Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie kocham

czy warto być z bardzo brzydką niewiastą

Polecane posty

Gość nie kocham

Nie kocham jej i delikatnie mówiąc modelką nie jest ale chce ze mną czegoś więcej pchać się w to? Mamy 30 i 27 lat czas ucieka rodzina pyta kiedy kogoś znajdę jeszcze jutro święta masakra. Dodam tylko że jest dobra w łóżku lubi do ostatniej kropelki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Czy ta dziewczyna musi byc modelką? Może ma jakieś inne wartościowe cechy ? Jeśli jej nie kochasz to  chyba nie ma to sensu. A moze warto pielęgnować ten zwiazek. Sam sobie odpowiedź. Pamietaj tylko ze seks to nie wszystko. Jest ważny ale nie najważniejszy. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś tez przekupiony zostałem lodami z połykiem ale ostatecznie wiem ze to był błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie warto zniszczysz życie sobie i jej przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25ty
1 godzinę temu, Gość nie kocham napisał:

Nie kocham jej i delikatnie mówiąc modelką nie jest ale chce ze mną czegoś więcej pchać się w to? Mamy 30 i 27 lat czas ucieka rodzina pyta kiedy kogoś znajdę jeszcze jutro święta masakra. Dodam tylko że jest dobra w łóżku lubi do ostatniej kropelki xD

Każda baba zbrzydnie..... jak nie ma nadwagi i dobrze gotuje to ją trzymaj, po co szukać innej która pewnie gorzej się ruha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Tu autor.. no ok ale ładne babki przynajmniej do tych 45-50 lat jeszcze jakoś wyglądają ale ona jest była i będzie pasztetem zawsze dla mnie to bariera nie do przeskoczenia raczej a nie chce być starym nudnym zdziadziałym kawalerem. Co robić? Jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość autor napisał:

Tu autor.. no ok ale ładne babki przynajmniej do tych 45-50 lat jeszcze jakoś wyglądają ale ona jest była i będzie pasztetem zawsze dla mnie to bariera nie do przeskoczenia raczej a nie chce być starym nudnym zdziadziałym kawalerem. Co robić? Jak żyć?

Jesteś zalosnym frajerem. Gdybyś był wysokim przystojnym biznesmenem to by modelki sie kręciły wokół ciebie. A ty coz... Golodupiec i pasztet. Ciesz sie ze chociaż taka ci daje. Powinieneś zdechnac w samotności i cipki nigdy nie zaznać. Jesteś niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhgn

Spojrz obiektywnie w lustro. Gdybys byl przystojniakiem to bys mogl wybierac w najpiekniejszych. Ona ma pewnie podobny dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co w takim razie mają począć te nieurodziwe niewiasty? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Co w takim razie mają począć te nieurodziwe niewiasty? ...

Jak to co? To samo co autor, wiazac sie z nieurodziwymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak to co? To samo co autor, wiazac sie z nieurodziwymi.

Problem w tym, że każdy mężczyzna uważa się za 7 cud świata i nie patrzy w stronę tych szkaradnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość nie kocham napisał:

Nie kocham jej i delikatnie mówiąc modelką nie jest ale chce ze mną czegoś więcej pchać się w to? Mamy 30 i 27 lat czas ucieka rodzina pyta kiedy kogoś znajdę jeszcze jutro święta masakra. Dodam tylko że jest dobra w łóżku lubi do ostatniej kropelki xD

Osobiscie wybrałbym brzydką a inteligentną niż ładnego pustaka. Ale trafiłem na ładną inteligentną więc nie mam tego problemu. Chociaż widzę co się dzieje w parach gdzie jedynym kryterium była grubość portfela lub grubość tapety na twarzy. Wszystko zależy od tego jak się dogadujesz z partnerką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
9 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Jesteś zalosnym frajerem. Gdybyś był wysokim przystojnym biznesmenem to by modelki sie kręciły wokół ciebie. A ty coz... Golodupiec i pasztet. Ciesz sie ze chociaż taka ci daje. Powinieneś zdechnac w samotności i cipki nigdy nie zaznać. Jesteś niczym. 

Witamy feministke szkoda mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie roochać jej

przede wszystkim 

jak masz takie zdanie o niej 

nie wiem kto tu jest większym frajerem, ty czy ona 

ona może się nie zmusza buahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×