Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blableblu

Listonosz ma prawo być na mnie zły???

Polecane posty

Gość Blableblu

Zamawiałam ostatnio (no... dwa miesiące temu prawie)...y z Aliexpressa. Teraz listonosz co tydzien przywozi kolejna ..., dziadek przy odbieraniu mowil ze podobno go denerwuja takie male paczki, no ale to chyba jego wybor i jego praca? Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż

Uważaj z Aliexpress. W poszukiwaniu 500+, pod ściemą uszczelniania podatków zapowiedziano i lizania szparki w odbycie USA,  zapowiedziane zostały zwiększone kontrole paczek z zagranicy, głównie z Chin.

Działą to od jakiegoś czasu. Przy dużej ilości paczek może w końcu paść na Ciebie. Jak pewnie zauważyłeś, celem wymiaru sprawiedliwości w państwie gównianej pseudosprawiedliwości, jakim jest Polska, najważniejszym celem prawa jest zastraszyć, poniżyć i skazać. A ile przy razy przy tym dojdzie do naciągania czy wręcz prawa, którego skutkiem będzie skazanie niewinnego, wiedzą tylko prokuratura i sędziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blableblu
2 godziny temu, Gość wciąż napisał:

Uważaj z Aliexpress. W poszukiwaniu 500+, pod ściemą uszczelniania podatków zapowiedziano i lizania szparki w odbycie USA,  zapowiedziane zostały zwiększone kontrole paczek z zagranicy, głównie z Chin.

Działą to od jakiegoś czasu. Przy dużej ilości paczek może w końcu paść na Ciebie. Jak pewnie zauważyłeś, celem wymiaru sprawiedliwości w państwie gównianej pseudosprawiedliwości, jakim jest Polska, najważniejszym celem prawa jest zastraszyć, poniżyć i skazać. A ile przy razy przy tym dojdzie do naciągania czy wręcz prawa, którego skutkiem będzie skazanie niewinnego, wiedzą tylko prokuratura i sędziwe.

Czekaj czekaj, a Ty tak na temat??? ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx

miałam podobną sytuację. Zamówiłam kiedyś paczkę z boxnprix dośc dużą i rozłożyli mi to na 6 paczek nie wiem dlaczego i dosłwonie co 2 czy 3 dni listonosz musiał przynosić. Aż w końcu przy 4 powiedział czy dużo ich jeszcze będzie  z wyrzutem. Jakby to moja wina byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×