Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elka

Jestem uzależniona od forum i zaczyna mi odbijać!

Polecane posty

Gość Elka

Poza tym nikt mnie nie kocha 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To Ty jesteś uzależniony ode mnie. Właśnie się zastanawiam co z Tobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tego wiedzieć nie możesz, nikt nie powiedział tobie, że cię kocha, jeżeli piszesz pod TĘ Elę, to życie jej życiem, na oczach całego świata jest trudne, nie każdy ma odwagę,  by się na nie zdobyć, łatwo je wyśmiewać, ale gdyby przyszło się żyć, byłby płacz. Empatyczna osoby rozumieją,  że oparcie z wszelkiej intymnosci zasługuje na współczucie, psychopatyczne osobowości drwią z czegoś,  czego sami nie udźwignęliby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już wiem... Eureka...

Zacznę Cię tak samo ośmieszać, bo jesteś głupi i nie masz nic wspólnego z miłością

A na dziś wystarczy...Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*odarcie z wszelkiej intymności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ChociaŻ NIE! Nie jestem tak podła, żeby kogoś ośmieszać...wolę się trwale usunąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Już wiem... Eureka...

Zacznę Cię tak samo ośmieszać, bo jesteś głupi i nie masz nic wspólnego z miłością

A na dziś wystarczy...Spadaj!

Zasługujesz na miłość żula spod monopolowego i d i o t k o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ChociaŻ NIE! Nie jestem tak podła, żeby kogoś ośmieszać...wolę się trwale usunąć 

Jesteś zła i podła nie zasługujesz na nikogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość M... napisał:

Jesteś zła i podła nie zasługujesz na nikogo!

A TY? 

Żulu kafeteryjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
1 minutę temu, Gość M... napisał:

Jesteś zła i podła nie zasługujesz na nikogo!

ale się bydło rozpisało łącznie z autorem piszącym o kimś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wspaniałe życzenia świąteczne! Tak, wampirze,  już nie mam w sobie żadnej energii... Jest taki dzień...Będzie taki dzień, w którym zgasną wszystkie uczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Prawda napisał:

Zasługujesz na miłość żula spod monopolowego i d i o t k o :D

Coś jak twoja domina? Żaden z nich jej nie chciał, :nawet dla nich bycie z nią by ich ośmieszyło,  ale znalazł się zdesperowany pan z Warszawy, który ją królowa i swoja panią nazwał.  Także widzisz,  NIGDY nue wiadomo co będzie, może głupi jakiś się znajdzie jak ona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tego wiedzieć nie możesz, nikt nie powiedział tobie, że cię kocha, jeżeli piszesz pod TĘ Elę, to życie jej życiem, na oczach całego świata jest trudne, nie każdy ma odwagę,  by się na nie zdobyć, łatwo je wyśmiewać, ale gdyby przyszło się żyć, byłby płacz. Empatyczna osoby rozumieją,  że oparcie z wszelkiej intymnosci zasługuje na współczucie, psychopatyczne osobowości drwią z czegoś,  czego sami nie udźwignęliby.

Ty się tak bardzo nad nią ku**wki nasieniu nie rozczulaj. Królowa wie co powinna, poprawia koronę, a reszta przed nią w ukłonach. Wygląda na zrelaksowana, nawet uśmiechnięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

wiece co, to forum jest dużo lepsze niż taka sympatia tam jest trup na trupie a tu przynajmniej jakiś kontakt między ludźmi występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty się tak bardzo nad nią ku**wki nasieniu nie rozczulaj. Królowa wie co powinna, poprawia koronę, a reszta przed nią w ukłonach. Wygląda na zrelaksowana, nawet uśmiechnięta. 

Nie pij tyle człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
58 minut temu, Gość gość napisał:

Wspaniałe życzenia świąteczne! Tak, wampirze,  już nie mam w sobie żadnej energii... Jest taki dzień...Będzie taki dzień, w którym zgasną wszystkie uczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!

życzeń nie składa się na forum uprzednio poniżając , nawet , jeśli ktoś założy fajny temat to go psujecie dlaczego? z zazdrości , mściwości, by upodlić...nikt jej nie chciał , każdy, który chciał by z nią być to dla niego byłoby ujmą

ludzie dlaczego ranicie, dla was sp/ier/dalaj, k/u/r/wa jest odrażające a wyżej zacytowane słowa nie?

całe to to forum i realne działania mające na celu zgładznie kogoś, upodlenie nie robią na was wrażenia bo to zabawa wg. was?

rzucacie w grupie bo wiecie dokładnie kiedy dana osoba pisze, wyzywacie od schizofreniczek itd.kim jesteście? znacie się na komputerach i nie znacie możliwości technicznych związanych z filmowaniem nielegalnym? który to chciał mieć dostęp do podglądania w Czechach?

potwory to wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira@2

Ty tak poważnie to wszystko bierzesz że no właśnie, muszę napić się kawy i poczytać co tam dalej poleci za temat😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ty się tak bardzo nad nią ku**wki nasieniu nie rozczulaj. Królowa wie co powinna, poprawia koronę, a reszta przed nią w ukłonach. Wygląda na zrelaksowana, nawet uśmiechnięta. 

Qrwski nasieniu? Ciagle szukasz rodzeństwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie pij tyle człowieku!

Jestem trzeźwa i trzeźwo patrzę na życie. Ta królowa musi dla was być kimś wielkim, skoro tyle lat i bez przerwy o niej, pod nią i nad nią piszecie. Rzuciła na was urok i dobrze, o niczym nie myślicie tylko ona, wstajecie z wyra i jedna myśl wam w głowie Ona, jak by tu uderzyć, opluć, zadać cierpienie, zniewazyc, żeby upadła i nie wstała. Ona robi swoje, pomimo.... nie upada, Wy rozdziawiacie japy z podziwu i skrycie marzycie, żeby choć w 1% być takim! Kawalerowie do "wziecia" którym życie się kończy i jedyny dorobek to przestępstwa w necie, oraz panny z odzysku w wieku poprodukcyjnym, rozkraczajace się przed kamerkami, zbierające żetony. To właśnie ci książęta i takie księżniczki udzielają się na tym i pozostałych forach. Za zmarnowane życie swoje, niszczą innych z zawiści, z zazdrości i bezsilności. Bydło mające we łbie goowno zamiast mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jestem trzeźwa i trzeźwo patrzę na życie. Ta królowa musi dla was być kimś wielkim, skoro tyle lat i bez przerwy o niej, pod nią i nad nią piszecie. Rzuciła na was urok i dobrze, o niczym nie myślicie tylko ona, wstajecie z wyra i jedna myśl wam w głowie Ona, jak by tu uderzyć, opluć, zadać cierpienie, zniewazyc, żeby upadła i nie wstała. Ona robi swoje, pomimo.... nie upada, Wy rozdziawiacie japy z podziwu i skrycie marzycie, żeby choć w 1% być takim! Kawalerowie do "wziecia" którym życie się kończy i jedyny dorobek to przestępstwa w necie, oraz panny z odzysku w wieku poprodukcyjnym, rozkraczajace się przed kamerkami, zbierające żetony. To właśnie ci książęta i takie księżniczki udzielają się na tym i pozostałych forach. Za zmarnowane życie swoje, niszczą innych z zawiści, z zazdrości i bezsilności. Bydło mające we łbie goowno zamiast mózgu. 

coś się schizofreniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość.

pomyliło, nie te osoby i zdarzenia, lecz głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

coś się schizofreniczko

Zabolała prawda? Co tak słabo? Kiedyś lepiej rzygaliście goownem, tylko tyle?

Dobrze, że monitor nas dzieli, bo musiałaby brać od razu prysznic, po kontakcie z tobą smierdzielu! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zabolała prawda? Co tak słabo? Kiedyś lepiej rzygaliście goownem, tylko tyle?

Dobrze, że monitor nas dzieli, bo musiałaby brać od razu prysznic, po kontakcie z tobą smierdzielu! 

 

nie jestem twoim kubą, odwal się ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jestem trzeźwa i trzeźwo patrzę na życie. Ta królowa musi dla was być kimś wielkim, skoro tyle lat i bez przerwy o niej, pod nią i nad nią piszecie. Rzuciła na was urok i dobrze, o niczym nie myślicie tylko ona, wstajecie z wyra i jedna myśl wam w głowie Ona, jak by tu uderzyć, opluć, zadać cierpienie, zniewazyc, żeby upadła i nie wstała. Ona robi swoje, pomimo.... nie upada, Wy rozdziawiacie japy z podziwu i skrycie marzycie, żeby choć w 1% być takim! Kawalerowie do "wziecia" którym życie się kończy i jedyny dorobek to przestępstwa w necie, oraz panny z odzysku w wieku poprodukcyjnym, rozkraczajace się przed kamerkami, zbierające żetony. To właśnie ci książęta i takie księżniczki udzielają się na tym i pozostałych forach. Za zmarnowane życie swoje, niszczą innych z zawiści, z zazdrości i bezsilności. Bydło mające we łbie goowno zamiast mózgu. 

Popieram w 100%.  A większość z tego gówna to pokroju onanisty z showup. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pisze sama ze sobą i na swoją korzyść 

no tak...gdzieś trzeba się dowartościować...

chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen
8 minut temu, Gość gość napisał:

pisze sama ze sobą i na swoją korzyść 

no tak...gdzieś trzeba się dowartościować...

chore...

chorzy wy jesteście i uzależnieni by dowalać i pisać ...jesteś chora schizofreniczko, jesteś uzależniona i kto tu jest chory niebożęta- również te ,które otrzymały pisma

"wesołych świąt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość amen napisał:

chorzy wy jesteście i uzależnieni by dowalać i pisać ...jesteś chora schizofreniczko, jesteś uzależniona i kto tu jest chory niebożęta- również te ,które otrzymały pisma

"wesołych świąt"

To musi być dla nich, super prezent pod choinkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

To musi być dla nich, super prezent pod choinkę 

Stąd te posty "nie przeżyję takiego upokorzenia'Nie przeżyję konfrontacji, chcę zasnąć i się nie obudzić" Rokladac nogi przed kamerkami, nie miały zahamowań. Co za bydło. Zaśnij k**wo i nie obudź się więcej, żebyś już nikogo nie skrzywdzila i żebyś do stołu wigilijnego miała problem wstać i żebyś opłatek utrzymać w rękach nie mogła. Resztę co mi na myśl przychodzi nie napiszę, bo aż sama jestem tym przerażona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Stąd te posty "nie przeżyję takiego upokorzenia'Nie przeżyję konfrontacji, chcę zasnąć i się nie obudzić" Rokladac nogi przed kamerkami, nie miały zahamowań. Co za bydło. Zaśnij k**wo i nie obudź się więcej, żebyś już nikogo nie skrzywdzila i żebyś do stołu wigilijnego miała problem wstać i żebyś opłatek utrzymać w rękach nie mogła. Resztę co mi na myśl przychodzi nie napiszę, bo aż sama jestem tym przerażona! 

Co to za ...ne teksty. Idźcie na jakieś hoojowe stronki i bełkotajcie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×