Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jozek

Czy ważne jest dla was jak ubiera się facet który wpadł wam w oko?

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość b napisał:

Nie przyjmuje krytyki - nie jest konstruktywna 🙂 
Belkot to coś czego nie można zrozumieć - wiec jesli uważasz ze to porażka bo nie rozumiesz o czym piszę, mogę Ci tylko współczuć 

a ja Tobie

na takich jak Ty mów sie głupi- mądry albo osioł filozof 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

albo odwrotnie, masz ludzi ubranych zupełnie nie schludnie, a po rozmowe okazuje się, że są bardzo ułożeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość b napisał:

A wiec jego wizerunek gryzł się z twoim postrzeganiem go- założyłaś ze tak wyglądając nie powinien być tak zorientowany  w świecie. Tak właśnie to działa i wiedząc o tym człowiek ma wpływ na to jak jest odbierany. 
glupota jest twierdzić że ludzie nie oceniają po wyglądzie bo oceniają . 
wiec np jak mi nie zależy żeby wyglądać atrakcyjnie bo mam męża i wychodzę z koleżanka na imprezę to np ubieram się zwyczajnie a moja koleżanka singielka w mini i z dużym dekoltem 😛 

Wracając do pytania głównego jak komuś nie przeszkadza ze ktoś się nie myje często, zaklada byle jakie ubrania, to może i menel mu się spodoba - natomiast ten menel powinien mieć świadomość jaki typ ludzi się nim zainteresuje 

albo podała po prostu przykłąd stereotypu. I coraz więcej ludzi rozumie stereotypy tak jak i to, że z zasady nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wierząc w nie narażasz siebie na ośmieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx

Goście

Zgłoś post

 

Napisano 6 godzin temu

  8 godzin temu, KermitZaba napisał:

Każdy ma własną recepturę na szczęście.

dokładnie

x

Prawda, tylko chcąc stworzyć z kimś związek, jego receptura powinna być w miarę zbieżna z moją, inaczej nic z tego nie będzie. Przeciwieństwa się przyciągają tylko na początku, kiedy tzw. chemia zaburza racjonalne myślenie. Później  każdy chce realizować swoją wizję szczęścia i jeżeli są one różne, ludzie się rozstają. Dlatego nic nie mam do ludzi niehlujnie ubranych, lekkoduchów, dresiarzy (o ile nikogo nie krzywdzą naturalnie) niech sobie żyją jak chcą,  ale nie ze mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nope
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

A wiesz dlaczego maja takie opakowania? Bo ludzie patrza rowniez na to i nie kupia perfum w nieekologicznym opakowaniu nawet jak odpowiada im zapach. To tez forma marketingu i dowod na to co mowilam - liczy sie caloksztalt

Perfumy, bo o nich mowa, są zawsze w szkle a to jest nie tylko ekologiczne ale też nie wchodzi w reakcję z tym co jest w środku. A ja na przykład nie kupiłbym nawet najpiękniejszego zapachu gdyby nie podobała mi się buteleczka. Jedno i drugie musi mi się podobać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze trzeba pamiętać, że ludzie mają swoje typy. Partnera wybiera się też na podstawie bardzo płytkiej oceny tego czy jego wygląd nam się podoba. Nie mogłabym być nawet z przystojnym facetem którego styl by mi nie odpowiadał tak jak nie mogłabym być na przykład z kimś bardzo religijnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Nope napisał:

Perfumy, bo o nich mowa, są zawsze w szkle a to jest nie tylko ekologiczne ale też nie wchodzi w reakcję z tym co jest w środku. A ja na przykład nie kupiłbym nawet najpiękniejszego zapachu gdyby nie podobała mi się buteleczka. Jedno i drugie musi mi się podobać 

A to co, wieszasz ją sobie na szyi? Ślicznego pierścionka też nie zechcesz przez brzydkie pudełko? Jesteś idio.tką, pustakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja se wieszam i chodzę jak z torebko na łańcuchu. Kto bogatemu zabroni? Patolożi z kafe nie będzie mi mówić jak mam żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby kobiety wybierać po ubraniach to paszteciary by nie miały problemów, ładny ciuch, korona na głowie i rządzi

Prawda jest taka że ładnemu w byle czym jest ładnie, a brzydkiemu żaden ciuch nie pomoże, no chyba że tej idio.tce co kupuje perfumy dla flakonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja se wieszam i chodzę jak z torebko na łańcuchu. Kto bogatemu zabroni? Patolożi z kafe nie będzie mi mówić jak mam żyć.

Dooopę sobie umyj bo na smród łańcuchy nie pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdyby kobiety wybierać po ubraniach to paszteciary by nie miały problemów, ładny ciuch, korona na głowie i rządzi

Prawda jest taka że ładnemu w byle czym jest ładnie, a brzydkiemu żaden ciuch nie pomoże, no chyba że tej idio.tce co kupuje perfumy dla flakonów

Pomagają mi. Boli cie ...? To spsikaj se perfumami. Możesz mi obciagnac peto w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dooopę sobie umyj bo na smród łańcuchy nie pomogą!

Chcesz wylizać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA!
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chcesz wylizać? 

Wetknij sobie flakon jak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja o lizaniu a ty o wkladaniu. Zero finezji. Tobie mogę wsadzić w dupsko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale nie wsadze bo szkoda flakonu. A nawet opakowania bo jest aksamitne i lubię je głaskać nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 16.12.2019 o 17:58, Gość jozek napisał:

Oceniacie go pod tym kątem czy ubrał się jak menel, czy jak fajny facet? 

Żadne skrajności nie są dobre. Zarówno niedbaluch jak i goguś wymuskany, przesadnie dbający o wygląd. Normalny czysty zadbany facet ubierający się przeciętnie ale ze smakiem. Oczywiście że wygląd i ubiór ma znaczenie, a jeszcze większe to co sobą reprezentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfiumiarka
Przed chwilą, Gość Ola napisał:

Żadne skrajności nie są dobre. Zarówno niedbaluch jak i goguś wymuskany, przesadnie dbający o wygląd. Normalny czysty zadbany facet ubierający się przeciętnie ale ze smakiem. Oczywiście że wygląd i ubiór ma znaczenie, a jeszcze większe to co sobą reprezentuje. 

Zjadasz ubrania ze smakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfiumiarka
Przed chwilą, Gość Ola napisał:

Żadne skrajności nie są dobre. Zarówno niedbaluch jak i goguś wymuskany, przesadnie dbający o wygląd. Normalny czysty zadbany facet ubierający się przeciętnie ale ze smakiem. Oczywiście że wygląd i ubiór ma znaczenie, a jeszcze większe to co sobą reprezentuje. 

Zjadasz ubrania ze smakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfiumiarka
Przed chwilą, Gość Ola napisał:

Żadne skrajności nie są dobre. Zarówno niedbaluch jak i goguś wymuskany, przesadnie dbający o wygląd. Normalny czysty zadbany facet ubierający się przeciętnie ale ze smakiem. Oczywiście że wygląd i ubiór ma znaczenie, a jeszcze większe to co sobą reprezentuje. 

Zjadasz ubrania ze smakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

A to co, wieszasz ją sobie na szyi? Ślicznego pierścionka też nie zechcesz przez brzydkie pudełko? Jesteś idio.tką, pustakiem!

Akurat pierscionek kupuje sie dlatego, ze jest ladny. Moje byc drogi, zloty i z diamentem, ale jak jest paskudny to go nie zalozysz. Czyli jego glowna wartosc to wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zauważyliście, że często ludzie w parach ubierają się podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×