Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Derek ss

Jak namówić ja na ścięcie włosów?

Polecane posty

Gość Derek ss

Moja narzeczona a zaraz żona ma włosy do lopatek. Jak się poznaliśmy były za d...pe

Długo namawiałem ja na ścięcie włosów. Na moje urodziny zrobiła mi prezent i przyszła z krótszymi włosami. 

Szczerze?

Lubię babki ścięte na krótko, po męsku. Nie lubię u niej tych zwisów.

 

Sądziłem że uda mi się ja nakłonić do ścięcia, ale ona nie chce. Chyba się przyzwyczaiła. Chciałabym żeby na ślubie miała krótkie włosy

 

Jak ja namówić? 

W tej chwili mówię jej już wprost żeby poszła do fryzjera. Pokazuje próbne fryzury, nawet na ulicy wskazuje palcem babki ścięte na 4, 5 cm.

Nie dociera.

Nie odbiera.

Myślałem żeby zawiązać jej oczy, posadzić i ściąć to czego u niej nie lubię ale to chyba 🤪

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz, jestem kobietą i dziwię ci się. Długie włosy u kobiety to atut a nie "zwisy". Chcesz przerobić narzeczoną na swą modłę? Może trzeba było związać się z krótkowłosą, a nie długowłosą, i modelować ją wg swojego widzimisię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Hmm, trochę to dziwne bo jak nieraz rozmawiałam z facetami i czytałam ich wypowiedzi na forum- choćby bracia samcy, czy po męsku- to baardzo rzadko się zdarzało żeby podobały się im krótsze włosy, prawie wszyscy woleli długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek ss

Mnie się podobają krótkie drogie Panie i zależy mi bym takie mial w domu, jakieś pomysły by się ścięła?

 

Prośba nie działa, trochę mnie irytuje mój brak wpływu na to.

Nie chce się podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wszystkie prosby i życzenia mają być spelniane przez bliską osobę. Pogódź się z tym. Zdaje się, że chcesz urobić pannę na swoją modłę. Najpierw włosy, potem makijaż ,ciuchy, potem będziesz jej wybierał książki, muzykę, potrawy. Współczuję tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Podobają Ci się krotkie a jednak zwróciłem uwagę i związałes sie z kobieta z długimi włosami. A teraz chcesz ja zmienic wbrew jej woli, choć ona dobrze cczuje sie właśnie z dłuższym. To bardzo egoistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Albo ją akceptujesz jaka jest, albo... znajdź sobie taką z krótkimi włosami. Ja też nie cierpię jak ktoś próbuje zmieniać mój styl, przerabiac na swoją modłę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2019 o 20:55, Gość Darek ss napisał:

Mnie się podobają krótkie drogie Panie i zależy mi bym takie mial w domu, jakieś pomysły by się ścięła?

 

Prośba nie działa, trochę mnie irytuje mój brak wpływu na to.

Nie chce się podobać?

Jeszcze zależy jaki ma rodzaj włosów. Krótkie włosy często ciężko ułożyć. Wiem po sobie ja w krótkich wyglądałabym okropnie i mam takie włosy, że nie ogarnęłabym . Moja siostra ma krótkie od dawna i super wygląda i nie ma problemu z ułożeniem. Jednak to dziwne bo zazwyczaj facetom podobają się dłuższe. Pytanie czemu nie szukałeś kobiety z krótkimi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci...🙄Widziały gały co brały🤔. To tak jakby z ...y chcieć zrobić mędrca, bo tak.

Dnia 21.12.2019 o 19:49, Gość Derek ss napisał:

Myślałem żeby zawiązać jej oczy, posadzić i ściąć to czego u niej nie lubię ale to chyba 🤪

Mam nadzieję, że zrobiła to samo z Twoim p 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby twoja kobieta lubiła facetów wyższych od ciebie to byś urósł dla niej? Albo ją  akceptujesz i nie porównujesz,dajesz jej swobodę do decydowania o własnych wlosach albo pp prostu nie zawracaj jej głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×