polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nigdy nie pisałem, że żona na mnie pasożytuje. Więc nie zmyślaj.

ale to, że pasożytuje było stwierdzeniem faktów wówczas, przykre, że masz syndrom wyparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Resiurek napisał:

Tak, bo ja tak NAPISZE. Jakbym powiedziała to wyobraź sobie, że byś nie usłyszał. Chyba, że słyszysz głosy, co wcale by mnie nie zdziwiło 

Ale znała się znawczyni logiki 😛 Co by ciebie zdziwilo albo nie, to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No i kolejny temat najechany przez bandę żałosnych smarkul najeżdżajacych bez powodu na Rescatora...Wy to naprawdę macie klasę, nie ma co. To takie typowe dla polek.

idź mu jeszcze dobrze zrób ustami fanatyczko facetów bez klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Oho, już sie znalazła obrończyni mizoandryczki. Jesteś taka mało skomplikowana. Nie ma co, klasa pełną gębą. Pewnie ejsteś taka sama jak ona. Nie pozdrawiam.

Ja ten wątek założyłam. Zrobiłam to nie po, żeby ktoś Twojego pokroju mógł tu wejść pluć jadem. Masz coś interesującego do powiedzenia, to zapraszam. Jesli przyszłas/es jedynie obrażać to żegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Nigdy nie pisałem, że żona na mnie pasożytuje. Więc nie zmyślaj.

Czyli jednak pogoniłeś nieroba do pracy zawodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Czyli jednak pogoniłeś nieroba do pracy zawodowej?

Ten nierób to ty? Nigdzie ciebie nie goniłem, ale jeśli uznalas, że to robiłem i poszłaś do pracy, to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

LUDZIE!!! 

PRZESTANCIE SIĘ WZAJEMNIE OBRAZAC !!!

Czy rozmowa bez wyzwisk jest dla Was naprawdę niemożliwa???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

LUDZIE!!! 

PRZESTANCIE SIĘ WZAJEMNIE OBRAZAC !!!

Czy rozmowa bez wyzwisk jest dla Was naprawdę niemożliwa???

 

Dla mnie jest możliwa i pozadana. Ale nie mam zamiaru pozwolić się obrażać i nie odpowiadać. Można sprawdzić na tym temacie, kto NAPRAWDĘ prowokuje zadymę. Ja czy moje hejterki. Zresztą zaraz znikną temat, żeby nie było śladu. To ich metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Dla mnie jest możliwa i pozadana. Ale nie mam zamiaru pozwolić się obrażać i nie odpowiadać. Można sprawdzić na tym temacie, kto NAPRAWDĘ prowokuje zadymę. Ja czy moje hejterki. Zresztą zaraz znikną temat, żeby nie było śladu. To ich metoda.

res - najbardziej prześladowany internauta III RP czy tam IV RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

Ten nierób to ty? Nigdzie ciebie nie goniłem, ale jeśli uznalas, że to robiłem i poszłaś do pracy, to twoja sprawa.

Czyli jako pewnik należy założyć, że żyjesz tak jak ci żona bezrobotna każe aby było jej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

No i kolejny temat najechany przez bandę żałosnych smarkul najeżdżajacych bez powodu na Rescatora...Wy to naprawdę macie klasę, nie ma co. To takie typowe dla polek.

He he najeżdżanie bez powodu. Przypomnienie wcześniejszych wpisów to najeżdżanie bez powodu. 😂😂 Ty weź mu obciągnij jak taką fanką jesteś. Smarkule? Jego poziom nie lepszy. Facet po 50tce, a zobacz jak się wiecznie piekli. Mentor seksualny i do spraw małżeńskich. No nie ma co. Najwyższy autorytet. 🤦😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprawdziwszy Resiurek
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

Bo ty tak powiesz 😛?

Bierzesz, bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprawdziwszy Resiurek
20 minut temu, Gość gość napisał:

No i kolejny temat najechany przez bandę żałosnych smarkul najeżdżajacych bez powodu na Rescatora...Wy to naprawdę macie klasę, nie ma co. To takie typowe dla polek.

O, Res znowu pisze z goscia. Poznaję ten styl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ty mi powiesz co ja muszę wiedzieć 😛.

Możesz sobie mówić co chcesz, twoja sprawa.

Przecież ty to krzyczysz całym sobą przeraźliwie i namiętnie. Nie muszę mówić co musisz wiedzieć, ja tylko stwierdzam fakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

He he najeżdżanie bez powodu. Przypomnienie wcześniejszych wpisów to najeżdżanie bez powodu. 😂😂 Ty weź mu obciągnij jak taką fanką jesteś. Smarkule? Jego poziom nie lepszy. Facet po 50tce, a zobacz jak się wiecznie piekli. Mentor seksualny i do spraw małżeńskich. No nie ma co. Najwyższy autorytet. 🤦😂

Pewnie już mu hydraulika nie chodzi, a na nieszczęście chodzi jego listonoszowi i przepis na frustrata gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Najprawdziwszy Resiurek napisał:

O, Res znowu pisze z goscia. Poznaję ten styl...

Tyyy, a może to on założył ten temat, żeby pokazać jaki on biedny? 😂😂 Misja mu jak zwykle nie wychodzi, to panikuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

ty się stąd zawijaj, życie jest elastyczne i w związku temat dawno ewoluował w innym kierunku a ty jak skostniały dinozaur nie możesz się z tym pogodzić, że oto na ogólnopolskim forum są dygresje i wątki poboczne.

W takim układzie odpowiem Ci po Twojemu: Spier/dalaj stąd! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Czyli jako pewnik należy założyć, że żyjesz tak jak ci żona bezrobotna każe aby było jej komfortowo.o

Możesz sobie zakładać co chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz. Mnie to nie interesuje. Ani twoje "czyli" i twoje "pewniki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Tyyy, a może to on założył ten temat, żeby pokazać jaki on biedny? 😂😂 Misja mu jak zwykle nie wychodzi, to panikuje. 

Nie chce mi się pisać, co możesz zrobić ze swoimi teoriami spiskowymi. To samo z tym, co ci wychodzi albo nie.😚.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Możesz sobie zakładać co chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz. Mnie to nie interesuje. Ani twoje "czyli" i twoje "pewniki".

To po co się udzielasz na forum publicznym skoro z założenia zdanie innych Cię nie interesuje? Jak chcesz uskuteczniać monolog załóż sobie bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież ty to krzyczysz całym sobą przeraźliwie i namiętnie. Nie muszę mówić co musisz wiedzieć, ja tylko stwierdzam fakt. 

To nie moja sprawa, co ci się wydaje, że robie i w jaki sposób.  Ani co tam sobie stwierdzasz .

Doradzałbym jednak wizytę u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak to jest, że na kafe jest aż tyle hejtu?Skąd się to bierze i czemu dajemy na to przyzwolenie? Czasami aż oczy bolą od czytania tego wszystkiego. 

aha, dlatego że Ciebie oczy bolą to ktoś ma nie mieć wolności wypowiedzi? przyzwolenie to możesz dać swoim zwieraczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×