Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieter

Do kobiet z dużo starszymi partnerami - czy podniecają was oni?

Polecane posty

Gość gość
15 minut temu, Gość xxxxxxxxxxxxx napisał:

A widzisz, ja z kolei wzięłam równolatka, brałam ślub jak miałam 21 lat, a rozwód jak 28... zaczął chlać, wychodzić z koleżkami, pewnie zdrady też były, chociaż dowodów nie miałam. Rok po rozwodzie poznałam drugiego męża, jest ode mnie o 12 lat starszy. Po 2latach wzięliśmy ślub. Jesteśmy 4 lata po ślubie, mąż jest cudowny i bardzo mnie pociąga jako mężczyzna. Ma 47 lat, ale jest wysportowany, chodzi na siłownię, pływa, jeździ na rowerze. Niejedna koleżanka mi zazdrości, bo ich mężowie choć młodsi, wolą siedzieć na kanapie przed tv. Także dużo zależy od człowieka, od sposobu bycia, charakteru, a nie wieku. 

Gerentofilka lecz się, bo to nie jest normalne, że pociagąją Cię starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdrre
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ahhahaha tiaaa udane życie seksualne z takim dziadygą, co już nie da rady bez garsci tabletek 😄  zapomniałaś dodać, ze ten jej dziadek perwnie zarabia z kilkanaście tysi - inaczej by na niego nei spojrzała 

On nie łyka tabletek, sport zdrowa dieta, czarny pas w karate, ciało ma super i wszystko może. I czytanie ze zrozumieniem się kłania, oprócz braku kasy ma długi. Tylko idioci potrafią oceniać ludzi których w ogóle nie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Etajames napisał:

To też prawda. Mam szefa, Francuz kończy jakoś 55 latek a wszystkie babki się w nim kochają 30 letnie bo wygląda lepiej niż ich mężowie w wieku 30-40" paru. Zadbany, wysoki, piękny. I nie chodzi o kasę bo one biedne nie są. Zwyczajnie ma coś w sobie. 

Ta staruch wygląda lepiej niż młodsi haha kto uwierzy w tą bajkę. Trzeba być bardzo zaburzony żeby pociagały staruchy w wieku jej ojca. To nie jest normalne i to się leczy drogie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiemlepiej
34 minuty temu, Gość Rou napisał:

Ja na przykład nie wyobrażam sobie związku z równolatkiem. Faceci dorastają później, a ja potrzebuję poważnego, najlepiej rozwodnika albo wdowca z już założoną rodziną, a nie imprezowicza albo takiego, który chciałby brać ślub i dzieci mieć. To nie dla mnie. 

Kompletna bzdura. To kobiety później dojrzewają od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

W moim starszym o 14 lat mężu podnieca mnie to,

że czuje do niego respekt,

podziwiam go,

jest elegancki, spokojny i opanowany,

jest inteligentnym facetem,

i że zawsze dba najpierw o moje potrzeby. 🙂

Kolejna gerentofilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smiech
2 minuty temu, Gość Wiemlepiej napisał:

Kompletna bzdura. To kobiety później dojrzewają od mężczyzn.

Jasne 😂 mnie najbardziej śmieszy jak widzę 19 latke, już pewna siebie kobieta, może nie dokonca ale wiecie, to widać. Bardzo rozwinięta, mająca potrzeby, sexi. A obok napatoczyl się 20 latek, twarz dziecka, który jeszcze nie wiem jak się do czego zabrać i najchętniej to by pogral w Fife z chłopakami albo posiedział z rodzicami. Taka pedofi. a trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiemlepiej
20 minut temu, Gość Smiech napisał:

Jasne 😂 mnie najbardziej śmieszy jak widzę 19 latke, już pewna siebie kobieta, może nie dokonca ale wiecie, to widać. Bardzo rozwinięta, mająca potrzeby, sexi. A obok napatoczyl się 20 latek, twarz dziecka, który jeszcze nie wiem jak się do czego zabrać i najchętniej to by pogral w Fife z chłopakami albo posiedział z rodzicami. Taka pedofi. a trochę. 

Rozwinięta chyba sobie żartujesz przecież to jeszcze dziecko, które ma pstro w głowie. Mnie najbardziej śmieszy jak widzę 25latkę, która ma twarz dziecka idzie z facetem, który wyglada jak jej ojciec 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Wiemlepiej napisał:

Rozwinięta chyba sobie żartujesz przecież to jeszcze dziecko, które ma pstro w głowie. Mnie najbardziej śmieszy jak widzę 25latkę, która ma twarz dziecka idzie z facetem, który wyglada jak jej ojciec 😂

To zobacz sobie w pierwszym lepszym liceum te 19 letnie dzieci.. 😂 Wyglądają czasami i zachowują się jak 30. Zresztą to już z dziećmi to większość 16 letnich dziewczyn nie ma nic wspólnego a 20 letni facet to chłopiec i chyba nie zaprzeczysz. Totalnie śmiesznie to wygląda i to nie tylko moje zdanie. Tak mało smacznie. A właśnie przystojny trochę starszy z młodsza super, z klasą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiemlepiej
22 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To zobacz sobie w pierwszym lepszym liceum te 19 letnie dzieci.. 😂 Wyglądają czasami i zachowują się jak 30. Zresztą to już z dziećmi to większość 16 letnich dziewczyn nie ma nic wspólnego a 20 letni facet to chłopiec i chyba nie zaprzeczysz. Totalnie śmiesznie to wygląda i to nie tylko moje zdanie. Tak mało smacznie. A właśnie przystojny trochę starszy z młodsza super, z klasą. 

Widziałem i dalej twierdzę, że młode kobiety wyglądają i zachowują się jak dzieci, a nie jak dojrzałe kobiety. Faceci w wieku 20lat wyglądają dużo bardziej poważniej niż kobiety w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.12.2019 o 16:33, Gość Ankieter napisał:

Jeżeli macie np 15 lat starszego faceta czyli np wy macie 20 lat a on 35 to jeszcze nie ma tragedii

Ale za kolejne 15 lat wy będziecie mieć 35 lat a on 50 czyli co tu dużo mówić będzie już poddziadziały

Czy taki facet wciąż będzie was podniecał i czy wyobrażacie sobie życie i seks z kimś takim?

Tak autorko, ja jestem w takim związku od 10 lat.Obecnie mam 38 on 55 i bierze mnie obrzydzenie jak mam go dotknac, powaznie.nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyna, która bieże dużo starszego faceta:

- najczęściej brakowało jej ojca i on ma jej go zastąpić (ma coś z psychiką),

- bierze bogatego bo leci na jego kasę (jest materialistką).

Innych powodów nie ma i na pewno nie mówmy tu o miłości, której w takich związkach nie ma.

Często taką dziewczynę taki facet brzydzi, ale robi to dla jego kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwykły Kowalski może sobie pomarzyć o znacznie młodszej partnerce.

Chyba, że ma kase ale wtedy wiadomo dlaczego z nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@

Tak i to bardzo 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Tak autorko, ja jestem w takim związku od 10 lat.Obecnie mam 38 on 55 i bierze mnie obrzydzenie jak mam go dotknac, powaznie.nie polecam

a wczesniej cie podniecal?

to obrzydzenie wynika z wygladu czy z charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
Dnia 23.12.2019 o 17:53, Gość Dfdsss napisał:

Moja koleżanka ma 28 lat jest partner 64 i bardzo udane życie i z tego co mówiła zycie sexualne Też. Kocha go po prostu. Jak się kogoś kocha to nic nie jest wazne. Żeby nie było że poleciała na kasę to on wszystko zostawił byłej zonie, sam został z długami i żyją bardzo skromnie. Mają 3 letnie dziecko

Bez przesady ona 29 a on 64  a fuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

a wczesniej cie podniecal?

to obrzydzenie wynika z wygladu czy z charakteru?

Sama jestem ciekawa co odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka

Śmieszne, mam starszego faceta, nie tak wiele bo 15 lat i podnieca mnie jak żaden inny wcześniej a miałam i młodszych. Kwestia danego faceta i jego genów. Z ojcem mam świetny kontakt a na kasę nie poleciała bo jestem inżynierem i menagerem w dużej firmie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×