Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakim prawem

Dlaczego od lat inwigilujesz mnie

Polecane posty

Gość Jakim prawem

i moją rodzinę,kontrolujesz nas na każdym kroku a latami kazałeś mi wmawiać schizofrenię i oszukiwaliscie mnie z moją matką ,rodzeństwem wiedząc że mówię prawdę i doprowadziliscie mnie do załamania nerwowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zciagnij kopciuszku koronę, ona ci nie pasuje, uciska i mózg ci się lasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
34 minuty temu, Gość Jakim prawem napisał:

i moją rodzinę,kontrolujesz nas na każdym kroku a latami kazałeś mi wmawiać schizofrenię i oszukiwaliscie mnie z moją matką ,rodzeństwem wiedząc że mówię prawdę i doprowadziliscie mnie do załamania nerwowego?

co racja to racja o tej rodzinie również ale do jakiego załamania nerwowego????Mnie nikt i nic nie jest w stanie z łamać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a matce i bratu oraz ciotce Joli nie wybaczę nigdy chamstwa i oczerniania.Pomijając oczywioście inne osoby bo sporo ich w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość sylwia s napisał:

co racja to racja o tej rodzinie również ale do jakiego załamania nerwowego????Mnie nikt i nic nie jest w stanie z łamać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a matce i bratu oraz ciotce Joli nie wybaczę nigdy chamstwa i oczerniania.Pomijając oczywioście inne osoby bo sporo ich w tej sprawie.

Hahahahahaha znowu ci się mózg jamszczurko zmieszal z odchodami. Ty stary zgredzie, 82 lata a ty w gender się bawisz? Jak tam zdrowie małżonki uporala się już z rakiem? Czy dalej z wyrokiem w zawieszeniu? Szwagierka widać na chodzie szczepi jezorem i przebiera się jak dawniej, udając królową . To chyba ostania wpadka, tak ją nakręciła, a było przecież tylko, zrobić z wagina porządek. Lepiej idź do monopolowego i chlapnij sobie trochę, lepiej ci to zrobi, niż tolowanie na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahahahahaha znowu ci się mózg jamszczurko zmieszal z odchodami. Ty stary zgredzie, 82 lata a ty w gender się bawisz? Jak tam zdrowie małżonki uporala się już z rakiem? Czy dalej z wyrokiem w zawieszeniu? Szwagierka widać na chodzie szczepi jezorem i przebiera się jak dawniej, udając królową . To chyba ostania wpadka, tak ją nakręciła, a było przecież tylko, zrobić z wagina porządek. Lepiej idź do monopolowego i chlapnij sobie trochę, lepiej ci to zrobi, niż tolowanie na forum. 

nie bardzo wiem o czym ty koniarczyk piertolisz ! mozesz jasniej??? myslisz ze wszyscy chleją tak jak ty? no dalej idz sie nachlej żeby renata znowu zapisała cie do AA! a potem znowu w akcie zemsty złamiesz jej rękę ty pijaczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

op czym ty koniarczyk piertolisz? nie wszyscy chleją tak jak ty! zenada! i patologia czysty menel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

zamilcz patolu! i zastanów sie o czym piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

idz sie nachlej koniarczyk tylko to potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość sylwia s napisał:

zamilcz patolu! i zastanów sie o czym piszesz!

Ja wiem o czym piszę i Ty też wiesz o czym piszę. Pomoc rodzinną dla kopciuszka ?  A ktos mi mówił, że szwagierka to nie rodzina,prawda to,czy nie ? Koniarczykiem Nie jestem,to taka nazwa od konia ?

Nie dotrzymam ci towarzystwa ,bo się tobą brzydze.Ale jak potrzebujesz dobrego kopa w jaja, tooo możesz dostać ,tylko potem muszę buty czyścić ,a za bardzo o tej porze mi się  nie chce ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

A tu jak zwykle nawalanka. Ogarnijcie się przed świętami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiego

pierdzenia sobie w mordki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×