Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czemu wzrost jest taki ważny dla kobiet?

Polecane posty

Gość Guest
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ta locha wyżej chôja wie, zdziwiłaby się jakie panienki u siebie nocowałem xD mam 170 a podszczypują mnie fajne laseczki xD jestem proporcjonalny i mam mocną osobowość i styka ha ha ha

Hahaha kiedy się obudziłeś z tego snu? Laski są zdesperowany mi samotnymi matkami? Beneficjentki 500+? Pełno jest lasek z brakami w uzębieniu, które za piwo na dyskotece zrobią wszystko. Nie masz się czym chwalić, naprawdę...nie ilość, ale jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Guest napisał:

Hahaha kiedy się obudziłeś z tego snu? Laski są zdesperowany mi samotnymi matkami? Beneficjentki 500+? Pełno jest lasek z brakami w uzębieniu, które za piwo na dyskotece zrobią wszystko. Nie masz się czym chwalić, naprawdę...nie ilość, ale jakosc

A ty dalej chòja się znasz xD normalne fajne laski na mnie lecą. Niższe może pare centymetrów ale bierą mnie xD KEK 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jakby zapytać faceta czemu tak patrzą na ciało kobiety, bo co za różnica czy kobieta ma kształty czy wygląda jak "lesba" , czyli brak pupy, bioder, piersi i nogi proste jak kij od szczotki. Taka z ciałem chłopaka też jest kobietą i jak tak można uważać, że jest brzydsza? A jednak faceci nie lubią takich kobiet. Skończcie płakać, każdy kto bardzo odbiega od przyjętego kanonu urody jest w oczach innych gorszy i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To jakby zapytać faceta czemu tak patrzą na ciało kobiety, bo co za różnica czy kobieta ma kształty czy wygląda jak "lesba" , czyli brak pupy, bioder, piersi i nogi proste jak kij od szczotki. Taka z ciałem chłopaka też jest kobietą i jak tak można uważać, że jest brzydsza? A jednak faceci nie lubią takich kobiet. Skończcie płakać, każdy kto bardzo odbiega od przyjętego kanonu urody jest w oczach innych gorszy i tyle. 

Nie każdy xD ja jestem ewenementem xD mam proporcje i wyglądam jak facet i chòj mnie obchodzi zdanie jakichś bazyli z neta Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinesty
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie każdy xD ja jestem ewenementem xD mam proporcje i wyglądam jak facet i chòj mnie obchodzi zdanie jakichś bazyli z neta Hahaha 

Jesteś taki zajebi*ty, że siedzisz cały dzień na necie i piszesz jakie to masz branie? I to na wątku dla NISKICH kolesi? Skończ marzyć, zdobądź porządny zawód albo wykształcenie, tym możesz nadrobić. Od zakłamywa rzeczywistości w necie nie urosniesz ani ni zyskasz w oczach kobiet.

 

Sami szukacie atrakcyjnych, z ładna figura i twarzą, ale jak kobiety patrzą na męskie ciało (a w to wchodzi wzrost), to nagle zdziwienie "dlaczego?". Tak, jak ktoś napisał powyzej- niskiemu jest ciężej, ale nie oznacza to, że jest skazany na samotność. Jeśli chce atrakcyjna dziewczynę, to musi zaimponować pozycja zawodowa, statusem. Jeśli tym nie jest w stanie, to niestety ale pozostaną mu dziewczyny brzydsze, które świadome swej nieatrakcyjność i obniżają wymagania. Co nie oznacza, że tacy ludzie nie mogą być ze sobą szczęśliwi.

 

Facet zadał pytanie w wątku dlaczego wzrost jest taki ważny, więc płeć żeńska mu odpisuje. A tu wpada parę niskich facetów i będą próbować zakłamywać rzeczywistosc. Mam dużo koleżanek, niektóre bardzo niskie 155 i też twierdzą, że facet zaczyna się od 180+, ale nie każda takiego wyrwie. Dla tych mniej lotnych są właśnie panowie niscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyf
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie każdy xD ja jestem ewenementem xD mam proporcje i wyglądam jak facet i chòj mnie obchodzi zdanie jakichś bazyli z neta Hahaha 

po twoich wypowiedziach jestem pewna ze pochodisz z jakiejs dziuy a fajne laski to wg ciebie zblizone poziomem do twojej 'atrakcyjnosci' wiec wiesz , nie masz sie czym chwalic, w twoje bzdety nikt nie uwierzy, mozemy sie spotkac na zywo i zobaczymy czy mnie poderwiesz albo taka brigitte bardot z mlodosci, adriane lime itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyf

pochodzisz z jakiejs dziury*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyf

pochodzisz z jakiejs dziury*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🐷🐷🐷
56 minut temu, Gość gosc napisał:

Zadna tyczko,mam figure klepsydry, wzrost 167. wygladam jak kobieta i chce miec mezczyzne , z ktorym BEDE MIALA DZIECKO a nie takiego ktory sam jest dzieckiem

Kto by chciał pustaków zrobić dziecko pewnie inny pustak, i wyhodujecie małe pustaki 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niskie są odrażające, prawdziwe kobiety zaczynają się od 1.75m, tylko takie są atrakcyjne, te niższe wyglądają jak beczki i mopsy zmieszane z tapirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość gość napisał:

A może być ojcem, ja nie mówię nie - moze w wieku 35 lat będę brała co jest  i bede kierować się rozsądkiem, ale w młodości chcę szczerze kochać i pożądać, mieć sex z pożądania a nie obowiązku. Poki co, teraz - taki facet moze byc moim kolegą do pogadania i tyle. A to ma wspolnego z byciem dzieckiem ze dziecko jest male. Jak kobieta zatrzyma sie na etapie dziecka,  dajmy na to bedzie miala 130  wzrostu,nie urosnie a co za tym idzie bedzie miala krotkie nogi, zero biustu to bedzie atrakcyjna ? nie sądze. Ja sama dobrze wyglądam i nie zainteresuje mnie ktos nieatrakcyjny

Za to umysłowo jesteś nieatrakcyjna. Słownictwo z rynsztoku. Zero klasy i oglady. Świetna partia, do wyruuchania na raz. 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość 🐷🐷🐷 napisał:

Kto by chciał pustaków zrobić dziecko pewnie inny pustak, i wyhodujecie małe pustaki 😁😁😁😁

Oczywiscie, ty z racji brzydoty jestes taki wartosciowy i gleboki. smiech na sali 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość gosc napisał:

Od kiedy pamela anderson jest nieatrakcyjna ? 😄 jak chcesz to mozesz sie pocieszac, ale taka jest prawda czy ci sie to podoba czy nie. nie znam ani jednej dziewczyny ktora by twierdzila inaczej . nawet te nieatrakcyjne, niskie brunetki w okularach ze slaba fryzura mowia to samo, ale przymykaja oko bo co moga zrobic jak nikt ich nie chce

Mam 171 cm, moja laska śliczna jak z obrazka 158, jestem od niej szerszy w barkach co oczywiste i bardzo jej się podobam, nie musiałem się specjalnie starać a chemia była od pierwszego wejrzenia. Dodam że ona może przebierać w facetach a wybrała mnie, nie jestem bogaty, ani nie jestem żadnym dyrektorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Niskie są odrażające, prawdziwe kobiety zaczynają się od 1.75m, tylko takie są atrakcyjne, te niższe wyglądają jak beczki i mopsy zmieszane z tapirem.

Taa pociesza się brzydka klodo. Tylko małe sarenki są seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

Nie widziales chyba slownictwa z rynsztoku. Twoje zdanie mnie nie obchodzi, serio. Ludzie  ktorzy mnie znaja na zywo akurat  mowia o mnie dobrze i wg nich jestem elegancka wiec wiesz. Ty nawet raz mnie nie por/uchasz  ;*

Poza tym ide z tego nudnego watku wiec nie musicie mi juz odpisywac. Prawda jest jaka jest,mozecie pluc jadem, wasza sprawa. rzeczywistosci nie zmienicie,mozecie jedynie liczyc na to ze poznacie kogos ,kto was bedzie oklamywal  i w ten sposob podreperuje wasze ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Taa pociesza się brzydka klodo. Tylko małe sarenki są seksi

obiektywnie nie są ośle. dla ciebie może tak, ale jestes za glupi i nieszczery , wiec nie uswiadomisz sobie tego z jakiego powodu taksadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej wyżej

Rzygać się chce jak się ciebie czyta, typowy pustak instagram owy XXI wieku 😁

Masz faceta? Wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej wyżej
8 minut temu, Gość gosc napisał:

obiektywnie nie są ośle. dla ciebie może tak, ale jestes za glupi i nieszczery , wiec nie uswiadomisz sobie tego z jakiego powodu taksadzisz

Większosc woli niskie kobiety oślico tak jak większość kobiet wyższych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Za to umysłowo jesteś nieatrakcyjna. Słownictwo z rynsztoku. Zero klasy i oglady. Świetna partia, do wyruuchania na raz. 😙

A nawet i na raz nie dałaby karłowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Do tej wyżej napisał:

Rzygać się chce jak się ciebie czyta, typowy pustak instagram owy XXI wieku 😁

Masz faceta? Wątpię 

rzygac sie chce jak sie ciebie widzi..zgadzam sie z kazda opinia w temacie choc wypowiadam sie rzadko na tym forum...i tak mam faceta, przystojnego lekarza 😄 

9 minut temu, Gość Do tej wyżej napisał:

Większosc woli niskie kobiety oślico tak jak większość kobiet wyższych facetow

nizsze ,ale nie karły ktore wygladaja jak dziewczynki a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs
19 minut temu, Gość gosc napisał:

obiektywnie nie są ośle. dla ciebie może tak, ale jestes za glupi i nieszczery , wiec nie uswiadomisz sobie tego z jakiego powodu taksadzisz

Napisał karzeł, który nie ma 170 hahaha. Człowieku, Ty nie masz wyboru, musisz brać się za karlice. Ale wmawiają sobie, że to swobodny wybór "playboya" hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Jsjs napisał:

Napisał karzeł, który nie ma 170 hahaha. Człowieku, Ty nie masz wyboru, musisz brać się za karlice. Ale wmawiają sobie, że to swobodny wybór "playboya" hahah

Nie jestem lesbijką ośle i mam akurat 170:) Długie nogi, ładna talia, jestem zgrabna, nic mi nie brakuje i faceci sie za mna ogladaja. Taka mala 158 co ma fajnego?NIC.Moze twarz ale to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie jestem lesbijką ośle i mam akurat 170:) Długie nogi, ładna talia, jestem zgrabna, nic mi nie brakuje i faceci sie za mna ogladaja. Taka mala 158 co ma fajnego?NIC.Moze twarz ale to za malo.

Smaku mi na siebie narobiłaś, brałbym cie od tylca 😘  i na konika, oj tam przez święta Kamasutrę byśmy przerobili 😉  Ja 188cm Ogladają się za tobą? Całą bym cię obejrzał, wszędzie zajrzał :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkk

Jak wysokiej kobiecie może podobać się facet 170cm?Ja np mam 175cm i dla mnie facet musi mieć minimum 185,bo jak założę szpilki to mam się czuć dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×