Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słyszałem to

Spróbujcie mruczeć

Polecane posty

Gość Haha
42 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Parę dni nie pisałem, muszę emocjonalnie nadrobić.

Kilka dni nie pisałes bo zgłaszałes posty i temat na trzydziestkach, na którym się skompromitowales jak nikt inny 😁 temat znikł i voila...maestro pojawia się jakby nigdy nic 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Zrób to za mnie. Masz moje przyzwolenie. Tylko bez fantazji poproszę. Wiesz, że napisać można wszystko. 

Wyleczyłeś raka? 🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zrób to za mnie. Masz moje przyzwolenie. Tylko bez fantazji poproszę. Wiesz, że napisać można wszystko. 

Ale to ty się pochwal. Wstyd? tam byłeś odważny przez moment i myślałeś ze blyszczysz. No to błysnąłeś 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wra
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A nie piszę?

Co 3 post owszem. Reszta z gościa. To że będziesz powtarzał że nie, nie znaczy że ktoś ci uwierzy. Jesteś tak rozpoznawalny jak nikt inny 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny go olały  i nie może przeboleć 😂 na ero też miała wszystkie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voila

Niestety, musisz zaczekać, aż post ze screenem zostanie zaakceptowany, Endriu. Ale w końcu się pojawi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabrat

Domyślny, domyślny. Zblazniles się jak mało kto, A teraz udajesz, że nic nie pisałes. Co za bractwo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Voila napisał:

Niestety, musisz zaczekać, aż post ze screenem zostanie zaakceptowany, Endriu. Ale w końcu się pojawi 😁

Też czytałam post w którym pochwalił się, że miał je wszystkie, a teraz się wypiera własnego tekstu, co za kłamca i burak😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Prosiłem o potwierdzone fakty, scriny, itp. Twoje fantazje mnie nie interesują. Znajdź chociaż świadka z gościa.

Jak mogą być dowody, screeny, skoro kasowałeś Saamowi topiki, a jak nawet jakieś sie uchowały z Twoimi bredniami, to po banie na nick "Endriu Domyslny" wszystkie wpisy zostały wymazane. Ale tacy ludzie jak Saam, Calinessa, Daa czy Viollkka pamiętaja Twoje banialuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Voila napisał:

Niestety, musisz zaczekać, aż post ze screenem zostanie zaakceptowany, Endriu. Ale w końcu się pojawi 😁

Jak się zalogujesz to wkleisz za pomocą edycji 🙂

Może już dosyć tego linczu na Edku bo pójdzie na konto kanadyjskiego psychola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świadkiem pokazu na 30-tkach był choćby redaktor, który z nim pojechał. Pewnie tak samo było z rakiem, że wmawia obecnie, że ludziom się uroiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Endriu jest kłamcą i mendą oraz tchórzem bez honoru, ponieważ wypiera się własnych postępków i słów. Nie potrzeba na to dowodów, bo każdy wie co widział. Kwestią indywidualnego wyboru jest czy się z kłamcą, mendą i tchórzem zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Redaktor akurat w swoim mniemaniu zawsze ze mną niby jedzie. Taki jego punkt widzenia na który nie mam wpływu.

Jaka terapię zastosowano, że ozdrowiałes z raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Żaden z was nic nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Przykro mi, ale na wszystko potrzebne są dowody. Takie są fakty. 

Napisałeś na życiu po 30-tce do kobiet piszących tam, że "miałem je wszystkie". Wszedłeś na ich temat z miesiączką i zaczepiałeś je. Te słowa napisałeś do redaktora. Jesteś niewyobrażalną gnidą, która wstydzi się samego siebie. I słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Powtarzam się? Dowody. 

Tchórzliwa menda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Przykro mi, ale na wszystko potrzebne są dowody. Takie są fakty. 

Ty żeby oskarżać dowodów nie potrzebujesz. Jak to było z rakiem? Klikałes na kafe z onkologii w trakcie chemioterapii? Proste pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty żeby oskarżać dowodów nie potrzebujesz. Jak to było z rakiem? Klikałes na kafe z onkologii w trakcie chemioterapii? Proste pytanie

On nie ma honoru za grosz więc ci nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Posłuchaj mnie uważnie. Hejt to hejt. Może jakiegoś du/pka nim jesteś w stanie zniszczyc, ale nie mnie. Wiesz o tym. 

Napisałeś dziewczynom z życia po 30-tce, że miałeś je wszystkie. Wypierasz się własnych słów. Tak robią tylko tchórze i mendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Powtarzasz się, czyli ciągle bisujesz. Prosiłem, wymyśl coś nowego. Nagle nie neguj "redaktora", bo czuję, że on tutaj jest kluczową postacią. W hejcie na mnie.

Napisałeś dziewczynom z życia po 30-tce, że miałeś je wszystkie. Wypierasz się własnych słów. Tak robią tylko tchórze i mendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Zrozum to, nie masz szans. Najmniejszych.

Napisałeś dziewczynom z życia po 30-tce, że miałeś je wszystkie. Wypierasz się własnych słów. Tak robią tylko tchórze i mendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Posłuchaj mnie uważnie. Hejt to hejt. Może jakiegoś du/pka nim jesteś w stanie zniszczyc, ale nie mnie. Wiesz o tym. 

Nikt cie nie chce zniszczyć. Po prostu zadaja ci pytanie:

- czy to że pisałeś tygodniami i wmawiałeś ludziom że jestes chory na raka i piszesz na kafe z onkologii to prawda.

Pisałeś to czy nie? Jesteś mężczyzną który nie potrafi na to odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Przygotuj się lepiej. Jeżeli oczywiście możesz i stać cię na to😘

Napisałeś dziewczynom z życia po 30-tce, że miałeś je wszystkie. Wypierasz się własnych słów. Tak robią tylko tchórze i mendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Powtarzasz się.

Celowo. Czytałam ten twój tekst, więc wiem. Jesteś dnem, nie facetem i niewyobrażalnym tchórzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nikt cie nie chce zniszczyć. Po prostu zadaja ci pytanie:

- czy to że pisałeś tygodniami i wmawiałeś ludziom że jestes chory na raka i piszesz na kafe z onkologii to prawda.

Pisałeś to czy nie? Jesteś mężczyzną który nie potrafi na to odpowiedzieć?

On nie jest mężczyzną tylko wirtualnym kastratem śpiewającym wysokie ce, tchórz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zrozum to, nie masz szans. Najmniejszych.

Przeciez każdy wie że ty stąd nigdzie nie odejdziesz chociaż bys sie ze/s/r/ał, więc o szansach na co ty piszesz? nie możesz odnieść sie do zarzutów, ze kłamiesz patologicznie i wkręcałeś wrazliwych ludzi tygodniami, że masz raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Dobra, pożartowaliśmy. "Czytałam", "czytałem"....wiesz co? Żeby mn dokopać, trzeba mieć ja/ja na swoim miejscu. To tyle.

Kurfa jaki ty jesteś obrzydliwy:D Napisałeś na życiu po 30-tce te właśnie słowa, kiedy wszedłeś z miesiączką na tematy dziewczyn, Smofa i reszty. Jesteś albo chory psychicznie albo jesteś zwykłym kłamliwym śmieciem i stawiam na to drugie, nara tchórzliwa mendo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Chyba masz nierozwiązany problem ze mną.

Jesteś kłamcą i tchórzem, wstydzisz się sam siebie i masz czego, akurat byłam świadkiem twojego występu na dziale 30-tki, więc mam dowód na to jakim jesteś dnem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×